0 oy
607 göst.
Aile kategorisinde (163 puan) tarafından
Yazmaktan skldm ama icimi bi burasi rahatlatyir bi buraya dokuyorm icimi. Bilyorsunuzki ben kaynanamla oturyorum . Ve esim kaynanama acayip duskun oyle boyle degil. Her isten geldgnde annesiyle ugrasr eder . . . Tamam ugrassn ama ben de karisiym ya

. Anneside hic rahat birakmyo bunu haftasonu tatili var esimin hadi beni buraya gotr arabayla diyor hdi su hastayms buraya gidelm diyor. Hic vakit gecremyrm esimle . Hep got goteyz varya . Deli edyo beni. Bugun de esim isten geldi dus aldi amcasi rahatszmis oraya gtti tamam gtsn amcasi ama kaynanam hep boyle yapyor biktm bu durumdan bisey soylesem esime hemen dinlyor diyor ne oldu falan off darlandum yine Icimi bi buraya dokup rahatliyorum gercekten allah hepinizden binkere razi olsun . 

16 Cevaplar

0 oy
tarafından
Anlayissizmis oda demekki bi basbasa bırakmamis baksana 
tarafından
Eşinle konus bacim duzgun bi dille
tarafından
Mesela onceden hafta sonu plan yapin sonra ararsa anne bugun şuraya gidecegiz desin tamam annesini de gorsunde o kadar da deil
(163 puan) tarafından
Konussam ne yzar beni haksiz cikarr bi ton laf yapar
(163 puan) tarafından
Annesiyle yasiyorz zaten biz
tarafından
Uyy bizde beraberiz bi yere cikarken bazen esim anne bi kahve içmeye çıkıyoruz sende gelir misin der o da yok siz gidin canim der ve aksama yemegi falan hazırlar biz gelene kadar o yüzden de benim icin değerlidir
-Reklam-
0 oy
(53 puan) tarafından
Allah kolaylık versin hepsinin bir huyu var 4 4lüğü kalmadı bu devirde 
(163 puan) tarafından
Amin canim amin rabbim dayanma gucu versn
0 oy
tarafından
oooy oyy hepsi birbirinden beter ..... o kadar sinirliyim ki bende kafasini koparsam sogumam ...
(163 puan) tarafından
Yemn ederm aynen oyle esim eve gelmeyene kadar iyiym kaynnmla esim isten geliyo gotunn dibinden ayrilmyor snir oluyorm tobe yarabbim sanki kocasi o manyak kari
tarafından
kiskaniyor o yuzden bilerek yapiyor ... sende onun inadina kocana yapis sakalar yap  beter olsun kaynanan....
(163 puan) tarafından
Deme aynen vala dogru soylyon
tarafından
elbet..::))
0 oy
tarafından
Hep öyleler biz ayrı evdeyiz de noluyo bir hafta öncesinden eşimin izin gününe bisey bulunuyo haftaya ceviz toplanacak öbur hafta pekmez kaynayacak yüzünü bile göremiyordum. Şimdi kendine dükkan açtı onlara da kalmadı bana da kalmadı. Bende çok yoruldum ama elimden bisey gelmiyo
(163 puan) tarafından
Ay ne bicim bu insanlar ya anlam veremyrm gercektn defolup gitsekte bu evden rahat etsem artk
0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun ben evlenirken en çok korktuğum şey eşimin annesine çok çok bagi olmasi ydi evlendikten sonra bazı eşler herşeyi anneyle paylaşiyor bnmki çok şükür oyle degil zor valla 
(163 puan) tarafından
Benimki evlenmeden oncede oyleydi evlendikten sonrada ayni  sanki buyu yapmslar tapiyo annesine
0 oy
(5,519 puan) tarafından
Esinin aannesiyle konusmasi lazim bu konuyu
(163 puan) tarafından
Esim hayatta oyle dusunceye dusmez bana laf yapar gerekrse
0 oy
(264 puan) tarafından
Kiz ayni benm eski halim gibi ama kocam casltgi icin aramiyo artk eskiden hasta ziyaretlerine eşimle giderdi
(163 puan) tarafından
Manyaklar bunlar ya yemn ederm sanki kocasi al kocani defol git ne gotryon oglunu
0 oy
(28 puan) tarafından
Ah kuzum  benimde eşim babasına böyle birlikte yaşıyoruz çok düşkündür çok zor Rabbim biran önce senide kurtarsın ayrı eve çıkarsın inşallah 
(163 puan) tarafından
Amin ya gercekten cok zor aminnnn rabbim senide kurtarsn insallah
0 oy
(153 puan) tarafından
vlla bnde evlennce anladm bu erkeklrn cok ***** oldugnu ne eşlerini  idare edebliyolar ne de annelerini halbuki zor bsey dgl esinle paylastgn ayri annenle paylastgn ayri olmali benm esmde herseyi gder annesne soyler saf gbi soyle yaptk boyle yaptk sunu aldk aslnda iyi nyetnden yapio ama annesnde kskanclk var ve o da bize surekli laf sokuyr bunlari duyunca bende  en cok bu konu da kiziyorm esime
0 oy
(1,348 puan) tarafından
E beraber otarabilirsin bende birlik oturuyorum da o kaynana nasıl bir kaynana ki kuma gibi arada duruyor ya
(163 puan) tarafından
Cok fena merakli odaya gtsem esimde konssam otrsam yada bahceye ciksak sigara icsek hemen cagruo gel kizin durmyo diye hep oyle
(1,348 puan) tarafından
Ay ben deli olurum böyle insana hayret birşey o kadar düşkünse oğluna evlendirmeseydi yani fesat kadın
0 oy
tarafından
Bnce resmen seni kiskandirmaya calisiyo canim
0 oy
(557 puan) tarafından
Senden'de razı olsun allah da cnm ayrılsan senin için en doğrusu olurbi eşin le konuş bence yoksa eşin hep böyle devam eder kaynanan  da  içine vermiş bu nedir yani 
(163 puan) tarafından
Konussam ne fayda cikalm dedm kac kere yok simdi degl para birktrcez burdan bi ev alczz diyor
0 oy
(1,374 puan) tarafından
Bsşka evladı yok mu canım?Biraz da onlar ilgilense
(163 puan) tarafından
Biz kaynanamla bir kaliyoruz oyuzden bize kalyor malesf
0 oy
(259 puan) tarafından

Benimkide oyleydi kuzum 16 yilin sonunda anca duzwltebildim simdi de ben ne dersem onu yapar sıkıyosa yapmasin:ermm:

0 oy
(266 puan) tarafından
Benm senden geri kalr yanim yok canm.:( Allahm yardimcimjz olsun gercekten bencillik bu madem oglunuyalz birakmayacak esiyle niye evlendryo ki
0 oy
(119,343 puan) tarafından
Kiz kaynana bunlar zevk alir sizin bas basa kalmamaniz onun hosuna gider 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 103 göst.
24 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Demet90 (423 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 79 göst.
23 Haziran 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 573 göst.
0 oy
37 cevap 1,271 göst.

380,181 soru

11,381,669 cevap

34,875 kullanıcı

...