0 oy
751 göst.
Aile kategorisinde (128 puan) tarafından

Kızlar hamile olduğunuzu nasıl öğrendiniz?

Benim ritim bozukluğum var. Çarpıntı ve sıkışma şikayeti ile gece eşimlr beraber acile gittik. EKG çekmeden önce her ihtimale karşı gebelik testi yapıldı. Orada öğrendik :) Şimdi  kucağımda ve 4 aylık bebeğim :) Allah bağışlasın bu arada yavrularımızı... 

23 Cevaplar

0 oy
tarafından
Rabbim size bağışlasın yavrunuzu
(128 puan) tarafından
Aminnn. Allah razı olsun kardeşim :)
-Reklam-
0 oy
(769 puan) tarafından
Kayınvalidem ameliyat olmuştu onu bekliyordum hastane kokusunu sevmiyordum bu sefer aşırı bi şekilde mide bulantısı kusma halsizlik sonra 3gebelik testi kan testi öyle öğrendim 
(128 puan) tarafından
Rabbim size bağışlasın kuzucuğu :)
(769 puan) tarafından
Amin canım cümlemizinkini
0 oy
(2,159 puan) tarafından

Allah sana bağışlasın yavrunu:)

Ben çok istiyordum zaten hep test yapıyordum Bi baktım çift çizgi :)

(128 puan) tarafından
Amin cümlemizinkini arkadaşım :)
0 oy
(9,262 puan) tarafından
Amiinn.. gunum geçmişti test yaptm direkt pozitf çktı ama bn test yanlştr fln ddm kan vereym en iysi ddm. Sonra o gun kasıklarmda inanılmaz sancı vardı dayanamadm doktora gittk hmen vee keseyi gordk ☺☺ yerleşme ağrısıymş.

Bnm de şu an kucağmda yavrum ve 4 aylık olcz şukurler olsun ❤
(128 puan) tarafından
Maşallah miniğe :)
0 oy
tarafından
Günüm geçmişti test yapmıştım direkt çift çizgi oldu :)) 
(128 puan) tarafından
Ne mutlu size :)
0 oy
(5,323 puan) tarafından
Benim adetim gecikmişti ☺
0 oy
tarafından

Maşallah Allah bağışlasın canım :)

Bizim planliydi zaten oglumdan önce 1 kimyasal düşük yaşadım tekrar denedik gün sayıyordum adet 1 gün geçince test yaptım ilk eşime baktirdim pozitifti baktigim ani unutmuyorum şuan 14 ayligiz cok şükür :)
(128 puan) tarafından
Çokk şükür bin kere maşallah kuzuya :)
tarafından
:) sağol canım
0 oy
(277 puan) tarafından

Ben sürekli uyuyordum misafirliğe gittiğimizde bile annem sen kesin hamilesin dedi ben adet günümü bekledim olmayınca eşime annem test aldırdı hemen annem ve eşim banyonun kapısını bekliyor hemencecik çift çizgi oldu ben ağlayarak çıktım gösterdim ve hep birlikte ağladık :)suan 7.ayi bitti kucağımda aslan parçam :)

0 oy
(1,374 puan) tarafından
Adetim düzenli oluyor canım zaten bebek düşünüyorduk geciktiğinde anladık :)
0 oy
(1,137 puan) tarafından
Adetim 10 gün gecikmişti ama hamile olduğumu hiç düşünmedim çünkü adetim çok düzensizdir. Nasılsa olurum diye hiç upraşmadım ama artık belli bir süre sonra yemek yedikten sonra sürekli midem bulanmaya başladı. Eşimin yiğeninin hanımıyla aramız çok iyidir ona yazdım dedim sende böyle belirtiler var mı diye oda ben yemek yerken oluyor hep dedi Bi test yap dedi 2 veya 3 tane al net sonuç çıksın dedi gittin aldık 2 tane test yaptım ve pozitifffff çıktıııııııııı ama ben şok geçirdim beklemiyordummmm hiç ihtimal vermemişim :D :D
(128 puan) tarafından
:DD bende güldüm seninle :)) Benimde reglim düzensizdi. 2 haftaya yakın sancı çektim halbuki yerleşme sancısıymış:D Aklımın ucundan geçmedi valla :)
0 oy
tarafından
Hergün test yapa yapa :)) 
(128 puan) tarafından
Beklenen gebelikti yani ne güzel :)
0 oy
(2,593 puan) tarafından

temizlik yaparken kasığımda batma gibi bir sancı oldu eşimde iş arkadaşlarıyla maça gitmişti geldiğinde de hafif ağrım vardı noldu falan derken böyle böyle oldu dedim ilkinde de öyle değilmiydi dedi önemsemedik sonra hafif bulantı başladı bende ama adetime daha 10 gün vardı bu kadar erken belirti olmaz diye düşündüm 2 3 gün sonra eşim rüyasında doğum yaptığımı görmüş ertesi günü bende dayanamadım erken testlerden yaptım 6 gün vardı adetime baya silikdi akşamına hemen kan verdim ve şuan 15+4 haftalık hamileyim canım :)

