0 oy
465 göst.
Diğer kategorisinde (1,509 puan) tarafından
Kizlar bu hastalik gecicimi yoksa kalicimi oglum durmadi doktora hic birsey soramadim hic durmadi bilgisi olan varmi 

12 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bişey olmaz cnm küçükken bndede vardı ama onun iğneleri faln vR doktorun verdiği herşeyi ıyi kullan yoksa el ayak yamuklasabılıo şimdi değilde yaşlanınca bnım yagmurlu havalarda veya çok soguk havalarda eklmlerım agrır eklm romatızmasıydı benım. Geçmiş olsun 
(1,509 puan) tarafından
Bi tane igne verdi canim penisilin onu vurdurduk eklem romatizmasi iltihapli romatizma demek raporunda eklem romatizmasi yaziyo doktorda iltihapli romatizma diye acikladi
tarafından
Evet eklem oldugu için el falan ***** olabılıo sen dıkkatlı kullandır allahın ıznı ıle bırşey olamz ben 3 ayda bir vuruluyordum sonrası vurulmadım küçüktüm acısına dayanamıyordum
-Reklam-
0 oy
(771 puan) tarafından
Aybisini esimde kucuken gecirmis. Zamanin igne felen vermisler igne vurulmus belli gunlerde simdilik bisegi yok    
(1,509 puan) tarafından
Saol canim cevabin icin bu cocugun yuzinden tutuldum kaldim doktorun karsisinda benim kiz kalbim agriyo diyo kalbe vururmu ki bu durim bunuda sormadim
(214 puan) tarafından
Evet canim kalbe vuruyor allah korusun dikkat et kizina kac yasinda daha rabbim sifasini versin nerde varsa
(1,509 puan) tarafından
12 yasinda peki kalp doktoruna goturmelimiyim kalbim agriyo diyo
0 oy
(3,533 puan) tarafından
Çok geçmiş olsn canım  Allhim şifa versin 
(1,509 puan) tarafından
Saol canim aminnn  insallah
0 oy
(16,705 puan) tarafından
Kuzum bende de var iltihaplı romatizma ama bende biraz geç konuldu teşhisi önceden konulsaydi bir tedavisi olur muydu bilmiyorum. romatizmayi hentbol okul takiminda kaleciydim antremana gitmiştim kaleye hizli bir sekilde atılan top duvara sonra omuzuma çarpıyor canım çok yanmıştı o çarpmadan sonra benim kolum şişti bir daha da inmedi. Sonra sağ kolum şişti inmedi daha sonra da bacaklarım. Doktora gittim böyle böyle dedim iltihaplı romatizma dedi. Çok ağır kaldırma dedi. Topuklu giyme uzun süre dedi bide ben hamur yoğurunca kollarımda şişen yerler taş gibi sertleşiyor. Hamur da çok yoguramiyorum ağrıyor kollarım.  
0 oy
tarafından
cok gecmis olsun canim benim kuzenkmdede var dizleri falan cok agrir ayakta fazla kalamaz 2 3 yere girdi calismaya ayakta oldugu icin yapamadi
0 oy
tarafından
Canm iltihapli mi bilmemde kucukken bendede romatizma vardi oluyodum agridan 10 tane igne yazdi benee 5 ink vurdum 5 i kaldi hatta hala arada agridiginda dalga geceriz ben yatisini vurdurdum ya o yuzden yarisi kaldi bende diye:D Rabbim Şafi ismiyle şifa versin inşallah Allahon izniyle gever canm korkma 
0 oy
(3,445 puan) tarafından

Ciddi misin kaç yaşında çok üzüldüm...:(

Ağrısı pis onun ya ben yaşadım ve yaşıyorum halen 15 yaşımda konulmuştu teşhis

Romatoid artrit mi hastalığın adı

(214 puan) tarafından
Ben eklem romatizmasi yüzünden kalca kemiklerimi kaybettim ikisinide oyuzden erken teshis herzaman iyidir benim dogumdan sonra cikti ve suan igne yapiyorum kendime cimzia 100mg ikihaftada bir kez cok sukur cok ama cok iyim ikinci bebegimi dünyaya getirdim herseyimi kendim yaparim evimin isini yemegimi bebegimin bakimi ni öbürcocuklarimin bakimi olsun herseyi zamaninda calistim bilr:))) protezlerimle ama alisiyor insan rabbim baska dert vermesin kimseye cekemeyecegi derdi amin
(1,509 puan) tarafından
Eklem romatizmasi tutulumsuz kalp ya boyle biseyler yaziyodi kizim raporu ogretmen goturdu sinav olacak dun hastanede oldugu icin sanvi kacirdi haliyle
(3,445 puan) tarafından
Güzel kızım öncelikle çok geçmiş olsun ❤️
Belki bir erkek bizim çektiğimiz ağrıları çekseydi yataktan çıkmazdı...
Bende birde ankilozan spondolit çıktı yeni:///

Bu suna pekuysal ve deprem dede vardı ya onların rahatsızlığından..
 Rabbim önce sağlık versin cümlemize ❤️

Aşk böcegim iyi bi romatoloji doktoru bulup götürün bence
(1,509 puan) tarafından
Devlwt hastanesinde olurmu acaba
(3,445 puan) tarafından
Evet vardır ama başka bölümün sevk etmesi gerekiyor,direkt randevu vermiyorlar 182 öyle diyor ise sizde de öyledir
0 oy
(48 puan) tarafından
Geçiçi olmuyor  maalesef eklemde oldugu için ömür boyu devam edıyr kaç yaşında kızınız iyi bir prof bulun Allah şifa versin
(1,509 puan) tarafından
12 yasinda kizim
0 oy
(509 puan) tarafından
Bence iyi bir doktora götürüp tam tedavisini yaptırın derim eklem romatizması pek geçici olduğunu duymadım sizi korkutmak istemem ama erken önlem en iyisi sizi uzduysem özür dilerim evlat olunca herşey farklı oluyor
(1,509 puan) tarafından
Yok canim olirmu oyle sey bilgi esiniyorum sayenizde
0 oy
tarafından
Aaa geçmiş olsun yaa hiç bir bilgim yok 
(1,509 puan) tarafından
Tesekkurler canim
0 oy
(214 puan) tarafından
Bende var canim intahapli romatizma igne yapiyorum kendime intahapli romatizmanin adlari var mesale artit intahapli eklem romatizmasi  gecmis olsun üzülme ayaklarini hep sicak tut kizinin 
(1,509 puan) tarafından
Bence bizimkide bundan
0 oy
(557 puan) tarafından

Cnm çok geçmiş olsun. Bu öyle basit birşey değil sen bence kızını bir kaç dr ra  daha götür tam kesin bi ogre. Sonrada eğer gercekden varsa tedavisine çok iyi bkmanlazim internetten okuya bilirsin :( 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 335 göst.
7 Ocak 2020 Diğer kategorisinde ❤ⒶⓈⓀ❤Böceğim (1,509 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 147 göst.
27 Haziran 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hilal44 (212 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 83 göst.
0 oy
6 cevap 76 göst.
20 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Anne.adayii (924 puan) tarafından soruldu

397,170 soru

11,879,153 cevap

35,995 kullanıcı

...