0 oy
1,116 göst.
Aile kategorisinde (7 puan) tarafından
Esimden surekli siddet goruyorum 9 aylok hamileyim belim asiri derece de agriyor yine biseylere kizmis gelcek dovcek cok korkuyorum hastaneye gitsem hangi sebeplerle yatis yaparlar acaba nolur yargilamayin

31 Cevaplar

0 oy
tarafından

Seni dövecek olursa sende hastaneye gidersen eşinden şiddet görüp rahatsız olduğunu dille getir , 

Bu ne ya bu kadınların çektiği ne ?

-Reklam-
0 oy
(834 puan) tarafından
Hastaneye değilde kadin sığınma evine git.
0 oy
tarafından
Ne kadar da sakin bir şekilde anlatıyorsun susmayın ya susmayın bacım kendine düşün bebeğini düşün böyle insanlara köle olmayn yazık valla yazık 
0 oy
(3,676 puan) tarafından
Elleri kırılsın  seni de tebrik ediyorum ya kendine kıyıyorsun ya o yavrucakga acımıyor musun polise gitsene 
0 oy
(1,984 puan) tarafından
Ağrım var de dicemde nstye bağlarlar çıkmaz ve kolay kolay yatrmazlar canım gidecek yerin yokmu çık git yada birilerini ara 
0 oy
(128 puan) tarafından
Durumu anlat canım hastaneye git tabi... Onlar seni yönlendirir merak etme sen. Ayrıca seni neden yargılayalım... O pislik utansın pisliğinden... 
0 oy
(6,275 puan) tarafından
ya Allah aşkına şikayetçi olun ya lütfen ailen falan yokmu canım sana el uzatacak 
0 oy
(557 puan) tarafından
Tatlim niye yargilayalim. Ama halinde icim acidi ne diyecegimi bilmiorum inan hastaneye git sirtim belim cok agrior de serum takabilirler bana takmislardi bu sikayetlerle gittigimde allah o zalime merhamet versin nediyimm
0 oy
tarafından
Doktor yerine polise git 
0 oy
tarafından
Cnm nasıl. Oldun merak ettim seni...Umarım o ****** olacak esin birsey yapmamistir sana...
0 oy
tarafından
Bak canim doktora git dogumhaneye gir ve eşini almazlar zaten beni dövüyor ben korkuyorum bana yardımcı olun de onlar hemen ilgilenirler seninle rezil olmaktan falan korkma sakin lütfen kendinize işkence ettirmeyin seni niye linç edelim bu dediğim yap ben çok üzülüyorum çünki bi kadınım savunmasisiz.  Kendini erdirme lütfen az önce de böyle bi post gördüm unutamıyorum seni hiç tanımıyorum ama endişeleniyorum Allah korusun Allah yardımcın olsun

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 1,296 göst.
21 Ocak 2022 Diğer kategorisinde GizemK (86 puan) tarafından soruldu
0 oy
66 cevap 2,039 göst.
14 Temmuz 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 711 göst.
7 Mart 2021 Aile kategorisinde Irmakbskrt (255 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 562 göst.