0 oy
371 göst.
Diğer kategorisinde (51 puan) tarafından
Mrb aekadaşlarr hamile kalabilmek için ne yapmam lazım yardımcı olur musunuz acaba banaa 

7 Cevaplar

0 oy
tarafından

Kac yıllık evlisin polikistik over varmı kist yani 

(51 puan) tarafından
4 yıllık ewliyim kist yok
tarafından
Hımm ovulasyon testi varmıs onu dene bakim bilen vardır onu ben bilmiyom da
(51 puan) tarafından
Ovülasyon doğru mu söylüyo acaba
-Reklam-
0 oy
(2,704 puan) tarafından

Yumurtlama günlerini takip et, ilişkiden hemen sonra yerinden kalkma ve duş alma. Kafandan at öncelikle stres yapıyorsan onu bırakmalısın, Rabbim en doğru zaman da nasip etsin inşAllah 

(51 puan) tarafından
Gereken bütün testleri tahlilleri yaptık doktorun söylediğine göre hiç bu sorun yok herşey temiz dedi aşılama yapmak istediğimi söyledi aşılama yapmanı gerektirecek bi durum yok beni dinlersen yapma dedi
(2,704 puan) tarafından
Bence başka doktora git, kuzenim de istiyor onun da bir yıl oldu ve ona kist var diyip ilaç verdiler şimdi benim gittiğim doktora gitti ve o doktor da ona "sen de kist yok" dedi tedaviye başlayacak şimdi. Bence tek bir doktorla kalma
(51 puan) tarafından
Gitmediğim doktor kalmadı ki her biri bişi söylüyodu özeldekiler deseniz parayı görünce bi ilaç veriyo git diyo
(2,704 puan) tarafından
Allah Allah, Rabbim kucağını boş bırakmasın canım hiç ummadığın anda gelir inşAllah. Stres yapma, takma kafaya Allah büyük. Ne olursa olsun umudunu kaybetme, olacak Rabbimin izniyle
(51 puan) tarafından
Umudumu kaybetmemeye çalışıyorum
0 oy
(264 puan) tarafından
Adetin biter bitmez ilişkiye girin 2 günde bir ilişki yaşayin digerki adet tarihine kadar ilişkiden sonra hemen kalkma yat biraz
(51 puan) tarafından
Bunu denedim hep doktorda bana öyle söylemişti ama pek bi işe yaradığını göremedim
0 oy
(1,983 puan) tarafından
Bolbol dua et canım çok takip üstüne düşme hayırlısiyla Allah biyere kararlamıştır sabret
(51 puan) tarafından
Dua düşmüyo ki dilimden o kadar çok dua ediyorum ki dualarımın karşılıksız kalmicağını biliyorum ama insan sabredemiyor
0 oy
(1,620 puan) tarafından
Rabbim gönlüne göre versin inşallah canım 
(51 puan) tarafından
Aminn Allah razı olsunn
0 oy
tarafından
4 sene kısa bir süre değil.  Başka doktorlara gözük bence . 
(51 puan) tarafından
Yaklaşık 1 yıldır kayınvalidemle uğrasıyorduk hastaydı tedavımı bi ertelemiştim ekim ayında kayınvalidem vefat edince biraaz toparlandıktan sonra tekrar başlamak istiyorum dedim doktor bana folik asit kullan dedi suan onu kullanıyorum tabi biraz geçti ama yine kullanmaya devam ediyorum
0 oy
(2,722 puan) tarafından
Canim ovulasyon testi al ben kullanmistim nette daha uygun oluyo çorekotu.bal.tarcin karisimini arastrsana ilk ogluma oyle hamile kalmistm karisimi yaptigim ayin ertesi hamileydim dene bakalm bi allah yar yardmcn olsn gonlune gire versn 
(51 puan) tarafından
Bana soğan kürünü önermişlerdi kullanıyorum ve halada kullanmaya devam ediyorum ama galiba bi işe yaramıyor oda ovulasyonu kullanmadım ben hiç ama denicem adet dönümüne giricem yarın inşallah olmam. Hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum cevaplarınız içinn

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 67 göst.
23 Mart 2024 Diğer kategorisinde Meryemmozer (243 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 1,136 göst.
6 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Eylulyy2 (198 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 420 göst.
29 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Grc13 (0 puan) tarafından soruldu

384,718 soru

11,508,250 cevap