0 oy
1,960 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Bana mesaj atan yazan olmuş.   Evladini Kaybettin nasıl bu kadar rahatsin senin yerinde olsam hayata küserim diye 

Rabbim hamilelik boyunca ve dogumdan sonra yaşadığım hic bir şeyi kimseye yaşatmasın yaşamadan kimse bilemez 

Evet belki buraya girmem normal değil evladımı toprağa verdim ben 

Dün kefenlerken bile gül suyunu şekerini ben serptim üzerine benim canımdan can gitti. 

Rabbim onu benden cok sevdi ve aldı. 

Her ne kadar ağlasam da hayata küssemde.  Benim evladım geri gelmeyecek ve rabbime sirt koşmuş olucam ve benim eşim var benim onada sahip cıkmam gerekiyor onunda bana  

Yaşayamam diyen güzel kardeşim. Bu cani rabbim verdi. Ben kendi canima kıyamam. Eğer kendi canima kıyarsam öteki dünyada kızıma kavuşamam 

Herkes hakkini helal etsin gerçekten insanin acısını paylasmasini bilen insanlarsiniz 

Rabbim binlerce kez razı olsun inşallah

66 Cevaplar

+5 oy
(27,351 puan) tarafından

O diyenlere tek cevabin kimse yaşamadan bilemez olsun.

Ne cins insanlar var ya yargilamak ne kadar kolayiniza geliyor kadın kotu zamanlar geçiriyor burada bizle azda olsa kafa dağıtıyor destek olmaya çalışıyoruz 

Az anlayışlı olun.

-Reklam-
+1 oy
tarafından
Sen kimsenin lafina bakma kuzum gir takil buraya kafani dagit yanliz kalirsan daha çok dusunursun kafayi yersin 
+1 oy
tarafından
Nasil merhametsiz acimasiz insanlar var yaa allah onlarin badina vermesin yasatmadinda evlat acisi
+1 oy
(7,410 puan) tarafından
Rabbim sana onu yazana merhamet versin. Bende kizimi kaybettim 3 gun yasadi kucagima bile alamadim ilk evlâdım mi. Ama hayata kusup kendimizi soyutlarsak Rabbime isyan olur. O bizden cok sevdi meleklerimizi yanina aldi. Rabbim düşmanıma dahi yasatmasin

Birilerine anlatmak aciyi gercekten hafifletiyor. Nasil mutlulul paylaşınca cogalirsa acida paylaşınca bir nebze azalıyor. 

Sen uzulme, sen kalbi guzel güçlü bir annesin. En onemlisi imtihaninin farkindasin. InsaAllah mukafatinida alacaksin❤
(10,486 puan) tarafından
Ayyy cnm bilmiyordum yaaa rabbim sabır versin;(
+1 oy
(1,403 puan) tarafından
Yaaa bişey diycem onu yazan kimse onun ben ta...

Allahım ya sabır bunu cidden yazan oldu mu yani gerçekten yazdılar bunu öyle mi ya inşallah onunda başına gelirde görür diyecem diyemiyorum bende yaşadım evlat acısı Allahım tövbe estağfurullah ya  ya yavrum bide bunun için açıklaması yapıyorsun ne takıyosun diycem takılmayacak bişey de değil akşam akşam dellendim ya arkadaş yok ya insanoglundan bu saatten sonra bi cacık olmaz
0 oy
tarafından
Cok kotu kalplisiniz neden ya Allah merhamet versin sizee
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Ay onu yazan kim ya valahi bu insanlar normal değil karşınızda acılı bir anne var sizene buaraya girip girmediğinden çıldırıcam 
0 oy
(920 puan) tarafından
Kimse kimsenin içini acısını yarasını bilemez o söyleyenleri görme. İnsan oğlu nerden vursam diye dusunuyo işte kuzum sen hiç takma rabbim sabır versin 
0 oy
(3,739 puan) tarafından
Öncelikle hayat bir şekilde devam ediyor canım çok zor ömür boyu içinden cikmicak belki ama yaşamak zorundasın millet dışardan ahkam kesmeye çok meraklı ateş düştüğü yeri yakar rabbim yar ve yardımcın olsun sabır versin inşallah 
0 oy
tarafından
düzenlendi
Senin imanın cok güçlü oyuzden dimdiksin Allahim sabir versin sana 
0 oy
(2,792 puan) tarafından

