0 oy
487 göst.
Diğer kategorisinde (728 puan) tarafından
30 senedir hiç bitmeyen bir yük var omuzlarımda keşke bir babam olsaydı omzuna başımı yaslayacağım keşke bugün o kadar endişeliyken dayıma teyzeme telefon açsaydım anneme gidip bir bakın merak ediyorum diye annemler 9 kardeşler hiç birinin anneme faydası yok  tek allaha sığınabildim allahım lütfen bişey olmasın dedim birde sizin güzel dualarınıza hayat beni çok yıprattı yordu bende deliliğe vurdum ama bugün anladım ben çok yorulmuşum çocuk olmadan yetişkin olmuşum sizler bu zor zamanımda akrabadan daha çok destek oldunuz bana bugün allahım sevdiklerinizin acısını göstermesin hiç birinize hepiniz birer meleksiniz bence bizim burda bulunmamız asla tesadüf değil ❤️❤️❤️ allah yaren etmiş buradakileri bir birine ❤️❤️❤️kafam hiç yerinde değil yarın ola hayrola 

9 Cevaplar

+1 oy
(181 puan) tarafından
O kadar iyi anlıyorum kı senı en güzel zamanlarımda öyle çarptı ki suratıma bu kanser belası Annemin ilk kanser oldugunu ögrendiğimde yıkıldım resmen 15 yaşımdaydım ve 1 yasında kardeşim vardı o zaman anne oldum ben sürekli ona bakıp anneme birşey olursa ben naparım Allahım diye geceleri hüngür hüngür ağlardım ilk rahim kanseri oldu 2 sene onunla bogustuk ameliyatlar kemoterapiler ışın tedavileri dökülen saçlar kaşlar bozulan psikoloji okul ev işleri küçük kardeş derken bu sefer göbek fıtıgı cıktı yine ameliyat hastane koridorları sonra bacak sorunu tekrar ameliyat hastane koridorları. Herşey bitti Allahım şükürler olsun dedik arkamıza yaslandık ve bu seferde meme kanseri oldugunu ögrendik 17 yasındaydım. Artık dedim ki buraya kadar ya artık bitti daha dayanamaz bu kadar agrıya sızıya. Tabi sadece hastalıklar vursa yine sükür edicez hayırsız bir evlat, 6 tane hayırsız teyze dayı bilmem ne çevre faktörleri işte. Artık gerçekten tükenmiştim tek yardımcım 2 ablam vardı yanımda o zaman onlar oldu onlarda evliydi olabildikleri kadar işte. Yine ameliyatlar ilaçlar derken ondanda kurtulduk Allaha şükür. Şimdide safra kesesiyle şekerle ugrasıyoruz. 22 yaşındayım o kadar erken büyüdüm ki zaten hiç cocuk olamamıştım 14 yasında anne 15 yaşında ev kadını oldum. Bu günüme şükür bizede erken büyümek nasipmiş diyorum. Rabbbim kimsenin sevdiğini gözü gibi baktığını hatta gözünden bile sakındıgını basından eksik etmesin. Yokluğunu göstermesin Rabbim annene acil şifalar versin canım inşallah sağ salim kurtulur bundan uzun oldu özür dilerim ama postunu görünce dayanamadım o günler geldi aklıma :((
(964 puan) tarafından
Tuylerim diken diken oldu. Ne güçlü kadinmis annen. Rabbim gücüne güç katsin. Derdine derman hastalığına şifa versin inşallah
(181 puan) tarafından
Rabbım kımseye yaşatmasın canım aminn inşallah
-Reklam-
0 oy
(4,716 puan) tarafından

Yüce rabim yar ve yardımcın olsun inasalah ya annenede tez zamanda şifa versin inşallah <3

0 oy
(3,769 puan) tarafından
Ben anne konusuna apayrı hassasm hemde çok:(dizinde bile görsem birsye oldgnu3hungur hüngür ağlarım o derece..

Birşey demek teselli etmek istiyorum ama söz bulamiorm:((
0 oy
(964 puan) tarafından

Nede güzel demişsin yarın ola hayr ola...

