0 oy
801 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Arkadaş hangi ünlü tanıdınız var ve tanışmak istersiniz diye birpost açmış normal olarak bende yorum yaptım cevabı kaldırmak ve onu geçtim uyarı vermek neyin kafası siizn siyasette tanıdınız yokmu uyarı verenler için diyorum bu kadar küçük beyinli olmak zor gerçekten hayat görüşünüz acınası 

11 Cevaplar

+1 oy
(117 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Ayyy allah aşkına biri bana uyarı nasıl veriliyor tarif edebilir mi :) sırf meraktan öğrenicem :/) hayır bütün cevaplar sizin isteğinize göre olamaz ki beğenmeyince bas uyarıyı geç bine iyi yaa ://
tarafından
Hayır orda sanki partiyi övdüm yorum yaptım saçmalık ünlü mü bilmem ama şu akrabam dedim arkadaş kafalarının içinde ne var bunu yanlış anlayıp uyarı yapanın çözemedim bende bilmiyorum ki cnm hiç uyarı yapmadım daha önce bilsem de yapmam herkes benim gibi düşünmek zorunda değil aynı fikirde olmak zorunda da değil Bi alem ya çok ilgşnçler
(117 puan) tarafından
İşte diyorum ya ya sormayacaksın ya da cvp hoşuna gitmedi diye kaldırıp uyarı vermeyeceksin.  ne alem insanlar var yaa.  Sende boşver takılma onlara şimdi sorsan hamile ya dengesizlik falan hep hormonlardandır.
tarafından
Aynen canım benim haklısın
(1,150 puan) tarafından
Aman boşver kendine yansın sen iyi etmişsin yazmakla sanki bizim gibilerindən öyle sözler çıkınca o an o kişiyi öldürüyoruz gibi düşman kesiliyorlqr pes
tarafından
Aynen canım benim aynen
(1,150 puan) tarafından
Bi gün öğretmen de hor gördü beni kadındır öğretmen dedi ki sizleri ekleyecem faceden isimlerinizi söyleyin diye herkes söyledi ben de söyledim seni ekleyemem dedi neden dedim seni ekleyememe sebeplerim var dedi içim soğusun diye dedim ki ama siz ekleyecem dediniz ben ekleyin demedim ki sorun olmaz yani dedim sustu
(1,509 puan) tarafından
Bayragin ustune basiyosun uyari veriyosun
-Reklam-
+2 oy
(576 puan) tarafından
Gecen benim de bi cevabim kaldirilmisti ama ne icin anlamadim ustelik gunun menusu sorulmustu cevapladim yaptgm yemegi cok tuhafima gitmsti ama tuhaf insanlar var canm bosver takma
tarafından
Çok garibime gitti ya anlam veremedim haklısın cnm benim valla tuhaflar
(576 puan) tarafından
O degilde hala uyari verilmis postuna sanirim
tarafından
Aynen içi soğumadı hala belli yazıkkk :)
+1 oy
(176 puan) tarafından
O postu Bn açtım şuan bana mı kızdın anlamadım? 
tarafından
Sana niye kızayım canım :) senin postuna bende yorum yaptım anlamsız şekilde uyarı görüp kapandı cevap şaşırdım kaldım sinirlendim haliyle uyarı verene
(176 puan) tarafından
Aman boşver cnm
+1 oy
(397 puan) tarafından
Yanlz biri sana fena takms her yorumunda bir uyari var cnm basta aşagı
tarafından
Yapsın cnm ilginç valla ben kayıtlı olduğum süre boyunca herkese ılımlı güzel şeyler yazdım bide kimsenin kalbini kırmadım ama insanların kalbi kötü kalbi gerçekten
(397 puan) tarafından
Konuyu kacirdm bilmyrm da heryer eksi oy sana verilen onu fark ettim
tarafından
Sanırım zeka seviyesi sıkıntılı bir psikopatla karşı karşıyayım aman aşırı tırstım öyle böyle değil :D :D
(397 puan) tarafından
Deli ya :) korkma yanindyz:)
tarafından
Canımsınızz :)
0 oy
(1,499 puan) tarafından
Takma sanki siyasetle ilgili konuştun hem konuşsan kime ne herkesin görüşü bir olmak zorunda değil uyarı vermek ne valla bende nasıl uyarı veriliyo bilmiyom keşke bizde uyarı verenleri görsek bizde onlara çaksak bi uyarı anlasınlar yok yere uyari vermeyi 
tarafından
Aynen aynen yaptığının mantıklı olduğuna inansa zaten ben verdim sebebi bu der versin istediği kadar minnak beyinli arkadaşımız :))
(137 puan) tarafından
Nayrağa bastığında uyarı veriyorsun. Aşağı sağ tarafta :) ama puanların kesiliyor uyarı verdiğinde
