0 oy
202 göst.
Aile kategorisinde (2,529 puan) tarafından
Yani annesinin kucağından başkasına gidince ağlıyor annesi alınca geri susuyor ya o ne zaman başlıyor

14 Cevaplar

0 oy
tarafından
Vallahi 11 aylık olacak hala öyle bir huyu yok,elinden gelse beni bırakıp ele gidecek :)
(2,529 puan) tarafından
Sıcak kanlı demek ki kız o da güzel sjsjsj
tarafından
Ayy bilemiyorum kız, kızları seviyor özellikle çapkın olacak galiba :)
-Reklam-
0 oy
(3,101 puan) tarafından
Ay benm kız hic aglamadi kiz her bebektw olmuyor o :)) 

Oglan suan 6 aylik henuz yok.ama iceri girip onu almadan cikinca agliyor oda olur herlde sirayla
0 oy
(1,140 puan) tarafından
Yaa ben geçen gün şaşırdım biraz da ruhum oksanmadi değil açıkçası :) kızım ayın 3 ünde dokux aylık olacak.gecen gün komşu geldi ki daha önce kızım onu görmüştü kucagin da falan da oturmjstu.anam kadın kucağına aldı istedi benim kızım bı büzdü ağzını anam bana baka baka ağlıyor.aldim kucağıma sustu.sonra kadına baktıkça ağlıyordu :D sonra yavaş yavaş alıştı 
(2,165 puan) tarafından
Ay canm aynısı şuan benim bebeğim yapıyor ama 6 aylık benimki yabancı özellikle dayısı amcasına gidince ağlıyor dudağını büküp:) kadınlara gidince ağlamaz ama erkeklerden korkuyor valla :D
(1,140 puan) tarafından
Yaa maşallah :) benimki insan yüzü görmediğinden anca fark ettim :D ama çok tatlı oluyor ya benim bı yandan hoşuma gitti ne güzel his bizde güvende hissetmeleri
(2,529 puan) tarafından
Bizde memlekete gidicez de acaba yabancılar mı diye düşündüm bende :)
0 oy
(3,457 puan) tarafından
Ya onu bilmiyorum ama oğlum 3 aylık iken eşim 2 haftalık göreve gitti dönünce eşim kucağına alınca ağladı yabancı mi geldi bilmiyorum
(2,529 puan) tarafından
Yaa kıyamam minnoş :))
0 oy
(659 puan) tarafından
9 aydan sonra oluyormuş canım. Benim oğlum yabancılar kucağına alınca dikkatlice bakıyor ama ağlamıyor 7 aylık şu an 
(2,529 puan) tarafından
Benim kızım biz memlekete giderken 6 aylık olacak yabancılamaya başlar o zaman artik
(659 puan) tarafından
6 ayda da başlayabilir canım. 6 ay 2 yaş arası dönemi kapsıyor. Ama en yoğun 8 9 aylıkken oluyormuş her bebekte olacak diye de bir şey de yok
0 oy
tarafından
Benm kiz 7 aylikken yabanciliyordu yabancıya gülmez çatık kaşliydi. Simdi tam tersi oldu :))
0 oy
tarafından

10 buçuk aylık ama çok yabani benimki canım şimdiye kadar bir şey.yoktu ama geçenlerde dışarı çıktık kıyametler kopardı aradan bir hafta geçti yine çıktık bu sefer gördüğü herkese baybay yapıp durdu cadı :D

(2,529 puan) tarafından
Kimseyi görmüyorsa belki ondandır canım bizde herkesten uzakta yaşıyoruz bı beni bı babasıni görüyor. 6 aylıkken memlekete gidicez yabancılayacak mı onu merak ettim
tarafından
Canım bizimde öyle bir komşumuz bile yok vallahi
(2,529 puan) tarafından
Benimde canım malesef. En son memlekete 50 gunlukken gittik. Bidaha kimseyi görmedi aileden falan. Şimdi büyüdü 6 aylık merak ediyorum ne tepki vericek :)
tarafından
İnşallah yabancilamaz canım vallahi benim ilk başta kıyametler kopardı ikinciye millete baybay yapıp durdu cadı ama dışarıda çok ciddi duruyor hiç kimseye gülmüyor ☺
0 oy
tarafından
3 aylıkken başladı 19 aylık hala öyle kimsede durmaz 
0 oy
(3,491 puan) tarafından
Dört aylık olmak üzere, babannesinde ağladı önceki gün.
(2,529 puan) tarafından
Ya benim kızım en son 50 günlükken birilerini gördü. Bidaha görmedi. Şimdi memlekete gidicez 6 aylık olacak acaba yabancılar mı diye merak ettim
(3,491 puan) tarafından
Eder tabii. Zaman tanımak lazım. Ayrıca bu iyi bişey bence. Yabancıyla tanıdığı ayırt etsin, başka birinde çığlığı bassın. Ben çok memnunum. Sizin sevdiklerinizi gözlemleyip anlar zamanla, buna annem güveniyor. Ben de güvenebilirim der. Herkese alışsın diye zorlamayın bence çok tehlikeli.
(137 puan) tarafından
Bebek anlar dimi gerçekten
0 oy
(1,343 puan) tarafından
1 yasına yeni girdik yeni basladı hep bende durmak istiyor baskasın da babasından dahi basıyor cıglıgı. Muthiş bir his :) Memeden kesince biter diyorum :(
0 oy
(92 puan) tarafından
bebegim 9 aylik 8 ayliktan bero var
0 oy
(1,465 puan) tarafından
4 ten beri öyle ne yabancı ev sever ne yabancı insan . Evimize bile gelmelerini sevmiyor . Hatta bugün babasıyla uzanıyordu ben odadan gittim başladı ağlamaya 
0 oy
(3,504 puan) tarafından
6.aydan sonra başladı bizde şuan 8 aylık çok uzun süre birini görmediği zaman ilk gordugunde ağlıyor 
0 oy
(119,343 puan) tarafından
aay baby boyum 5 aylikken aglardi birini gorse 8,9 aylikken gecti gibi

İlgili sorular

0 oy
35 cevap 410 göst.
16 Aralık 2022 Diğer kategorisinde est16 (463 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 155 göst.
23 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Damla berna (1,752 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 337 göst.