Onları yazanlar ne kafayla yazmışlar acaba :angry: siz takmayın kafaniza burda en azından biraz da olsa rahatlarsınız biz sizler için dua ediyoruz sabır diliyoruz bunları okumak bile insanın içine şu serper bi nebze de olsa kendinizi her şeyden soyutlayıp yalnız kalırsanız daha kötü olursunuz biz aslında burda birbirimize destek olmakla birbirimize moral vermekle yetiniyoruz ve onun için burdayiz keşke elimizden daha fazlası gelse sizin için ama dua etmekten başka çaremiz yok Allah yardımcınız olsun Allah sabırlar versin inşallah <3

0 oy
tarafından
Kimseyi takma sen yani bu millet neden elestirmek için yer ariyo hic anlam veremiyorum 

Rabbim sabır versin dedgin gibi şirk kosmaya girecek derecede bi isyan zaten yanlış olur inşallah hersey düzelir basın sag olsun 
0 oy
(4,725 puan) tarafından
Ufacik bi kaynana sorununu dert zannederken, derdin büyüğünü bilemezler. Kötü kalpli insan görünümlüler. Sinirlendim ya
0 oy
(15,647 puan) tarafından
Konuşmak kolaydır uzaktan yazmak Allah yaşatmasın veren O alan da O hayata kussen geri mi gelecek ne bekliyorlar senden isyan mi etmeni yargılamak kimsenin haddine değil az da olsa burda yazıp için sokuyorsun rahatlıyorsm belki de acısı var kadını özelden her kim ahkam kesti ise uzak dursun bi zahmet gerek yok bilmişlik taslmaya
0 oy
(325 puan) tarafından
Yaaa bende seninle beraber o kadar üzüldümkiii Rabbim tez zamanda yerini doldursun konuşanlar Allahtan korkmuyormu biz hicbirimiz senin acini anliyamayiz o kadar ay taşıdın hissettin tekmelerini ne hevesle hazirliklar yaptin ama olmadi rabbim nasip etmedi hakkinda hayirlisi buymuş tabiki acini paylaşmak istiyebilirsin kafan belki birazcikta olsa dagiliyorsa tüm sorulara cevap verebilirsin başka elinden ne gelebilirki hepmizde canimiza kiysak kafayi yesek gelmiyecek :( boş konuşanlara bakma lütfen kızın seni cennettin kapisinda bekliyecektir herzman  
0 oy
(1,826 puan) tarafından
Onu senin durumda olan birine yazan asıl normal degildir napmanı ıstıyo anlamadım.. Ve eger kendime zarar verirsem ahirette melegıme kavısamam demen beni cok mutlu etti sen imanı kuvvetli harika bı kadınsın INSALLAH Rabbım tez zamanda minik kızına bir kardes nasıp eder meleklerınle ahirette bir olursunuz zaten uc gunluk dunya surda ne kadarımız kaldı hep dunyadayız kalıcıyız sanıyor insanoğlu halbuki uyanacagız
0 oy
(880 puan) tarafından
Onu diyen *** yemiş canim kimse evlat acısını tarif edemez başına gelmeden anlayamaz sen onlara bakma canım sen doğru olanı yapıyorsun canına kiymakta ne demek sen onu yapsan bebeğine nasıl kavuşacaksın öbür dünyada bizim tek sahibimiz rabbimiz onu senden alındıysa vardır bı bildigi sen buraya acini paylaşıyorsun bunda ne var Allah yardımcın olsun canım Allah sabır versin
0 oy
(12,854 puan) tarafından
Sadece ilk cümleni okudum Allah onları nasıl biliyorsa öyle yapsın inşallah canım 
0 oy
(983 puan) tarafından
Allahim sabir versin sana cok zor Appah kimseye evlat acisi yasatmasin
0 oy
(235 puan) tarafından
Boyle buyuk konusmayi nasil beceriyolar aklim ermiyo. Kadinin cocugu vefat etmis hala yargilayacak bisey buluyolar. 

Umarim oyle soyleyenlerin hicbiri bu aciyi yasamaz. Umarim hic kimse yasamaz...

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 677 göst.
7 Mart 2021 Aile kategorisinde Irmakbskrt (255 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 1,239 göst.
21 Ocak 2022 Diğer kategorisinde GizemK (86 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 1,097 göst.
9 Ocak 2020 Aile kategorisinde Prensim (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 555 göst.