0 oy
1,110 göst.
Aile kategorisinde (20 puan) tarafından

11 aylik evliyim ilk evlendigimiz aylar esime susleniyordum sonra biraz biraktim kendimi daha sonrasinda hamile kaldim iliski yasak olunca bakmadim kendime gitmis ailesine sikayet etmis suslenmiyor diye annesi anneme gelmis ogluma suslenmiyor busra demis kayinvalidem aradan zaman gecti 2 gun oncede kayinbabam kendi anneme sikayet ediyor kizim suslenmiyor ogluma kendine bakmiyor diye boyle terbiyesizlikmi olurya bazen suslenirim bazen suslenmem ben annemden utandim

31 Cevaplar

+4 oy
(160 puan) tarafından

Kusura bakma da cnm senin eşinin de onların evladı olduğu çok belli. Hepsi birbirinden değişik eşin dahil. Annesine anlatmasının mantığını anlamadım hele kayinvaliden onu da bırak koskoca adama bak senn kayinpederinde arıza galiba. 

-Reklam-
+3 oy
(165 puan) tarafından

Yok artık. Hepsi sorunlu da en başta eşinizde sorun var bence. Insan şikayet eder mi karısını bu sebep yüzünden ? 

+2 oy
tarafından

Gerçekten buyuk terbiyesizlik. Kocanin yaptigi buyuk hata ama ondan da buyuk sorun kaynanan ve kayinpederinde. Oglum biz sizin ozelinize karisamayiz bunu esinle sen konus demeliydiler. Ne bicim insanlar var ya. 

+1 oy
(351 puan) tarafından

Onun anası cok süslenmiş kocasına galba da seni şikayet ediyorlar tobe ya boyle terbiyesizlik mi olur ne bicim insan olduk biz insan özel hayatini boyle söyler mi :( eşinin boyle bi talebi varsa bunu sana söylemesi gerekirdi ayıp günah ya

+1 oy
(545 puan) tarafından

Kabahat kocanda bence once adam akilli konusmalisin canim. Ne demek sizin ozel hayatinizi baskasina anlatmak ya bisiden rahatsizsa once sana solemeli. Cok ayip etmis gercekten senin yerinde olsam.iice salardim.kendimi terbiyesiz suslenmeme gormemis o.

0 oy
(77 puan) tarafından

Yuhh yani kayinbabana neymiş ayy çok sinir bozucu bı durum. Tabi esinde ayıp etmiş hamileyim sonuçta ve insanın hiç bişey yapasi gelmiyor

0 oy
(5,938 puan) tarafından

Kayınpederine ne ona mi kalmış allahım ya.esinde terbiyesizlik yapmış insan hergun bir olamaz ki .ben çalışıyorum makyaj saç sürekli yapılı benim eşimde hafta sonlarını bekliyor makyajsız saçlarımı açıp evde pijama ile dolaşmama bayılıyor . Herkesin yapısı farklı ama anneye babaya demek nedir 3 yaşındaki çocuk gibi.

0 oy
(1,886 puan) tarafından

Ya ne kadar ayıp bu sizin özeliniz ya kaynana geçtim kayınbabaya ne oluyor 

0 oy
(645 puan) tarafından

Eşinin bunu sana söylemesi lazım başkası ile paylaşması aile mahremiyetine aykırı diğerleri de git karınla konuş diyip karışmaması lazım gelir 

0 oy
(9 puan) tarafından

Bence burdaki en büyük terbiyesizligi kocan yapmış canm .. özelinizi anlatmış resmen en başta eşini uyar .

