0 oy
510 göst.
Diğer kategorisinde (728 puan) tarafından

Dün bugün temizlik yaptım Camlara varana kadar sildim hiç bir işim kalmadı yemekleride akşamdan pişirdim yarın istediğim kadar uyuyabilirim onun rahatlığından uyuyamıyorum :D 

6 Cevaplar

+2 oy
(2,423 puan) tarafından

Kız yat uyu  bnm kız uyusa hiç beklemem valla çok uykum var  inadı tuttu yatırıyom kalkiyo :sleeping:

(728 puan) tarafından
Bana gönderin bebişleri benimki 11 deyince bayılır sabaha kadar deliksiz uyur :D
(2,423 puan) tarafından
Aahhh allahım darisi  bize 13 aylık oldu yok bi düzeni uyanıp duruyo çok uykum var al bak valla :(
(728 puan) tarafından
Benimkide 1 yaşında uyumıyorsa ya karnı açtır yada bir sıkıntısı vardır
(2,423 puan) tarafından
Yok  kız hiç inanmıyorum artık herşeyi deniyorum yok huy bence  kendi kendine konusuyo aglamiyo maksadı uyumamak. Ama benimde ne ruhum  ne bedenim dayanmiyo  artık gündüz  huysuz gece huysuz bakalım ne zman  feraha cikcaz ya sabır ya selamet
(557 puan) tarafından
Al bende de okadar kac saattir bir amuda kalkmadigim kaldi susmadi cocuk ya aglamaktan ici cikti yavrumun. Bugun misafirim vardi nazar mi degdi noldu anlamadim ki
-Reklam-
+2 oy
(3,769 puan) tarafından

Ooh ne güzel valla çok iyi yapmışsın:)  ben kizimdan önce çok rahattım istedgm saate uyur istedgm saatte klkardm 15saat uyuttm zmnlaei biliyorum çok iyiidm ama artık değilim:))))

(3,769 puan) tarafından
Benimde kız 1yasinda :) gece uykumuz yoktur 1senedir uyku düzenimiz yok aslında hep hep değişir durur:))
Insanı sersem e cevirir o derece:))
Ne güzel maşallah ♡
Nasıl ole uyuyor neler yapıyorsun cnm
(728 puan) tarafından
Canım beni dinlersen refaha kavuşacaksın anlatıyorum.... Her gün ama hergün saat 8 gibi banyo yaptırıyorum sıcak suyla vücudu gevşiyor onun üzerine bir güzel doyuruyorum karnını muhallebi tarzında bişey yapıyorum yulaf kepeği pekmez az pirinç unu bunu pisir yedir bu tok tutar onu gündüzleride kendi istediği zaman uyut  bu dediklerimi yarın yap bakalım nasıl işe yarayacak yazarsın bana
(3,769 puan) tarafından
Ben hergun banyo yaptiramam kuzum tek başıma bas edemem çünkü. Banyom yanmıyor salondada tek yaptiramam:(
Bide benim kız yemek yemiyor üç beş kaşık yerde yiyip brkiyor herşeyi. Onun dışında emziriyorum cnm.
Benim sıpa farklı kuzum hep değişiyor huyu uyku konusunda biraz ole gidiyor diyorsun tamam bu şekil gidick snrm pat yine değişiyor tamam bu şekilde gidick diyorsun yine değişiyor
(728 puan) tarafından
İşte varya o banyo asıl esas mesele gerçekten işe yarıyor ama canım imkan el vermiyorsa yapacak bişey yok hele bir dillensin kendini daha rahat ifade eder sende anlarsın ne istediğini
(3,769 puan) tarafından
1seneyi geçti hep böyle olduk neler yapmadkki evin içinde gece yarıları bebek arabasıyla geziyorduk:) herşeyi yaptık hevesini aldı şimdi hiç alistrmdgm ayak sallamada ole uyutuyorum iyice uymuş gelince ışığı tv kapatıyorum açıyorum müziğini:)
Ee haliyle yine geç uyuyoruz ama inan 3 4 şükrediyorum:)
Inşallah konuşur erkenden canisi çok ama çok istiyorum konussun anlatsın hersyni
+2 oy
tarafından
Rahatliktan uyuyama nasil bi duygu nasil bi keyfi var biraz anlatin da az bisey hayal edip mutlu olam :(
(728 puan) tarafından
Yavaş yavaş yoğurdada başla gelmiş zamanı tadımlıkta olsa ver bunlardan damak zevki oluşur hem benimki şimdi herşeyi yiyor kahvaltıda bir domates yiyor neredeyse :D
tarafından
Bu dediklerinin hepsini şuan veriyim mi cidden :) ya da bi faydası olur mu bilmiyorum ama bi denemek de yarar var insallah ise yarar cunku cok yoruldum :)⅖
(728 puan) tarafından
3 gün kuralı var ama 3 gün yoğurdu deneyeceksin bakacaksın alerjisi  varmı ver derken iki tatlı kaşığı ile açılışı yap yarın ver mesela  üç gün üst üste dene eğer yoksa havuca geç sonra miktarları arttırırsın onun yemesi demek doyması demek doyunca huzursuzluğu kalmaz başka bir rahatsızlığı olmadığı sürece
(728 puan) tarafından
Bebeğin nasıl mırıl mırıl değilmi ağlıyor desen değil mızmız ve uyumuyor sadece
tarafından
İnşallah işe yarar
+1 oy
tarafından
Ohh misa eline sağlık keyfini çıkar 
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Ha ha ha oda güzelmiş canım :D

İlgili sorular

0 oy