0 oy
285 göst.
Aile kategorisinde (3 puan) tarafından
Arkadaşlar 2. Çocuğuma hamileyim bi kızım var 3 yasında şuan 23 haftalık hamileyim ama hiç heyecan sevinç hiç bisey yok hiç bisey almak için bile heveslenmiyorum içim çok kötü oluyo kime söylesem şaşırıyor ikinci çocukta benim gibi olan var mı ya 

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Ben daha ilkini dogurmadim canım bileycmem belki psikolojiktir 
-Reklam-
0 oy
(771 puan) tarafından
Valla ikinci kizima hamileyim.30 haftalik olcak dogacaga gunu iple cekiyorum  ilk kizimda nekadar heycanliysam bu kizimda heycanliyim belkide bisey olucak korkusuna bolesindir
(3 puan) tarafından
Yanı ilk hamileligimde saatleri sayıyordum bunda ilk başta çok heyecanlıydım ama şimdi sanki hiç hamile değilmişim gibi belki dediğin gibidir en baştan hep zor geçti onun etkisidir belki
(771 puan) tarafından
Belkide ileryen zamanlarda gecer zaten iki cocugun arasi cok az oyuzdn     birazdan yorgun olabilirsin nasil olucak dusuncesiyle ama  ilerleyen zamanda degisecegine emim
(3 puan) tarafından
Sanırım canım sağol son aylarda degisir heralde kızım öyle aktif bi çocuk ki belki o yorgunluktan
(771 puan) tarafından
Buyuk kizn cok haraketli oldugu icon simden korku sarmistir icini ama. Emin ol.  Hepsi gecer. Senelrr cabuk geciyo
0 oy
tarafından
Istemiyor muydun cnm.birde aralari kisa olunca ilk hamileligindeki gibi heyecan pek yasanmiyor cnm. Bnm 15 gune kadar dogumum var heyecan yeni yeni gelmeye basladi dusun artik ;)
(3 puan) tarafından
Yanı isteyerek oldu hatta çok istemiştim başta çok heyecanlıydım şımdı kendime şaşırıyorum  ama içim rahatla di belki dediğin gibi ikinci olduğu için bide yasayacaklarimizi bildigimiz icin seni de ravbim bi avaz da kurtarsin insallah
tarafından
Yani geneli yasayacaklarimizi bildigimiz icin oluyo ama onu kucagina alinca bu fusuncelerin hep geride kalacakk
(3 puan) tarafından
Evet doğum,sonra si falan biliyoruz herşeyi galiba ondan oluyo.. inşallah canım insallah
0 oy
tarafından

Bence sen ikinci bir çocuğa pek hazır değilsin pisikojik olarak istemeden mi oldu acaba 

(3 puan) tarafından
Yanı isteyerek oldu ama sanırım hazır değilmişim yada biraz zor geçiyor en baştan biraz sorunluydu hamileliğim belki ondan dir yani inşallah
0 oy
(1,291 puan) tarafından
Ben dört gözle bekliyorum paşamı bir oğlum var ikincisi Yolda  22 haftalık ama zaman durmuş gibi
0 oy
(46 puan) tarafından

2ci kızıma hamileyim bunda daha heyecanlıyım iple çekiyorum doğumun olacağı günü 24 haftalık hamileyim:)

(3 puan) tarafından
Bi bende böyle sanirim
0 oy
(232 puan) tarafından
Aaa neden ki ben ilk kızımda o kadar heyecanlıyım ki bunda 3 katı heyecanlıyım adeta günler gecmek bilmiyor 
(3 puan) tarafından
Bende ilkte deli gibiudim şimdi tam tersi
0 oy
tarafından
Bende öyleydim sanırım birinci çocuğun yorgunlugindan oluyor o canm.
(3 puan) tarafından
Sanırım çünkü saniye bile oturmuyoruz
tarafından
Evet evet... İşte o duyguyu yaşamak için tek başına olacaksn elin karnında düşüneceksin :) birinci de bunları yapıyorsun da ikinci de mümkün olmuyor.

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 189 göst.
30 Nisan 2024 Aile kategorisinde ile ile (689 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 300 göst.
15 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Sumeyyeali (1,068 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 144 göst.
2 Eylül 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 76 göst.