Sabır de şükür de şifa dile ama isyan etme. Her yeni gün yeni umutlarla doğar. İnşallah tez vakitte sifasina kavuşur anacigin. Güzel hemserim benim üzme kendini diyemeyecegim insan üzülür tabi evlat dan andan kıymetli başka kim olabilir ki. Ama hep dua et annen için <3

0 oy
tarafından

Canım ben şimdi gördüm postlarini. :ermm: üzülme Rabbim annene yardım etsin ağrısını dizisini dindirsin.  Yani ne denir ki bilemedim böyle bı durumda ama Rabbimin yazdığı kadere boynumuz kıldan ince. Allah dayaa gücü sabırlar versin, şifasını eksik etmesin annenden.. 

Bu dünyada zaten ailemeizden başka kimimiz var ki.. boşversene kuzum amca dayı gün geliyor el oluyor hatta elden daha uzak oluyor.. herkes iyi olmanın isterken yakinlarin nekadar dibe batarsan okadar hoşlarına gidiyor yüzde sadece sahte bı gukumseyis.. Allah im herkesi nasıl biliyorsa öyle yapsın.  Sen sakın sa annen için moral çok önemlidir biliyorsun değil mi.  Onun moralini yüksek tutmaya çalış. Allah yar ve yardımcınız olsun canım

0 oy
(10,564 puan) tarafından
Cnm benim rabbim şifa versin annen için sağlığına kavuşsun ınşaallah rabbim sıkıntılarınızdan kurtarsın ınşaallah 
0 oy
(557 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun cnm senden'de allah razı olsun ne diyim imtihan dunyasi
0 oy
(437 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun öncelikle allah dermansız dert vermesin inşallah.  Hayatında kanserle tanışmış biri olarak hastalığa yakalan kişinin yanında güçlü duran doğru zamanda doğru kararlar alabilen insanlara ihtiyacı var. Günümüzde malesef ki artık çok yaygın bir hastalık bu .annenin yanında sakin kalmalı ve güçlü durmalısın kaldı ki evladın var daha sana muhtaç biliyorum çok zor ama ağlanacak sızlanacak vakit değil.yaoman gereken yanında durman gereken bakman gereken göz kulak olman gereken insanlar var ve bir lidere ihtiyaçları var bugün o lider sensin . Annen çok grip oldu ve iyilestireceksiniz bu kadar ölüm allahın emri a sen gözünde kanseri büyültürsen o da büyür. O yüzden grip gibi düşün ve onu sevginizle atlatın. 

Büyük oğlum 5 buçuk aylıktı teşhis konduğunda lösemi gibi bir kanser türü de değildi nöroblastom diye çok agresif bir kanserdi onun ki düşün hastanede gördüğüm bir sürü çocuk vefat etti bu hastalıktan. Duyduğum andan itibaren biran bile göz yaşı dökmedim ağlayan kimse yanıma gelmesin oğlum grip oldu biz atlaticaz dedim ve benim dediğim gibi de oldu kimse ağlamadı kimse sızlamadı sadece yapabileceklerimizin en iyisini yapmaya odaklandık zafer bizim oldu.sen de yapabilirsin .oğlum iyileştikten sonra çok ağladım o ayrı 
0 oy
tarafından

Allah büyük rabbimin öyle yüce merhameti var ki ve rabbimin nice güzel mucizeleri var , biz yeter ki ısrarla rabbimin kapısında durup istemeyi bilelim istediğimizi verecek bize 

Rabbim tüm hastalara ve senin annenede şifa versin ...

Bol bol dualar edelim Allah büyük , hemen umutsuz olmak yok , annene öncelikle moral verin inan ki morali iyi olursa en iyi şekilde atlatacak inşallah 

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 536 göst.
8 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mina (2,630 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 82 göst.
12 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Esraaa (736 puan) tarafından soruldu
0 oy
46 cevap 682 göst.
20 Ocak 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Arzey (723 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 528 göst.
21 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,278 soru

11,414,027 cevap

34,960 kullanıcı

...