0 oy
1,109 göst.
Diğer kategorisinde (3,530 puan) tarafından
Kızlar şu bebekler konusunda gerçekten artık üzülmekten harap oldum lütfen ne olursa olsun bebeklerimizi hastaneye götürelim bu kadar ucuz olmamalı hayatları daha karnımızdayken üzülürsek bişe olur mu diye yakınan bizler ne ara bu kadar vurdum duymaz olduk bize en iyi bilgiyi doktor verir götürelim doktor bize iyi mi değil mi söylesin burası ve ya başkaları değil .

12 Cevaplar

+1 oy
(1,348 puan) tarafından
Ben şuan gidemiyorum buraya yazmasam nasıl içimi rahatlatıcam burda birazda olsa içim rahatlıyor ama evham bitmiyor imkan bulduğum an gidiyorum hamileyim ben misal verdim 
(3,530 puan) tarafından
Canım durumlar farklı olabilir ama bebeğin içmemesi gereken bişeyi içerse nasıl bekleyeceksin evde ?
(1,348 puan) tarafından
Yok beklemem imkanım olmasa bile parmağımdaki yüzüğü satar götürürüm
(3,530 puan) tarafından
Bi şekilde gider gitmek zorunda ve her şekilde imkan var o konuda ambulans komşu yok değil
(1,348 puan) tarafından
Katılıyorum canım haklısın
-Reklam-
+1 oy
(2,484 puan) tarafından
Olay ne gun icerisinde girmedim kuzum

Merak ettim
(3,530 puan) tarafından
O nasıl bi soğuk kanlılık böylelerini gördükçe kendime diyorum ben abartıyor muyum diye kızımın ateşi 37.5 olunca elim ayağım titriyor düşmüyor diye doktora gidiyorum sorun yok iyi desin içim rahat etsin diye bunlar çok rahat davranıyor galiba ben sorunluyum
(2,484 puan) tarafından
Sen değil onlar sorunlu bacım şu 1 ayda nerdeyse 3 gunde bir hastanedeyiz bizde
(3,530 puan) tarafından
Bende elim yüreğimde ne olsa soluğu doktorda alıyorum kuzum Allah acılarını göstermesin yavrularımızın bebiş nasıl senin
(2,484 puan) tarafından
Amiinn cumlemizinkini insallah canim
Hastayiz ufaktan arada nüksediyo canim
Surekli biseyler deniyorum bende doktor tekrar antibiyotiklik bi durum yok dedigi icin
(3,530 puan) tarafından
Rabbim şafi adıyla şifacıları olsun minnoşlarımızın
0 oy
(9,651 puan) tarafından
Alkışlama emojisi istiyorum..  ❤
(3,530 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım❤
0 oy
(2,704 puan) tarafından

İlk defa bir posta katılıyorum.

(3,530 puan) tarafından
Özelden yazdım şuan iyi diyor gözlemliyorum dedi aksi bişe olursa götürcem dedi içim rahat etti valla inşallah bir şey olmaz yavrusuna Allahım korusun tüm evlatlarımızı
(105 puan) tarafından
Kimse doktor degil de benzer sey yasayı p tecrube leını soruyor lar ben mesela dun goturdum kardeşim ama degoen bır ey yok.. Sordum sagolsun lar rahatladım en azından yok ya herkesten Allah razı olsun ıyı ki bura var soracağım bildiğim dogru ları da cevaplayacağim bu her seye uymak degil seçersin tabi akıl var
(2,704 puan) tarafından
@Ecem Lina'm Amin kuzum
(1,374 puan) tarafından
Kanka çocuk ne içmiş?
(3,530 puan) tarafından
Gözlük suyu içmiş yavrum ama iyi dedi annesi şuan inşallah hep iyi olur bütün evlatlarımız
0 oy
(9,200 puan) tarafından
Ne oldu ? Sevgi de az once post açmş ama anlamadm
(9,200 puan) tarafından
Inşallah bişey olmaz o da ilaç sonuç olarak :/
(3,530 puan) tarafından
İnşallah canım ve umarım hastaneye götürür
(1,374 puan) tarafından
He kuzu gördüm şimdi ne içtiğini.
(105 puan) tarafından
Evet  cok dogru bu kadarı olmaz burayı dusunmek yazmak da zaman kaybı olur ki zaten
(3,530 puan) tarafından
Evet kızlar dikkatli olalım o yüzden evlat bu can can
0 oy
(12,777 puan) tarafından
İsim vs gecmesin lütfen 
(3,530 puan) tarafından
İsim verdim mi görebiliyor musun? -_-
(12,777 puan) tarafından
Tek şahsi algılama daha yeni açılan isim verilen postlar kaldırmak zorunda kaldım senin  Post kalkmasin diye yazdım
(1,348 puan) tarafından
Canısı benim bir sorum kapatılmış tekrarlı soru diye ben onu nasıl silebilirim
(12,777 puan) tarafından
K bakmayın diye olan sorunu diyorsun gizledim ben
(1,348 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım ❤️
0 oy
(119,228 puan) tarafından
Valla cok haklisin 
(3,530 puan) tarafından
Teşekkür ederim yavrum keşke herkes bunu yapsa
0 oy
tarafından
Canim dogru diyorsunda ben kendi adima konusayim sık sık hasta oluyo bi gün iyi bi gün kötü her dakka hastaneye götürmek istemiyorum her götürdüğümde bi torba ilac veriyorlar o kadar ilac kullanincada bu seferde ilaclara karsi direnci artiyor her seferinde dozunu yukseltmen lazim buda imkansiz bu yuzden ben öyle herseyde hastaneye yetistirme taraftari degilim mümkün oldugunca ilac vermemeye calisiyorum cok darda kalmadikca once bakiyorum bikac gün geciyo bakiyorum kötüye giderse götürüyorum yoksa gerek yok bos yere o kadar ilac yüklemeye 
(3,530 puan) tarafından
Yavrum ne olursa olsun kendi kafana göre yapacağına doktor desin o an telaşla sen ne yaptığının farkına varmazsın doktora git o desin yoğurt yedir ve ya kuştur diye en sağlıklısı doktor
tarafından
:-)) kiz kadin param yok diyo para olmadan nasil götürsün buraya sorduguna gore bikac damla icmistir öyle abartilacak kadar olsa zaten sormaz annesi o canim :)))))
(3,530 puan) tarafından
Valla ben para olayını görmedim kuzum çocuk bişe içmiş yazısını görünce gözlerim başka şeye kör oluyor sadece çocuğun içtiği şeye odaklanıyorum çocuk çok hassas noktam çok hamileliğimde kaybetmeyle karşı karşıya kaldım Allahsızlar yüzünden ondan bu kadar düşkünüm bebişlere
tarafından
Senide anliyorum canim vicdanlı bi kadinsin üzülüyosun Allah seninde yavrunu sana bagislasin  :))
(3,530 puan) tarafından
İlk evladımı kaybettim 1 ay oldu tekrar hamile olduğumu öğrendim öyle çok istedim ki Rabbim 1 ay içinde nasip etti kızımı çok sıkıntı yaşattılar doğum sıkıntılıydı ölüm kalım savaşı verdim resmen kavuşacak miyim korkusu vardı daha doğmadan üzerine titredim annelik ne hissettim bildim kimsenin evladına bişe olmasın çok kötü oluyorum sağol kuzum cümlemizin yavrusunu anasına babasına bağışlasın Rabbim ❤
0 oy
tarafından
Aynen canım haklısın 
(3,530 puan) tarafından
Sağol kuzum ❤
0 oy
tarafından
Konu ne bilmiyorum ama konuda haklısın sonuna kadaaaaar... :/ 
(3,530 puan) tarafından
Bebişin biri annesinin gözlük suyunu içmiş buraya sordu bende kızdım doktora gitmedi diye özelden konuştuk iyiymiş bebeği gözlemliyorum dedi bişe fark edersem götürcem dedi çok şükür bişeyi yok meleğin Rabbim evlatlarımızı korusun kuzum .

Sen yakışıklımın resmini paylaşmışsın yorum attım görmedin sanırım Gülizarım
tarafından
Diğer yorumlardan baktım şimdi :/
Kınamak değil ama ufff neyse sen denilecekleri çokta güzel dedin anlayan oradan anlar İnşaallah. Üzücü çok üzücüüü. Çok duyarlısın bu konularda ya maşaallah ❤️
(3,530 puan) tarafından
Çocuklarla ilgili bişe olunca aklım gidiyor ne olursa olsun doktor iyi olup olmadıklarını söylesin içiniz öyle rahat etsin Allahım korusun meleklerimizi kuzum❤
tarafından
Çok haklısın çoook.. Geçen ateşi çıkmıştı  39 bi. Öncekinde hiç bişey yapmadı doktor calpol yazıp eve gönderdi, e 39 u gördüm araba yok. Gece 1. Para yok taksiye o an nakit. Komşudan aldık arabayı gittik. Fitil verdi bi. Kez ve hiç bişey anlamadı sonuçlardan.. Biliyordum öyle olacağını ama ben yinede gideyim dedim evde nasıl oturayım  dimi? O desin dediğin gibi..
Sonuç ertesi gün özele götürdüm para yok zamanda eksi hesaptan çekip, taksiyle felan araba yok çünkü. Otobüste gitmiyor oraya. İyikide harcadım o parayı, daha fazlasınıda verirdim çocuk bronşit başlangıcı olmuş 15 gündür havalarla ancak bu kadar düzeldi. Yani evet her zmaan imkan olmuyor ama onunburaya soramam ne yapayım diye çare bulmam lazım hiç olmadı ambulansı ararım yani ne yapayım. Çare vardır. İhmal etmemek lazım. Allahım korusun. Şaşırtmasın bizleri.
Hayırlı evlat olsunlar inşaallah ama bizlerde hayırlı anne baba olalım biiznillah. ❤️ İyi geceler canım.
(3,530 puan) tarafından
Böyle olmalı her anne ne olursa olsun yaratmalı eli kolu bağlı kalmamalı bebek konusunda aynı şeyleri düşünüyor olmamız çok güzel kuzum amin Rabbim doğru yoldan ayırmasın evlatlarımızıda korusun her türlü kaza bela hastalıktan inşallah balım iyi geceler❤
0 oy
(2,159 puan) tarafından

Kıyamam ki kuzuma :(

Allah acılarını yaşatmasın

(3,530 puan) tarafından
Amin tatlım amin iyiymiş bebiş şuan çok şükür
0 oy
(11,505 puan) tarafından
Kesinlikle canim
(3,530 puan) tarafından
Sağol kuzum inşallah herkes duyarlı olur
(11,505 puan) tarafından