0 oy
726 göst.
Diğer kategorisinde (15 puan) tarafından
18 haftalik hamileyim her gün tuketsem bebegime kilo aldirir mi acaba :)

8 Cevaplar

0 oy
(9,262 puan) tarafından
Şekerlisini blmem de normal yoğurt bebek için çok fydalı. Kemik gelişimi içjn fln hergun bir kase tuketin mutlaka
(15 puan) tarafından
Cok teshekkur ederim :)
-Reklam-
0 oy
(4,875 puan) tarafından
Kaşar muz lor peyniri tüketsen senin için kafii
(15 puan) tarafından
Teshekkur ederim tuketicem :)
0 oy
tarafından
Ah o bebekleri bide doğurmasi var çok çektim  kilosu azmi neden kilo Aldrmaya calsiyosun
tarafından
Yapısi öyledr canım ozman bn çoğu zamn iki öğünle durdum
(679 puan) tarafından
Doktorumda dedı sen zayıf doğurucan demeki dedı
Neyse sağlıklı olsunda rabbım kucağıma almayı nasıp etsındee alır kılosunu inşallah
(15 puan) tarafından
Bebegim 4 gun geriden geliyo. Tek arterden besleniyo gelisim geriligi olma ihtimali var. Bende elimden geleni yapip bebisime kilo aldirmayi istiyorum.
tarafından
Dogdunkdan sonra alıyorlar canım zayıf bebk dha çok oluyor yeterkı saglklı olsn
(15 puan) tarafından
Insallah saglikli olur canim tek istegim o
0 oy
(679 puan) tarafından
Aaa ben bılmıyordum valla 

Oyle bişey varsa bende tuketıyım 28 haftalık gebeyım ama bıraz zayıf bebeğim
(15 puan) tarafından
Normalde cocuklara 8 aydan sonra kilo almasi icin sekerli yogur veriyolar cnm ama anne karnindaki bebek icin de kilo aldirip aldirmadigini bilmiyorum
0 oy
(119,461 puan) tarafından
Bak simdi ceviz ici findik badem süt muz pekmez patlamis misir kasar peyniri ve taze sıkılmış portakal suyu gunluk yogurt peynir eger butcen cebize badem uygun degilse benim dr onlarin yerine bulgur yesil mercimek nohut ye dedi 
(15 puan) tarafından
Cok teshekkur ederim cnm deniycem
(15 puan) tarafından
Cok teshekkur ederim cnm hepsini tuketmeye calisicam
0 oy
(48 puan) tarafından
Onun yerine günde 2-3 tane hurma yesen daha faydalı olur bi de bebeğe kilo aldırmak için şimdiden uğraşma bence son aylarda çok hızlı alıyorlar ha o zamanda zayıf dersen pekmezli ılık su içersinde bi güzel kilo aldırır
(15 puan) tarafından
Hurma erken dogum riskini tetikliyomus galiba canim 35 haftadan sonra yemek gerekiyomus oyle okudum ama dogru mu acaba
(48 puan) tarafından
Pekmezli su kilo aldırıyomuş bende kilo almazsa içerim diye hep aklımda tutuyordum ilk çocuğumda hurma işe yaradı bunda da hurma yiycem ben son ayda yemiştim ama
(48 puan) tarafından
Tam emin olamadığım bi konu günde 2-3 hurmanın ne zararı olucak ki bi de erken doğumu değil de açılmayı kolaylaştırıyo doğum esnasında diye yemiştim ben hep
(15 puan) tarafından
Tamam canim peki pekmezli suyu nasil yapiyosun bekirli olcu var mi
(48 puan) tarafından
Ölçüyü bilmiyorum ama bi çay bardağına bi tatlı kaşığı yeter herhalde
0 oy
(268 puan) tarafından
Şekerli yoğurt yerine meyveli yoğurt yap ye canım yoğurt zaten tek başına faydalı ama meyveli yaparsan şekerden daha iyi olur elma rendele mesela içine 
(15 puan) tarafından
Teshekkur ederimm :)
0 oy
tarafından
Bence ne sen nede çocuğuna seker yedirme kilo alcak diye uğraşma her bebek farklidir bünye meselesi şeker başlı başına zarar yogurttaki vitaminleri azaltiyor 
(15 puan) tarafından
Tamam cnm teshekkur ederim

İlgili sorular

+2 oy
11 cevap 226 göst.
28 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hanifemm (1,490 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 292 göst.
1 Ocak 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kezbanmiran (66 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 117 göst.
9 Kasım 2021 Aile kategorisinde Hatun12 (140 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 579 göst.
29 Temmuz 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Selcanttt (2,366 puan) tarafından soruldu

381,000 soru

11,406,433 cevap

34,943 kullanıcı

...