0 oy
377 göst.
Diğer kategorisinde (6,824 puan) tarafından
Kizlar kaynanamla elimden geldigi kadariyla konusmamaya calisiyorum 5 ay 7 gunluk oglum var hemileyken 1 defa gelmisti ziyaretimi simdi dogum yapali 5 ay oldu 1 defa gelfi torununu gordu o da oglunun bizim oturdugumuz yerde isi varmis araba geliyoken gelim demis elinede bir tanede canbebe bez almis ben molfix kullaniyorum bu yara yapar degistir getir dedim kaynima vermis ki al senin kiz kullansin diye gondermemisti simdi gecen gun aramis 2 defa 2sindede allah biliyoya gormedim acmadim sonra kardesinin karisi msj atmis kaynanamin ben arstirma hastanesine gelcemde musaitseniz sultan annemde bebegi gormeye gelecek diye bende musait degiliz hastamiz var dedim bedava araba bulursa geliyo yoksa yok bugun yine aramis gormedim tel sessizde oluyor cunku hemen esime demis ariyorum acmiyo diye esimde bana soyledi bende dedim bedava araba bulmasa gelmeyi akil edemiyor dedim ee niye aramadin sen dedi bende kont yok aramadim dedim evde tel yok mu ordan ara dedi bende arayamm dedim haksizmiyim

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ya bosversene zırt pırt gelmesinden iyidir bence huzursuzluk cikmasin eşinle aranizda. 
(6,824 puan) tarafından
Gelmesin canim zaten gelsin demiyorum ama bu sekilde bedaava araba bulursa yola dusuyor canim buna skliyor birde hastamiz var doktorlar bugun yarin olebilir dediler evde misafirimiz var diyorum olsun onlarla oturur annem diyor
tarafından
Zaten kalmiyormus bence gelsin canim ben olsam sorun etmezdim
tarafından
Normalde işi yoksa misafir varken gelmesinin de mantığı yok gelmesin zaten misafir fazla bide bumu eklencek :)
Ay bizde kaynana olcaz bızede boyle dıcekler
-Reklam-
0 oy
(168 puan) tarafından
Dokuz aylık bebegim var sadece iki kez geldi. El bile bunlardan iyi canım
(6,824 puan) tarafından
Aynn oyle valla el bile iyo dedigin gbi hic yuz vermek istemiyorum birde esimin gelmesine 3 ay var yerini yapiyo belli ki
(168 puan) tarafından
Nerede canım eşin. Bugünde oglu gidiyor diye geldi hiç yüz vermedim öpmedim bile
0 oy
(1,616 puan) tarafından
Sonuna kadar haklsınnnnnn 
(6,824 puan) tarafından
Saol canim hakli buldugun icin
0 oy
(1,374 puan) tarafından
Aramama konusunda haksızsın canım.Benim de tel sürekli sessizde ama görünce arıyorum.Diğer konuya bişey diyemeyeceğim
0 oy
(12 puan) tarafından
Haklisin ben olsam bende aynısını yapardım 
0 oy
(1,939 puan) tarafından
Valla benim kaynanam asla beni aramaz sürekli oğlunu arar benimle konuşmaz oysa öyle büyük bi sorun da yaşamadık benimki de gelmez torununu merak bile etmez başkası sorsa torunundan kıymetli yok sözde 
(6,824 puan) tarafından
Icin ısıniyomu kaynana
(1,939 puan) tarafından
Hayır çünkü yapmadığım şeyleri yapmışım gibi anlatıyor çevresine ben ne kadar iyi davranırsam o da o kadar kötü davranıyor evine falan gidince yüzüme bile bakmaz benim

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 134 göst.
16 Şubat 2024 Aile kategorisinde Suda (268 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 237 göst.
0 oy
3 cevap 177 göst.
11 Ocak 2024 Aile kategorisinde Aysekkkk (113 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 171 göst.
7 Ocak 2024 Diğer kategorisinde 1Gozbebegimmm (2,804 puan) tarafından soruldu