(137 puan) tarafından
Biri sana fena sarmış canım cevaplarına hep uyarı vermiş. Ama daha fazla veremez bence onun puanı bitmiştir şimdi sana verdiği uyarılardan
tarafından
Cins işte insan kendini ve karakterini geliştiremediğinde böyle basit hareketler yapıyor :)
(1,509 puan) tarafından
Bayragin ustune tikla
0 oy
(7,481 puan) tarafından
Gormedim ama bu hep oluyor. Herkes birilerine gore cevap vermek zorunda degil. Soru soruluyor sacma kirici cevp verenleri kaldirmiyorlar hosuna gitmeyeni kaldiriyorlar cok gereksiz bence.:/ objektif olmak lazim. Herkesin birbirine saygu duymasi lazim. Sende canini sikma cnm boşver.
tarafından
Haklısın canım benim hala posta uyarı veriyorlar bide Allahım bu zeka ile bu yaşa iyi gelmiş :D
(7,481 puan) tarafından
Admin el atar canim merak etme. :D
tarafından
Umarımm cnm benim  :))
0 oy
(9,283 puan) tarafından
Kimi dediniz ki siz? 
tarafından
Bir partiyi söyledim herkesin bildiği ve tanınmış bir vekil dayım dedim öylede hemen uyarı geldi soru kapandı bu insanlar siyaset konuşmuyor haber izlemiyor heralde sanki hakaret ettim ünlü sayılır dedim bş tek
(9,283 puan) tarafından
Vah insanlarımız ne kadsr ilginc sen sankı oy mu verın dedın sadece soylemıssın.sıkma canını
tarafından
Aynen canım benim
0 oy
(816 puan) tarafından
aayy biri sana gıcık gidio her yazdiğına uyari vermiş. kimle aynı düşüncede olmadın acaba (mecbur gibi! ) takma kafana admin görür siler sorun etme kndine
tarafından
Aman istediği kadar versin umarım görür admin zaten çünkü keyfi uyarılar artık can sıkmaya başladı ki ben kimseye kötü bir laf söyleyip kalp kırmam bide Allah tan korkarım be post açıldıysa asla bana uymasada uyarıda vermem
0 oy
(2,865 puan) tarafından
:D hiç şaşırmıyorum burası garip gerçekten sanki aynı fikir de aynıı görüşte olmak zorundayız ya kimsenin kimseye ne saygısı ne tahammülü kalmış arkadaş pes yani. Kendileri sanki siyasi parti tutmuyor muymuş da kalkıp senin görüşe uyarı atıyorlar kaldı ki sen sadece tanıdık demişsin ne var bunda :D allah akıl fikir versin gerçekten de. 
tarafından
Aynen canım benim şaşırdım kendimi sanki suçlu gibi hissettim ki ben uyarıyı başkasına verseler kızan biriyim vermeyin diye kimseyede vermem bu kadar takık Olmasına sinirlendim bir değişikler valla :)
(2,865 puan) tarafından
Takan güzel takmış ne yazsan keyfi uyarı atmış :D keyfi uyarı atanların hesapları güya kapatılacaktı hani nerde??
tarafından
Valla ortalarda keyifle gezip uyarı atıyorlar hiç sanmam kapatılıcağını canım umarım admin görür de  kapanır en son size Beyza ya fln uyarı attıklarında bu kadar ayar olmuştum şimdi  beni seçti :D
(2,865 puan) tarafından
Bana takan da güzel takmıştı :D dua etsem uyarı atıyordu :D sana inşallah öyle yapmazlar :D admine mesaj at canım durumu izah et kşmse gerekeni yapsın bence.ben öyle yaptım admine yazdım hemen o da saolsun ilgilendi sende yaz mutlaka
0 oy
(206 puan) tarafından
Canim o at kafalı her kimse burdada uyarı vermiş admine şikayet et sonuçta küfür veya argo laflar kulanma mış sin 
tarafından
Yok cnm etmedim asla da etmem kimseye haddim değil buradaki herkese destek olmak için konuşuyorum kalp kırmayı bırak laflarımı 2 kere okuyarak yazarım yanlış anlar mı diye insanlar inş admin görür sadece bana değil haksız yere başkasına da verilmemeli bu uyarılar
0 oy
tarafından
Amaaan malamineee boşverrr :D

İlgili sorular

+2 oy
13 cevap 361 göst.
11 Eylül 2024 Aile kategorisinde Cansuklns (143 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 303 göst.
23 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Esmatuncer (66 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 923 göst.