0 oy
749 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (7,189 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Cumartesi günü kırk derece ateşle acillik oldum serum yedim antibiyotik kullandım ertesi gün yani pazar günü kızım ( 2 aylık) birden ateşlendi hemen acile getirdim kan aldılar ama nasıl zorla sıka sıka eli mos mor oldu damar bulamadı kaç defa girdi ... Sonra müşahede de kaldık ateşi 37 kusurlerdydi hiç düşmedi en sonunda 38 olunca omuriliğinden sıvı alcaz dediler çocuğumu ameliyat önlüğü ile götürdüler ağlamaktan helak oldum o kapının ardında kalmak çok berbat bir duygu Allahım hiç bir anneye gostermisin sonuçları sabah ogrencez dua edin yalvarırım sonucu temiz çıksın . Şimdi odadayz ben hasta kızım hasta öksurmekten uyuyamıyorum. Ağlamaktan tansiyon 15/7 olmuş kafam gözüm bir milyon kendimi unuttum artık kızım için.. anne olmak ne zormuş. Hemşire en az beş gün kalırsınız dedi dua edin sağlıkla biran önce çıkalım hastaneden .. 

22 Cevaplar

0 oy
(751 puan) tarafından
Çok üzüldüm canım Allah yardımcın olsun sabır versin. İnşallah tez vakitte sağlıklıcs çıkarsınız hastaneden yarında sonuçlar temiz diye müjde verirsin bize inşallah. Ama güçlü dur sen ağlama bebeğinin sana ihtiyacı var 
-Reklam-
0 oy
(405 puan) tarafından
Çok çok geçmiş olsun Rabbim tez zamanda sağlığına kavuştursun seni bebeğini ve tüm hastaları insaAllah ❤️
0 oy
(437 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım acil şifalar dilerim. Çocuklar çok güçlüdür hemen toparlar inşallah 
0 oy
(3,532 puan) tarafından
Allhim şifa versin inşallah:( Bzde hastayız sende bze et. Allhim tüm yavruları korusun aminn
0 oy
(2,596 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım Allah acil şifalar versin sizlere inşallah
0 oy
tarafından
Çok geçmiş inşaallah korktuklarınızdan uzak sonuç alırsınız :( ama omuriliğinden neden sıvı aldılar anlamadım.bizim 5 gün boyunca 39 daydı ateşi, arada 38 e düşüyordu ama hiç inmedi tamamen. Fitil kan alma ciğer filmi dışında bişey yapılmadı. Başka meyi var ki kuzucuğun sıvı aldılar. Rabbim ferahlık versin yüreğine İnşaallah geçer hemencecik bu zor günlerde. 
0 oy
tarafından
Aynisini ben defalarca yaşadim ama unutuluyo boşver
(759 puan) tarafından
Bu nasıl bi yorum ya
tarafından
Aynisini hatta daha beterini yasadim ama insan daha beterini yasayinca basit geliyor sirtindan sivi alinmasi ayrica sirtindan sivi alimi o kadar da riskli kotu bir durum degil ben de internet arastirmalarindan dolayi cok korkmustum bebegim 30 gunluktu doktor bu yas  bebeklerde yuksek ates olunca her ihtimale karsi memenjit var mi arasyirmasi yapiyoruz sirtindan sivi alacagiz riskleri var bebeginiz ölebilir ama biz bu islemi haftada en az 4 kez yapiyoruz henuz bir ölen cikmadi beni cok rahatlattilar gercekten de korktugum gibi degildi ve bebegime emar falan cektiler ben de kucuk oldugu icin emar aletine birlikte girdim elimle kulakligini tuttum siddetli ses duyuyordu ve cok agliyordu atesi de 40 lardaydi 4 gun atesi dusmedi genetik olarak da damar yolu bulunamiyordu delik desik ediyor bulamiyorlardi tam 3  hastanede yatti delik desik oldu bir keresinde acildekiler bile damar yolu acamadi 8 igneyi bacaktan vurdular bebegime oooo bunlar ne ki ben hastanede neler neler gordum basitmis benim yasadiklarim dedim Allah dermansiz dert vermesin
(759 puan) tarafından