0 oy
(20 puan) tarafından

Yok da aldigimiz pijama takimlari bile giyip suslenmiyor demis bide kac kere giyindim sonra bana dediki bunlari giyinme seni ustunde birsey olmadan istiyorum dedi

0 oy
(432 puan) tarafından

Bütün kabahat eşinde gerçekten çok sinirlendim şuan gidip nasıl anlatır anan babanda olsa özel bi konu o.biraz edep yahu.. Hadi diyelimki o cahillik etti söyledi kayınbaban ve kayınvaliden nasıl bunu sana söyleyebiliyo daha neler duyucaz yarabbimm

0 oy
(80 puan) tarafından

Çok ayıp gercekten. Seni sikayet edene kadar koca olup gelseymiste hayatim suslenip cok guzel oluyosun. Yine bana suslenirmisin deseymis. Ozelini baskasina acmak nasi bi terbiyesizlik. Ozelliklede aileye. Kime ne senin ozel hayatindan. Onlarda ogullarina agzinin payını verceklerine yaptiklarina bak. Tobe yarabbim.

0 oy
(117 puan) tarafından

Canımm sen onlara kızacağına eşine söylen bence.  Ne demek yaa gidip süslenmiyor bilmem ne süs bebeği misin sürekli süslü olacaksın. Valla ben kendi adıma söyleyeyim böyle şeyleri biri için asla yapmadım içimden gelmeyen hiçbirşeyi başkasına yaranmak için de yapmadım bunu benim kendi ailem de eşimin ailesi de çok çok iyi biliyor çünkü söylerim hep ben içimden gelmiyorsa asla birine yaranmak için yapmam sevmezse sevmesin umrumda olmaz. Eşim böyle birşey yapsa ağzının payını veririm ki verdim de.  O da şöyle evliliğin ilk başlarında tartıştık ve bu evden çıkıp gitti kavga büyümesin diye annesine gitmiş aradılar beni işte senden boşanmaya kalktı zor yatıştırdık bu gece burda kalacak dedi ki kadın çok üzgündü hakkını yiyemem tek dediğim kelime keyfi bilir gece gelmezse daha da gelmesinin anlamı yok sabah ben olmam dedim kapattım ve 5 dk sonra eşim aradı ben geliyorum diye.yani anlatmak istediğim sen tepkini ilk başta göstereceksin susarsan kaybedersin.  

0 oy
(23 puan) tarafından

Ne yani seninle guzelligin icinmi evlenmis. Gercekten boyle bi konuyu gidip annesine aktarmasi cok yanlis.

0 oy
(111 puan) tarafından

Eşin 5 yaşında mı... İyi ki yatak odasından bahsetmemiş diyeceğim ama onuda anlatmıştır. İşte evliliğin birbir olgunluk gerektirdipinin kanıtı... Allah yardımcın olsun. Eşinle bir destek alın. 

0 oy
(7,935 puan) tarafından

Kocanın iletişim sorunu var bence  Bu tür konuları senle birebir  konuşmalı. Buna kocanı teşvik et 

0 oy
(145 puan) tarafından

sunu okurken bi nebze kayinvalidenjn uyarmasini hos gorebilirdim ama kayınpederinin olayda ne isi var ya .burada suclu esin canim ozel hayatinizi kalkip ailesiyke paylasabiliyor

0 oy
(905 puan) tarafından

Ayip ne kaynanada ne kaynpederde  ayip senin kocanda nasil.byle  bir  cumleyi annesine demeyi yakisstrms yaaa suslnmyo ne demek ayyy sok.oldum

0 oy
(280 puan) tarafından

Öyle alıştırmışsın canım öyle devam etsin istemiş o sizin aranızdaki özeliniz eşin niye ailesine anlatmış çok ayıp sana söyleseydi olayı niye bu kadar büyütmüş anlam veremedim canım üzüldüm senin adına sende az da olsa biraz bir şeyler sür doğal bir şekilde süsle kendini o zaman kuzum 

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 553 göst.
7 Eylül 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
48 cevap 697 göst.
18 Mayıs 2021 Aile kategorisinde kubraugur (2,529 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 639 göst.

374,609 soru

11,204,168 cevap

34,506 kullanıcı