0 oy
363 göst.
Diğer kategorisinde (333 puan) tarafından
Benim bir yakınımın 13yaşında kızı var, annesi tuvalet eğitimi verirken gereken önemi vermemiş. Kız büyük abdestini yapınca wc de altını temizlemiyor ve iç çamaşırı batıyor her seferinde, annesi de bu durumdan çok şikayetçi çok kötü koku geliyor kendisinden diyor. bu durumla nasıl başa çıkabilir var mı bir fikriniz? 

12 Cevaplar

+1 oy
(13,202 puan) tarafından
Bence pedagogla görüşsünler normal bir durum değil bir sıkıntı olabilir ergen kız üstelik temizliğine daha önem verdiği çağda. 
(333 puan) tarafından
bende öyle söyledim dedi ki tek çare o kaldı zaten
(13,202 puan) tarafından
Hele bazen altına yapması hiç mi hiç normal değil
(333 puan) tarafından
altına yapması şu şekil bilgisayarın başında oturuyormuş üşenip gitmiyormuş
-Reklam-
0 oy
tarafından
Uyarsın koskoca kız olmuş yapar herhalde uyarilmaktan  utanıp 
(333 puan) tarafından
yok canım çok inatçı uyarsan da yapmıyor
0 oy
(1,358 puan) tarafından
Hortum tutsun yaninda islak mendil gezdirsin cmm 
(1,358 puan) tarafından
13de pek küçük degil koca kiz laftan anlamazmi yikasinn iycee annesi kokiyorsun desinn
(333 puan) tarafından
onun için hortum almış onu da kullanmıyor, tuvalet kağıdınıda kullanmıyor. hatta sırf temizlesin diye bizler bile koku geliyor dedik ama umursamıyor kız çok inatçı
0 oy
(13,723 puan) tarafından
13 yaşında büyük artık  kızsın
(333 puan) tarafından
regl bile olmaya başladı ama nafile
0 oy
(861 puan) tarafından
Anam tövbe o neymiş öyle o kareyi düşünemedim 13 yaşında kocaman kız olmuş 
(333 puan) tarafından
hiç sorma canım annesi ona her defasında iç çamaşırı alıyor ve bazende iç çamaşırına yapıyor
0 oy
tarafından
Annesi uyarsa dinlemez. Kocaman olmuş utanacagi yabancı biri dile getirirse daha da yapmaz :)
(333 puan) tarafından
canım bizler bile söyledik ama bildiğiniz gibi değil çok inatçı. hatta ben bile dedim ki bizim eve gelme senden koku geliyor belki utanır yapmaz ama nafile
0 oy
tarafından
Kızsın koca kiz oldun kokuyorsun desin.13 yasinda egitim.verecek degil soyleyip kizmaktan baska ne yapabilirki
(333 puan) tarafından
canım denemediği yol kalmadı ki hatta korkuttu bile bir daha yaparsan altını yakarım diye ama boş tabi
0 oy
(352 puan) tarafından
Benim kardeşim otizm hastası sen düşün hortumu tutup poposunu yıkıyorrrr :))) bence öğretse çok güzel öğrenir ödül versin ama sürekli deil bide etiket falan yapıştırma yapsın altını temizleyence gülen yüz yapıştırsın yapmayınca üzgün bu ile yarar
(333 puan) tarafından
canım her gün evlerinde bunun kavgası var, her yolu denedi ama çok inatçı bir kızı var. kadın artık diyor ben eldiven mi alıp vereyim eline
tarafından
13 yaşında çocuk altını yıka diyince dinlemiyorsa etiketi ödülü nasıl dinlesin. Kicaman olmuş artık. 5 yaşında kızım ödüllendirmeyi çok saçma buluyor anne cocukmuyum diyor
0 oy
(11,086 puan) tarafından
O yaşta genç kız olmuş artık kimsenin bişe demesine gerek yok ki kendi utanıp yapması lazım. Annesi bunu kendi halledemez artık psikolojik yardım almaları lazım
(333 puan) tarafından
bende öyle dedim tek çare o zaten
0 oy
(2,763 puan) tarafından
13 yaşında  eşşek  kadar olmuş  dedikleri cinsten babasi filan koktugunu söylesin  utanir belki
(333 puan) tarafından
kız yok babası karışmıyor hatta eşinede kızıyor karışma diye
0 oy
(1,897 puan) tarafından
Canm uyarmaya rağmen yapmıyorsa nedenini bilmiyorum

Ama benim aklıma onunla tekrar rahrtszi olduğunu ileride evleneceğini bu şekilde erkek arkadaş i olmayacağını felan soyelesin 

Onu çarşıya çıkarsın yeni yeni birsuru iç çamaşırı ve pijama günlük ped genital bölge siliici mendil ve ağda vs alsın yeni eşyalar belki onu yeni bı karara teşvik edebilir
(333 puan) tarafından
canım yapıyor hatta temiz olsun diye genç yatak odası takımı aldı ama yok kızın umrunda bile değil ve zorlada banyo yaptırıyor ayda bir banyo yapıyo oda zorla, annesi diyor banyo bile yapmıyor baktım olacak gibi değil elime bulaşık deterjanını doldurdum götürdüm vurdum saçına öyle banyoya götürebildim ancak diyor.
(1,897 puan) tarafından
Canım annesinin üzüldüm gerçekten bazı erkekler ayakları çok kokar bikarlar yıkamaktan koku geçmez ve artık takmaz lar buda otur bişey
Sanırım geçmiş olsun
(333 puan) tarafından
Aynen öyle canım alışmış hiç rahatsiz olmuyor ki, teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Bırakın bokunda boğulsun madem :(
(333 puan) tarafından
öylede olmuyor ki canım eve misafir geliyor, kendileri bir yere gitmek zorunda kalıyorlar
tarafından
Ceza verecekler odasından çıkmayacak ya da biyere götürmeyecekler giderken. Aklı başına gelecek
(333 puan) tarafından
Onada babası karşı, eşine kızıyor Karışma kızıma diyir

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 208 göst.
20 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Nur ay_ (3,138 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 121 göst.
2 Şubat 2023 Aile kategorisinde Allizzwell11 (509 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 421 göst.
30 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 511 göst.
7 Ocak 2020 Diğer kategorisinde Şahsına münhasır☸️ (728 puan) tarafından soruldu

381,372 soru

11,417,646 cevap

34,970 kullanıcı

...