0 oy
336 göst.
Diğer kategorisinde (1,063 puan) tarafından
Kızlar bebeğim 5 aylık yan dönüyor yuvarlanıyor kafasını kaldırıyor popoyuda kaldırıyor maaşallah sürekli ayaklarını ileri yapıyor çapraz yaparak popoyu kaldırıyor emekliyemiyor diye sinirleniyor  ağlıyor düz koyuyorum ağlamasın diye hemen geri dönüp emeklemeye çalışıyor  tam nezaman emeklemeye başlar sizce maaşallah çok hareketli merak ediyoeum 

Sizinkiler nezaman emekledi

14 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
5 aylikken sürünüyodu 6 aylikken emekledi. Ellerini yumruk yapip ayaklarının altina koyup ittir. Ilerledikce hosuna gidicek. Bi de sık sık yüzüstü yatır 
(1,063 puan) tarafından
Sürekli öyle yapıyorum ama insan heycanlanıyor galiba :)))) merak ediyorım görmek için heycanlıyım
tarafından
Sonrasinda keske heo yatip dursaydi diyosun :D
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Hmmm hatirlamiyorum ki :)))
(1,063 puan) tarafından
Darısı  başıma :::)))
+1 oy
tarafından

Benim oğlum 1yaşında emekledi :silly:

(1,063 puan) tarafından
Evet varmış öyle ama işte ilk çocuk olunca nezaman emekler diye bejliyor insan :)
+1 oy
(5,938 puan) tarafından
6 bucuk aylik emekledi canım.
(1,063 puan) tarafından
Ay maaşallah inşallah bizimkide hemen emeklet merak ediyorumm
(5,938 puan) tarafından
Ama her çocuk bir olmaz ki ilk oglum 8.ayda emekledi 11 aylik yürüdü bu minigim 1 yaşına yeni girdi koltuklarda sıralıyor yürümedi daha
+1 oy
(1,374 puan) tarafından
Senin söylediklerini 4.aydan itibaren yapıyor ama ileriye emeklemiyor canım.Arka arkaya, saat gibi göğsünün üstünde 360 derece ve yuvarlanarak her yere gidiyor.İleri emeklemiyor.7, 5 aylık.Aslında yuvarlanması da emekleme oluyormuş.
(1,063 puan) tarafından
Evet bizimkide 4. Ayda başladı dedim heralde emekler diye ama 5.  ay oldu merak ediyorum eycanlıyım biraz sanırım
+1 oy
(178 puan) tarafından
Benimki 7 aylık daha tık yok cnm kafa kalkıyo popoda kalkıyo göbegi kaldırıp ayagını attıramıyor anca oldugu yerde dönüyor erkek çoçukları geç apalar derler ama bklm hayırlısı saglıklı olsunlarda apalarlar zmnla insallah
+1 oy
(335 puan) tarafından
Hiçbir çocuğu kıyaslamayın. Ne zaman hazır olursa o zaman emekler. 

Sadece içiniz rahat olsun, refleks kontrolü yapılsın diye doktorunuza danışabilşrsiniz. 
0 oy
(588 puan) tarafından
Bejim bebegimin 40 ı çıktı hemen saga sola donmeye basladi 3 bucuk aylıktı emeklemeye calisiyodu seninki gibi agliyodu 7 aylik ufak ufak gidiyo daha ama ayakta durmak istiyo hep ayaga kalkiuo kilodan emekleyemicek heralde diyorum ben
0 oy
tarafından
Hiç emeklemeye bebek var bnm sipa 6 aylık süründü 8 aylık emekledi
0 oy
(15 puan) tarafından
Benim eşim hiç emeklememis 1 yaşında direk yürümeye başlamış. Her bebek aynı olmuyo. :)
0 oy
(1,616 puan) tarafından

Benimki 7 aylık daha tık yok tembel :)

0 oy
(664 puan) tarafından
Bir kaç aya götürür kendini canım kasları daha hazır değil egzersiz yaptır 
0 oy
(510 puan) tarafından
Benımkı 9 aylığın bu gun gırdı 4gundur emeklıyor 
0 oy
(887 puan) tarafından
Bnmki tm 6.,5 aykikti emekledi iyle oyle oglsya aglata sinirlene sinirlene ogrendi emeklemeyi .ama piposunu kaldirmaya basladiktan asagi yukari 1 kadar surdu emeklemesi .kimi bebek bes qylikkn kimi dokuz on qylikken emeklermis degisiyor

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 155 göst.
23 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Damla berna (1,752 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 202 göst.
27 Şubat 2022 Aile kategorisinde kubraugur (2,529 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 68 göst.
27 Mart 2024 Aile kategorisinde Ravza Demircan (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 13 göst.