0 oy
(217 puan) tarafından
Brn uc gebeligimde de hissettim canim ucuncu suprizdi memlekete gttik ve yolda sn bi saat kalasiy mide bulamtisi maf etti beni ve o arlar goguslerm sizliodu hstaneye gttik susuz kalmisimd die kn aldilar bi baktik ki 2 haftaya yakin gebeydim :)))) ilkini esim askerdi ogrenik uc haftalikken izine geldi ikincisimide iateyerek yaptik br ay korunmyi braktm ustune kaldm gene  ayni gogus sizlamalaromdan bildim gttm kan verdm gbeydim:)))
0 oy
(798 puan) tarafından

Okuldaydim ogretmenlik yapiodum.sabahtan beri arkadaslara midem bulanio diodim hic bisey yiyemiodum.En sonunda biri git test al dedi 3 4 gun gecikmisti bu arada 6 aydan beride olmuodu istioduk. Bende sacmalama ne testi dedim sonra gittim aldim hamile oldugumu ogrendim.Sarildik aglastik cok istedigimu biliolardi.Sukur Allah ima bi kizim oldu.:)

0 oy
(2,564 puan) tarafından
Biz istiyorduk zaten 2 sene istedik adet düzensizliğin vardı zaten  10 gün geçmiş ti sökücü kullanmıştım  olmam lazım di 11 gün oldu arkadaşımın eşi aradı eşi hamileydi 5 aylık hastaneye görüyormusunuz desi biz de tamam dedikyolda konuştuk arkadaşımla 10 gün önce sökücü kullandım olmam lazım dedi oda baktır hastanede sende dedi bende artık bıkmıştım her ay kan vermekten  ultrasondan bakar dedi  doktor  baktı neyin var dedi anlattım gebesin  dedi ben hemen koştum esim e dedim hamileyim eşim  dondu kaldı arkadaşımın eşi gözünüz aydın desi koştu  doktora hamilemi gerçekten şaka değil demi desi 4 5 defa sordu doktor kovdu odadan  sonra bana sarıldı ben  ağladım  eşim  ağlama niye ağlıyor gül gül demişti şimdi oğlum  14 aylık olacak insalalh
0 oy
(3,078 puan) tarafından

Adetim geçmişti canım birde aşırı yumurtadan tiksiniyordum  kocam alıyordu ben atıyordum en sonunda eşim test yaptırdı öyle öğrendik. Benimde kızım 4.buçuk aylık  şuan :)

0 oy
(1,028 puan) tarafından
Eşim le beraber gittik test yaptırdık adetim 10 gün gecikmiş ti sonuçları beklemek için bir kafede oturduk kahve içiyoruz sonuçlar çıktı benim numaramı vermez eşim kendi numarası ile giriş yapar hep yine baktı telefondan yok dedi negatif dedi neyse tamam kalktık orda çiçekçi vardı bende diğer tarafa dönmüştüm arkamı bir döndüm 12 günlük dünyanın en güzel annesine demesin mi ben şok oldum ne diyeceğimi filan bilemedim sevindim falan ama gece bana bı ağlama geldi ben küçüğüm daha ona nasıl bakacam kendime zor bakiyorum filan eşim sakinleştirdi beni 

Velhasıl kelam kızım şu an 16 aylık elhamdülillah bu günümüze 
0 oy
(60 puan) tarafından
Ben hep hamile olduğumu daha test yapmadan önce hissederim canım 2 hamileliğimde test yapmadan önce hissettim çünkü hamile olduğum zaman aşırı halsiz ve sürekli uyumak isterim bide sık sık tuvaletim gelir ordan anlarım gebe olduğumu 
0 oy
(1,422 puan) tarafından

Çok şiddetli boğaz ağrısı yasiodum sağlık ocağına gittim antibiyotiksiz geçmez dedi tamam ama önce test yapalım belki bebek vardır dedim kan verdm bsy çıkmadı ilacı kullandım adetim 10 gün gecikti hiç suphelenmedm kan verdim ya bide duzensizdm ben hep ama sonra ne olur ne olmaz diye test aldm şak diye 2 çizgi :D  benim oğlumda 4.5 aylık ablası <3 Allah sağlıklı uzun ömür versin yavrularimiza

0 oy
(119,461 puan) tarafından
Yakin arkadasim kirpiklerin tutam.tutam olmus hamilesin dedi inanmadim 1 hafta sonra test yaptim ikinvi cizgi kapak gibi duruyodu 

İlgili sorular

+1 oy
21 cevap 372 göst.
27 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Fatmaaa... (61 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 125 göst.
19 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Esilam234 (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 52 göst.
0 oy
13 cevap 234 göst.

381,017 soru