0 oy
363 göst.
Kültür-Sanat kategorisinde (9 puan) tarafından

Merhaba anneler ben bisey merak ediyorum yurt dışında yasıyorum ve hamileyim kapalıyım ve çok utangaç biriyim bayan doktordan bile çekiniyorum :( bizim ülkemizde doktorlara güveniyoruz hipokrat yemini ediyorlar diye ama bütün dünyadaki doktorlar da bu yemini ediyor mu acaba çok merak ediyom bilgisi olan varsa yazabilir mi rica etsem k bakmayın telefonda bi sorun oldu soruyu 2 kere paylaşmış:(

4 Cevaplar

0 oy
(21 puan) tarafından
Ne yemini bekliyorsun seni doğurtup internete koymalarindanmi korkuyorsun korkma oyle bir tazminati odemeye gucleri ytmez yemin felan bekleme utanmakla yeminin alaksini cozemedim lakin hic bri yamukluk yapmazlar insan haklari mahkemeleri var hem cok iyi bakliyormus benim eltim almanyada dogrumsutu coft vatandas olsun diye gayet menunlardi allah hayirlisini nasip etsin
-Reklam-
0 oy
(26 puan) tarafından

Çekinmene ve korkmana gerek yok cnm. İşinde ki sadakatine bak o yemin herşeyin çözümü değil ki yapan yapar...

0 oy
(137 puan) tarafından

Bn şuana kadar hic bi doktorn farkli gozle baktigini sapk ciktigini duymadm ayrica yemn etmeleri vmbisey degistrmezki yapack adam her turlu yapar allah korusun öylelerinden cok çekiniyorsan bayan doktora gidersin aklna takilmaz

(9 puan) tarafından
Canım su an doktorum bayan zaten ama doğuma girmeyecek eşimde doğuma girecek benimle kadınz ve müslüman olduğumuz için herşeyi düşündürüyor insana kendi ülken olmayınca
0 oy
(5 puan) tarafından

Yemin önemli değil, insanın gönlü temiz, bakan gözü iyi niyetli olması lazım. 

Gönlü temiz olmadıktan sonra, ne kadar yemin etse boş. Yabancılar bizden daha ahlaklilar o konuda emin ol

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 223 göst.
24 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mehmetcan Emir (886 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 237 göst.
21 Mart 2022 Diğer kategorisinde Minnoşun Annesi ❤️ (2,301 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 537 göst.
22 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 345 göst.
16 Ağustos 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

377,225 soru

11,289,087 cevap

34,698 kullanıcı

...