0 oy
230 göst.
önce Aile kategorisinde (216 puan) tarafından
Kızlar benim kayın peder oğlum hakkında çok yorum yapan biri aynı kaynana gibi ve bu durum beni çok geriyor geçenlerde babamlarda kaldım iki gün orda oğlum yere düştü burnunun üstü çizildi ikide bir kırılmış çocuğun burnu ben çocuğu böyle görünce çok sinirleniyorum fln diyor bugünde gittim babamlara orda halamın torunu da vardı çocuk bı anda oğlumun yanağını ısırdı iz oldu yanağı şimdi kayın peder görünce yine laf spylicek ben ne yapabilirim susması için çünkü cidden susmuyor her şeye laf söylüyor 

9 Cevaplar

0 oy
önce (3,433 puan) tarafından
Duymayın, onun karakteri bu demek ki asla değişmez 
önce (216 puan) tarafından
Öyle de olmuyor işte o öyle söyleyince eşim ikide bir laf söylüyor onun yüzünden
-Reklam-
0 oy
önce (185 puan) tarafından
Ben olsam benimde anneliğime laf söylenince çok sinirim bozuluyor derdim ne münasebet canım senin çocuğun o. Dedesi olabilir ama çocuğunun üzerinde hak sahibi olan sen ve babasısın. Eşinin babasını uyarması lazım canım uygun bir dille söylesin her şeye karışmaması gerektiğini
Eşim babasına hiç bir şey diyemiyor ki zaten sorun orda :(
önce (185 puan) tarafından
O diyemiyorsa sen diyeceksin canım. Yanlış anlama beni de saygısız bir tavırla değil gayet üslubun düzgün bir şekilde sınırlarını çizeceksin defalarca da yapman gerekecek bunu anladığım kadarıyla. Bir iki üç sonunda anlayacak yani gerekirse tersle bile anneliğe laf etmek ne demek ya. Onlar çocuklarını büyütürken hiç düşürmemiş mi burnu bile kanamamış bu çocukların ne saçma
Valla.cevap veriyorum da anlamıyorlar ki eski kafalar
0 oy
önce (10,396 puan) tarafından
karışan erkeğe engel olamazsın. çocuk bu deyip geç taktığına değmez 
Diyorum da anlayan yok işte
önce (10,396 puan) tarafından
duymamaya çalış sende
0 oy
önce (864 puan) tarafından
Sen benim kocamı büyütürken pamuklaramı sardın de bakalım ne dıcek çocuk bu ya düşerde kalkar da benim oğlum yandı çene altından göğsünün altına kadar her gelen nasıl yaktınız dedi asıl amaç nasıl oldu demek de söylerken farklı geliyor eşime dedim söyle bu gelene gidene tepem atıyor en son biri geldi aynı şeyi söyledi insan isteyerek çocuğunu niye yaksın sen yakar mıydın dedim olur mu öyle şey dedi olmazsa bana söyleme hakkında yok dedim sustu kaldı
En iyisini yapmışsın zaten gören nasıl düşürdün çocuğu diyor sanki bilerek attkm yere
önce (864 puan) tarafından
Bak bi kere nasıl düşürdün dediklerinde kaldırıp yere fırlattım de nasil susuyorlar tepki olarak söylediğini anlamayacak kadar apta.l olamazlar sanırım
Öyle dicem bklm bu sefer
0 oy
önce (134 puan) tarafından
Aynı kayinpederim oğluma laf söyletmez haliyle çok şımarık uyku saati şuan 10 ama yakında gelecekler köyden ve 12 1 den aşağı yatmicak çünkü ben uyutmaya goturcem oğlum aglicak hemen yanına çağıracak sabahta 10 da kahvaltı hazır diyelim cocuk uyanmamış olursa gidip hemen uyandırıyo aç kalmasın diyo uyanınca hazırlarım diyorum yok yanımda dursun diyo 12 tane torunu var en çok oğlumu sever köyde sürekli herkese oğlumu anlatır çok seviyorum çok özledim diye 
Abartıyorlar artik onlarda
önce (134 puan) tarafından
Gerçekten de ben istiyorum ki hepsini sevsin her aksam cips çikolata mutlaka alır ama diğer torunlarına pek almaz o zmn oğlumada alma hepsini bir sevsin istiyorum
0 oy
önce (181 puan) tarafından
Çok haklısın benim de anneligime çok karışırlardı özellikle bir erkeğin karışması ayrı bir sinir bozucu durum hiç susma sen susarsan konusmaya devam edecek 
Konuşuyorum ben ama anlamıyor ki
önce (181 puan) tarafından
O ayrı bir sinir bozucu durum benim de ilk başta eşim arkamda değildi sonradan bazı şeyleri görmeye başladı kimsenin karışmasına izin vermiyor simdi
0 oy
önce (229 puan) tarafından
Bir kadının anneliğine yorum yapmak kimsenin haddine değil kendileri çocuk büyütürken sokağa salıp saldım çayıra mevlam kayıra yapmamış gibi konuşuyorlar er cevabını gitsin valla hiç susma bir iki susarsan tepene binerler sinir krizi geçirirsin 
Yuzsuzler valla cevap veriyorum da anlamıyorlar sanki
önce (229 puan) tarafından
İşlerine gelmeyeni anlamazlar hepsi aynı bunların biri bile farklı değil
0 oy
önce (293 puan) tarafından
Duymayarak onlar değişmiyo çünkü dinleme dinlemediğinide belli et yoksa kafayı yersin takarak 
Zaten bu gidişle sonum öyle gözüküyor
0 oy
önce (78 puan) tarafından
Anneliği senden ögrenecek değilim de ben kaynanama öyle dedim sustu herşeye yorumları herşeye fikirleri oluyor bende cevabı yapıştırıyorum üstelik daha doğurma dan başladıkar ama umrumda değil sende öyle yap eşine söyle uyarsın bu ne böyle canım koca karı gibi herşeye karışmak 
Tamam öyle yapicM eşim konuşsun cidden

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 100 göst.
30 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Eylulmasallll (10 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 194 göst.
0 oy
8 cevap 416 göst.
21 Temmuz 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 1,286 göst.
21 Temmuz 2019 Aile kategorisinde ❤Öykümİlkem❤ (3,148 puan) tarafından soruldu

400,709 soru

11,990,900 cevap

36,177 kullanıcı

...