0 oy
306 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (417 puan) tarafından

image

image

image

image

kullanan memnun kalan bilenler marka yazsinlar lütfen fikirlerinize ihtiyacim var kizlar oglum 14 aylik

4 Cevaplar

0 oy
(2,484 puan) tarafından
Bu araba modelleri kullanisli degil aldigima cok pismanim

Bende yeni modellerden bakicam yazin bu ince olanlardan
(417 puan) tarafından
Nasil ince olanlar siz hangi marka almıştınız
(2,484 puan) tarafından
Bebeto markasinin bu modellerinden almistim
(417 puan) tarafından
O marka iyi degilmis zaten canim bu modellerde yorumlar iyiydi ama kararsız kaldim
-Reklam-
0 oy
(2,484 puan) tarafından

Baston araba alicam yazin bende

image

(417 puan) tarafından
Bastonlarin ömrü kısa oluyormuş ya o yüzden konforluda gelmiyor kuzum bana ya :/
(2,484 puan) tarafından
Artik buyuduler yavas yavasta yuruyolar ben cok nadir uzak bi yere gidince kullanicam canim o yuzden oglum 15 aylik yaza kadar dahada buyur o yuzden :))
(417 puan) tarafından
O zaman haklisin canim benim esim yanimda olmadigi icin hep uzun mesafeli yerlere tek gidiyorum bana konforlu bir sey gerek bu yuzden :)
0 oy
(2,720 puan) tarafından
Bence en kullanislisi klasik modeller canm oglm 4 yasinda hala biniyo simdi kardesi binck insllh bide biz o arabayla market pazar alisverisimizi tasidik arabasizliktan dusun buna ne kadar bincek 
(417 puan) tarafından
3 yasa kadar kullaniliyormus canım
(2,720 puan) tarafından
Durusu guzel ama sanirim pek kullanisli degil canm bu modeller kullanan bi arkadasim vardi kizi 2 yasinda normal araba aldi geri satmaya ugrasti bundan olanida
(417 puan) tarafından
Markası neydi peki canim ? Aslinda markaya göre değişiyor galiba ya bazilari memnunken bazilari memnun değil anlamadim bende
(2,720 puan) tarafından
Hic bilmiyorum markasini
0 oy
(2,047 puan) tarafından
Canım ben kullanıyorum en üsttekinden yoyko elegance modeli, 14 aylık oğlun için daha farklı modeller bakabilirsin benım kız 10 aylık içinde uyudugunda sığmıyor büyük diye almıştım bnde ama şu var cok kaliteli araba tekerleri falan 10 numara sürüşü cok rahat, arabanda koyacak yerin varsa bence al ama benım tavsiyem 14 aylık oğlun için baston tarzı daha kullanımı kolay araba alman
(417 puan) tarafından
Bastonlar bana kırılacak gibi geliyor ya . Arabamiz yok esimde yanimda yok zaten her yere tek çıkıyorum uzun mesafeli falan konfor acısından travel düşündüm bu yuzden. Yoyko elegance mi iyi yoksa onun altindaki yoyko seyahat mi daha iyi canim. Yoyko elegance 850 - yoyko seyahat pusetsiz 400 tlymis
(2,047 puan) tarafından
Baska bebek düşünmüyorsan pusetsiz al canım, elegance modeli de seyehat geçiyo rahat büyük araba dediğim gibi uzak yerlere gidiyosan minibüste falan yardım alman lazım indirip kaldırırken, araba büyük ve ağır, canım al 1 hafta dene aldığın kişiyle konus beğenmezsen geri iade et öyle anlaş alacağın kişiden
(417 puan) tarafından
Malesef o sekilde kabul etmiyorlar çünkü kargo parasi 40 tl onu paketletmek 20 tl masrafli oluyor. Anlastim aldim artik 2. Fotodakini geliyor yarin burda olur galiba
(2,047 puan) tarafından
İnsallah memnun kalırsın canım beğenemzsen sende tekrardan koy letgo ya veya farklı siteye
(417 puan) tarafından
Aynen canim bende öyle düşündüm

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 265 göst.
9 Nisan 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 340 göst.
12 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Sumosss14 (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 66 göst.
1 Nisan 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Rabiaklttt (8 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 128 göst.
11 Eylül 2024 Aile kategorisinde YaseminDefne (400 puan) tarafından soruldu

396,429 soru

11,858,435 cevap

35,956 kullanıcı

...