0 oy
475 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (3,769 puan) tarafından

13aylkk kızım var balgam i var hırıltısı horlamaya dönüşüyor du bazen ben de ilaç vermeye başladım öksürüğü balgam i iicn ama daha mi arttı sanki hırıltısı 

Yarın sağlık o. Götürecem ama evde ne yapabilirim rahatlatrmk için kızımı:(( 

11 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Geçmiş olsun canım 
(3,769 puan) tarafından
Saool bacim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ihlamur varsa ıhlamur demle ver canım içine birazda bal koy o yumuşatır göğsünü 
tarafından
Başka da ne yapılır ki bebeğe annem şey yapardı bize zeytin yağı ile kara biberi karıştirir dosumuze sırtımıza sürerdi üstünede kağıt havlu örterdi sabaha kadar dururdu o sonrada sıcak bir duş hiç bir şeyimiz kalmazdı onuda yapabilirsin
(3,769 puan) tarafından
Onu deneyecgm bacım hafta sonu yada bugün akşam isitmadan nrml karistrp sürücüm dmi
tarafından
Zeytin yağını biraz ısıtırsan daha iyi olur şöyle ılık olsun masaj yaparak sur kasindirir ama aklımda olsun olmadı gunduzden yap sırtınıda kalın giydir akşamda yıkar yatırırsın
(3,769 puan) tarafından
Çok haraketli hep sürünüyor yer de filan hani dağılır her yerine diye dsndm:/
tarafından
Sen bilirsin canım ne zaman daha uygun olursa  o zaman yap ama çok etkili gerçekten hemen fayda ediyor
0 oy
tarafından
Direk doktora gitur her hırıltı postuna bu yorumu yapıyorum evet ama biz az daha yapacaktık başkaları da aynı hataya düşsün istemem. Oğlumun kuru öksürüğü vardı hafif sağlık ocağı gogusunu cigerini dinledi muayne etti birşeyi yok dedi öksürük şurubu yazıp gönderdi. Doktora götürdüm. Doktor film çekti bir baktı zatürre başlangıcı antibiyotik iğne ne ararsan kullanmak zorunda kaldik
(3,769 puan) tarafından
Acile mi gotureyim cnm? Buradaki acil de hiç gvnmiorm her doktor aynı şeyi yapmıyor ki onlarda ağızına boğazına cigerine bakar yollar büyük ihtimalle:(
0 oy
(327 puan) tarafından
Buhar yapabilirsin yumusatir balgami daha kolay cikarir
(3,769 puan) tarafından
Nasıl yapacam bacim
0 oy
tarafından
Sağlık ocağına götürme hastneye götür bişeyden anldıkları yok onların oğlumdada olmuştu doktor ilaç verdi ciğere inerse bronşit olur demişti 
(3,769 puan) tarafından
Acile de guvenemiorm baştan sağma bakiolr:(
tarafından
Çocuk doktoruna götür
(3,769 puan) tarafından
Bi randevu bulabilirsem goturcm:(
0 oy
(4,875 puan) tarafından
3 adet ceviz iç zarı 

1 tatlı kaşığı ıhlamur çiçeği

Yarım çay bardağı su 

Tüm malzemeyi karıştırıp 5 dk kısık ateşte kaynat sonra 5 dk  demle  biraz bal yada içine biraz pekmez katıp ver inşallah iyi gelir 
(3,769 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım benim içmez onu benim kız:(
(4,875 puan) tarafından
Ama ceviz zarı çok iyi geliyor balgama bak yada pekmezle bir kaşık sabah bir kaşık akşam vermeye çalış su ver sonrası
0 oy
(2,130 puan) tarafından
Havluyu ütüle gogsune koy canim sirtinada sicak sicak koy boyke yumusatsin 
(3,769 puan) tarafından
Yapicam canım ilk fırsatta teşekkür ederim
(2,130 puan) tarafından
Gecmus olsun canim
(3,769 puan) tarafından
Teşekkür ederim teyzesi
0 oy
tarafından
gogsunu sicak tut havlu koy 
(3,769 puan) tarafından
Yapicam ilk fırsatta saol
0 oy
tarafından
Bal ve karabiber karistirip verebilirsn alerjisi yoksa.
tarafından
Tatli kasigiyla da verebilirsn gunde 3 kez
(3,769 puan) tarafından
Dünden beri de cook uyumaya başladı bu birseyden kaynaklı olabilir mi sence
tarafından
Hastayms canim dinlenmek istiyodur vücudu. Uyusun daha cok toparlasn insallah
(3,769 puan) tarafından
Yemiyordu haftalardır korkuyordm birşey oluck diye iki gündür yine iyi yiyor donene fln aldm yedi hani yemek yapiom yemiyor ne yaptsysm yemedi yese de üç beş kas sonrası yok.s nrml yoğurt hayatta sevmior mevyeli yapayım diye dsndm de donene kadar tatlı olmaz haliyle nasıl yapsam sever sence cnm?
Dün ilkkez 1de emzrrken uyudu 10 gbi kalktı yarim saat kadar uyudu gün içinde şimdi yine uyudu
tarafından
Muz seviyosa muzlu süt yada muzlu yogurt yapabilirsin canim. Kurabiye fln yapabilirsn sekilli olunca belki hosuna gider kemirir biraz eline de verirsn biraz minciklar fln hosuna gider.
Baktn hic bsey yemiyo ver kuzum danone ac durucagina iştahı yerine gelene kadr karni doyar en azindan
0 oy
(2,172 puan) tarafından
Balgami atsin diye ben ilik suyu icirdim dizime yatirdim elimi kubbe yapip belinden boynuna vurdum kusarak atti balgami odaya sicak suyun icine vicks koydum burnu tikanmiyo arada usuturse gogsune sirtina suruyorum iyi geliyo 
(3,769 puan) tarafından
Vicks bebekler için olan dmi cnm
tarafından
viks zararlı Ama dikkat et canim
(2,172 puan) tarafından
Evet bebekler icin olanindan kullaniyorum. Gripti surdum iyi geldi kuzum yine dikkat ederim

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 333 göst.
15 Şubat 2020 Diğer kategorisinde Budak0101 (468 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 95 göst.
0 oy
3 cevap 31 göst.
11 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sevimm12 (197 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 44 göst.
9 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Tubaa355 (749 puan) tarafından soruldu

380,618 soru

11,396,045 cevap

34,914 kullanıcı

...