0 oy
383 göst.
Diğer kategorisinde (1,186 puan) tarafından

Kızlar doğum için temizliğe başlamalıyım ama kolumu kaldıracak halim yok uykum geliyo sürekli nefesim kesiliyor ama yapmam gerekiyo işleri doğumda herkes gelicek yardım edecek kimsede yok yani benim kalkıp iş yapmam için birinin gaz vermesi gerekiyo sanırım beni bi gaza getirin lütfen yaa:ermm:

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Kac haftalıksn canm ? Sen yaparsın kız alt tarafı temizlik yavaş yavaş başla yapmaya hadi görüm koçum benim  
(1,186 puan) tarafından
Ahahahah sağol yaaa çok cesaretlendim birden hele şu koçum lafı bana enerji yüklemesi yaptı resmen :D :)
tarafından
Hadi o zaman başlasn temizlik )))))
(1,186 puan) tarafından
Başlicam valla bitinceye buraya yazıcam :D
tarafından
Hadi koçum görüm seni :))) tamam bitmesini beklim)))
-Reklam-
0 oy
tarafından
Sırayla yap bence her gün bir oda temizle cam kapı pencere yerler falan her gün bir odayı bitir 1 hafta da temiz olur sende çok yorulmazsn bir anda yüklenme 
(1,186 puan) tarafından
Öylemi yapsam acaba yaa
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Kaç haftalıksınız cnm 
(1,186 puan) tarafından
35 haftalık canım
(25,224 puan) tarafından
Hee o zaman yavaştan başla :))
0 oy
(3,859 puan) tarafından
Valla bende 3 4 gün uğraştım temizledim içim rahatladı dünya varmış dedim resmen bnce sende kalk yap ztn başladın mı arkası gelio
(1,186 puan) tarafından
Ayy valla sağol yaa bi başlasam gerçekten geliyo devamı ama :/
0 oy
(3,078 puan) tarafından
Hergun 1 oda yap canım öyle daha kolay olur hepsini biranda yapamazsın ağır gelir
(1,186 puan) tarafından
Bi anda zaten yapamama bi kaç iş böyle biraz zahmetli duvarlar camlar mutfak dolapları falan
0 oy
(2,130 puan) tarafından

Ayy doguma gidecek hala evini temizlemis derler  gecmis olsuna gelince neler soylerler arkandan haberin olsun :ermm:

(1,186 puan) tarafından
Yaaa zaten öyle düşünüp kalkıp bişeler yapmaya çalışıyorum sonra dinleneyim biraz diyorum uzanıyorum bi bakıyorum akşam olmuş :D
0 oy
(232 puan) tarafından
Kaç haftalıksın canım şimdi bence başlamak istiyorum ama daha 30 haftalık benim 9 haftam var 
(964 puan) tarafından
Bence büyük temizlik için senin daha erken canm biraz daha bekle derim ben
(232 puan) tarafından
Bende öyle düşünüyorum şubat ortası gibi yaparım artık :)))
(964 puan) tarafından
Hayirla al kucağına inşallah ♥
(232 puan) tarafından
İnşallah canım hayırlısı ile ❤️❤️❤️
(1,186 puan) tarafından
35 haftalık canm fazla kirli değil ama işde yine bi yerden başlanması gerekiyo nasıl yapıcam bilmiyorum hiç halim yok
0 oy
(1,025 puan) tarafından
Canım durmun varsa bi yardımcı kadın tut valla benmde durumum çok aşırı rahat değil ama doğum için para attıyom köşeye kadın tutcam kendimizi son anda tehlikeye atamam hele cam falan sakın silme
(1,186 puan) tarafından
Valla bilmiyorum ayaklarım falan da ağrıyo kasıklarm ağrıyo eşimde akşam yorgun geliyo kalk yardım et desem de etmez yorgunken bilmiyorum yani hiç

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 56 göst.
0 oy
16 cevap 373 göst.
3 Şubat 2024 Diğer kategorisinde SnurT (211 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 147 göst.
21 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Emirhann (92 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 180 göst.
4 Ocak 2024 Diğer kategorisinde orbanesara (887 puan) tarafından soruldu