Bak haklısın çok acı çekmmisin rabbim bidaha yaşatmasın ne sana ne bana nede başka annelere bebeklerimiz yavrularomızı esirgesin dermansız dert vermesin şuan karşında acılı bi anne var ne dersen de anlamaz güce ihtiyacı var senin yorumun biraz insafsızca gibi duruyo kimse snin ne yaşadığını bilemez kendimde yaşadım diyosun bu yorumu yapacağına geçmiş olsun Allah şifa versin desen daha güzel düzgün olmazmıydı sanada geçmiş olsun rabbim bütün evlatlarımıza hastalarımıza şafi ismiyle şifa versin
tarafından
Haklisin
0 oy
(3,187 puan) tarafından
Rabbim ikinize de acil sifakar versin..
0 oy
(335 puan) tarafından
Geçmiş olsun. Ateş salgını var. İnatçı ateş. Muhtemelen hastanede daha iyi bakılır. Sakin kalmaya çalış. Önce kızım sonra ben bu inatçı ateşten nasibimizi aldık. Antibiyotik tedavisi uyguluyorlar mecburen ama ona rağmen kolay kolay geçmiyor. 
0 oy
(658 puan) tarafından
Rabbim şifa versin peygamber efendimiz hz Muhammet (s.a.v) min yüzü suyu hürmetine evladını ve diğer annelerin evlatlarını bağışlasın hayırlı temiz sonuç alırsınız inşallah canım bizede haber ver
0 oy
(11,505 puan) tarafından
Geçmiş olsun canim. Hemencecik iyi olursun insallah
0 oy
(1,509 puan) tarafından
Anlamadim ates var diyemi omurilikten sivi aliyolar neden ilginç bilgi verirsen gercekten cok merak ettim şimdi
0 oy
tarafından
Canım yaa:/ geçmiş olsun inşaşah temiz çıkar 
0 oy
(2,130 puan) tarafından
Cok gecmis olsun canim Allahim şifa versin ins korktugunuza uğratmaz temiz cikar sonuclar 
0 oy
(220 puan) tarafından
rabbimm sifa versin Insallah canim geçmiş olsun ağlama sakin olmam lazim bebeğin sana ihtiyacı var canim 
0 oy
(1,865 puan) tarafından
Allah şifa versin ikinizide. Canım bebekten kan alınırken ağlaması çok acı vereci bende kızımı ameliyat ettirdim 4 aylık eller ayaklar birde ikişer kezzdeneyerek yaptılar damar yolu açmak için. Ümeliyaattan çok bu durum ağlattı kızımın sesi gitti ağlamaktan. O an ben düşüneledil ama şimdi olsa müsade etmem ıyık isterim. Bebişlerih damarları çık ince sende bir  dahakisine ışık cihazını iste. Ayrıca bir anne olarak her zaman güçlü olmak zorundalz sende çok güçlüsün hastaden zağlıklı şekilde çıkarsınız inşallah
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Allah şifa versin canım size. Ama keşke kabul etmeyip başka doktora götürseydin hemen 38 derece ateşle omurilikten sıvı alınması saçma geldi bana her cocuk 38 derece ateşleniyo hatta daha fazla ama doktor omurilikten sıvı almıyor hemen zaten kanda cıkıyo. 
0 oy
(40 puan) tarafından
Gecmiş olsun Allah sifa versin. Neden omur ilikten sivi aliyorlar anlamadm 
0 oy
tarafından
Allah sifa versin her ares ciktiginda sıvı mi alınıyormuş keşke başka doktora gitseydin
0 oy
(759 puan) tarafından
Rabbim şafi ismiyle şifa versin inşallah sağ salim sağlıklı bi şekilde bian önce çıkarsınız çok geçmiş olsun minik prensese rabbim bütün evlatlarımızı esirgesin ama benim kafamı karıştıran ateşle omur ilik ne alaka 

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 767 göst.
0 oy
45 cevap 756 göst.
15 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Kbrarslan (1,018 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 365 göst.
1 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Elifffo (14 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 549 göst.
20 Şubat 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu