0 oy
331 göst.
Diğer kategorisinde (413 puan) tarafından
Artik kriz gecircem zor sabrediyorum neden boyle yapiyo anlamiyorum her zaman yaptigi bisey degil bi kere yaptı mı onun arkasina surekli yapiyo ben bu cocugu 1 de uyuttum saat 3 oldu belki 10 defa besigine koydum uyandi yanima yatirinca da benim hareketlerime uyaniyo delircem artik 

8 Cevaplar

0 oy
(1,635 puan) tarafından

Aaaa benim sıpanın aynısından yapmışsınız :D

(413 puan) tarafından
Yaaaa offf napcaz boyle yaaa :D valla inanki icim gidiyo bagirmayim kizmayim diye ölüyorum ya :D allahim sabır sabır diyorum surekliiii
(1,635 puan) tarafından
10 aydır kendime çözüm bulamadım sana da bulamam kuzum. Tek fark bizim oğlan yanım da yatarsa emer uyur. Beşikte emziğini kendi alıp uyumaz illa beni uyandırır ama yanımda yatarken kendi kendine emziğini alır uyur. Hele bi de babamız yanımızdaysa bi ona çakar bi bana yine uyur. Uyanır biraz saçımı yolar emer geri uyur. Çok değişik bişey ben çözemedim. Kokuma alıştı desem toplasan 10 kere yanımda uzun süreli uyumuştur. Yanına kıyafetimi koyuyorum ama nafile. Beşikte yatıyosa yarım saatte bi çalar saat gibi uyandırmadan edemez beni sıpam =))((=
-Reklam-
0 oy
(382 puan) tarafından
Ay benimkilerde bebekken öyleydiler ayagımda sallardım yatırcam zaman uyanırlardı  sabahlara kadar ayagımda tuptugumu biliyom yani çok zor
(413 puan) tarafından
Ayni yaa ayni valla ayaktan alip beşiğe koyunca aglamaya basliyor deliriyorum
0 oy
(2,423 puan) tarafından
Şuan aynı  durumdayım 13 aylı k oldu yok yok yok düzelme ne kelime hızla Çıldırdıyo  yatağa bırakıp  uyucam geri kalkiyo delirmemek elde değil ağlamı yo  sancısı biseyi yok karnı tok artık şaşırdım napicagimi
(413 puan) tarafından
Valla gittikce biz duzen olsun diye beklerken onlar iyice sapıtıyorlar
0 oy
tarafından

Off başımda dumanlar yükseliyor o anda Bi görsen :D

(413 puan) tarafından
Ayyyy ayni valla kizamiyon bagiramiyon bisey yapamiyon elin ayagin bagliii
0 oy
tarafından
Sürekli yaptığı bir şey değilse geçici bir durumdur kızımda yapar arada 
(413 puan) tarafından
Canim bazen yapiyor ve o gece yaptıysa asla bidaha besige girmek istemiyo her koyusumda agliyo
0 oy
tarafından
canim senin kokunla uyumak.istiyor ... sana iat biseyi yanina koy besigine .. uyur benceee
(413 puan) tarafından
Ya surekli yaptığı bisey olsa tamam diycem :D 9 aylik benimki besige koyunca acip gozlerini bakiyo bana bıraktığımi anlayinca basliyo aglamaya
tarafından
:))))eee kucuk degil.masallah kocaman olmus .anliyor herseyi artik .ve seni iyi tanidigi icin surekli seni istiyor alistirma cok.fazla kendine perisan olursun vallaha buyunce ayrilmaz yanindan ....
tarafından
besige koyar koymaz kendi basina onun besigine yasla ve gozlerini kapat uyumus gibi yap o da susar hemen aglamaz ..
0 oy
(147 puan) tarafından
Valla canim benimki de aynıydı bide saatlerce sallardim bacaklarimda can kalmazdı en sonunda oturur aglardim olmazsa battaniyede sallardik onada bilekler kollar dayanmiyor artik esimde dayanamadı üzüldü halime cunku o salliyo onda hic uyumuyodu bitek ben sallicam. Esimde saolsun tavandan tavana iplerle salincak yaptı çingene salıncağı da derler ve bisi diyimmi sanki onu bekliyormuş simdi icine koyuyorum en fazla 5 dk hemen uyuyor eşek sıpası bosuna cekmisim
(413 puan) tarafından
Yaa.oyle aşırı uyku sorunu yok uyuyo co k şükür bazen iste geceleri besige girmek istemiyo ne varsa
(147 puan) tarafından
Anladım canim benim sipada çok uykucu maşallahi var uyumasi iyidir ama iste uyutabilmek sikintiydi oda çözüldü cok şükür :)

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 79 göst.
19 Mart 2023 Diğer kategorisinde Abcdefkjlmn (218 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 155 göst.
4 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Serpil ahmet (546 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 112 göst.
13 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Eda-HiraNur (405 puan) tarafından soruldu
+2 oy
13 cevap 422 göst.