0 oy
173 göst.
Diğer kategorisinde (177 puan) tarafından
tarafından kapalı
Eşimle hafif tartıştık nolcak beni mi bosayacaksin dedim heee dedi bende seni annene şikayet etcem dedim et dedi aradım kaynanayi dedim böyle böyle torunumu bırak nereye gidiyorsan git dedi ikici evliligim bu benim hatta bana diğer kocandanda böyle boşanmmıssın belli alışkanlık yapmış dedi ki suçlu eşimdi ben değildim sonra eşim aradı neden böyle dedin fakan dedi eşime de o alışmış böyle boşanmaya altınları falan sakla dedi sanki bana 1 Gr altın almış gibi şimdi ben ne yapayım çok sinirliyim dün oldu bunlar ha bu arada şaka der gibi demiştim bu oğlun beni boşayacakmis falan gibisinden verdiği tepki çok çok kötüydü ya
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

1 cevap

0 oy
(5,343 puan) tarafından
Kaynanayı böle işlere karıştırma geçmişini niye karıştırıyor tam agza etmelik ya 
(177 puan) tarafından
Farkındaysan bende bunu paylaştım zaten idrak edebilmissin ama kendi paylaştığım şeyle beni vurmaya çalışman komik olmuş zaten beni gecmisimle vurması beni üzdü bunun neyini tekrarladin ki :D
(177 puan) tarafından
Aynen noldu diye sorardı insan hep sen kızımdan daha yakınsın derdi demk ki herşey gösterişmiş iyi oldu bence
(9,626 puan) tarafından
Ben seni geçmişinden vurmuyorum haddime de değil iki saattir anlatmaya çalıştığım şey şaka yoluyla da olsa dışarıya bunu yansıtmayin sen onu anne gibi görebilirsin ama o seni o kadar yakın görmemiş sana söylediği laf yetmemiş gibi bide esine aynı şeyi sòyleyip seni küçük düşürmüş gerçek düşüncesini öğrenmiş olman güzel ama yarın öbürgün yüz yüze bakıcaksınız
(5,343 puan) tarafından
Kızlar konudan bagımsız kızıma bi tatlı kaşığı zeytinyağıbiçirdim dün  kakayı sert yaptı bugunde ıkınıyor çıkaramıyor ne zmana faydası olur   yeni içirdim 2 yaşında
(177 puan) tarafından
Yoo yüz yüze bakmicaz artık ne halt yerlerde yesinler bundan sonra
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 69 göst.
0 oy
11 cevap 352 göst.
29 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Seymeryem (173 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 212 göst.
25 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Belinay esila (34 puan) tarafından soruldu