0 oy
557 göst.
Diğer kategorisinde (1,462 puan) tarafından
Ben görüşlerinden dolayı ayrı düşen insanlardan oldum olası nefret ederim ben a partisiym mesela benim b c partisinden bir sürü arkadaşım var ben kapalıyım ve hatta eşim ilahiyatçı ama benim çok açık ve alkol içen arkadaşlarım var ve ayırmak istemem ama kapalı dostm dediğim insanlardan daha çok yanımda olmuşlardır bunu bugün buraya yazmamın sebebi bir arkadaşımla konuştuk bir arkadaşı sırf siyasi görüşleri uymadığı için engellemiş silmiş arkadaşını çok şaşırdım ve buraya böyle bişey yazmak istedim

14 Cevaplar

+2 oy
(13,717 puan) tarafından

Valla ben bı Kürtle evliyim diye benim akrabalarım beni sildi :)

Arkadaş dilde kaç yazar?

Bu yüreğe daha fazla koymaz..

(153 puan) tarafından
Allahım yarabbi kurt insan değil mi  valla kürtler lede türkler lede yaşadım beş parmağın 5 i bir değil ama kürtler  temiz samimi kalpleri yumusak türk lerde de iyiler var tabiki ama bu ırkçı olanlar varya işte onlar biraz karaktersiz
(13,717 puan) tarafından
Valla yavrum bnn kanim canım beni sildi eşim Kürt diye..

Beni eşimin ailesi baştacı etti ama ..

Bazen diyorum..
Fazla mı onyargiliyiz..
-Reklam-
+1 oy
(6,203 puan) tarafından
Valla bende açık giyinenleri savundugum için saygı değer bir arkadaşım benle konuşmuyor.Bir üzüldüm bir üzüldüm anlatamam :DD
+1 oy
tarafından
Kesinlikle katılıyorum sana canm mühim olan kalp
+1 oy
(14,079 puan) tarafından
Açık olsun kapali olsun onemli olan insan olmasi
+1 oy
(1,403 puan) tarafından
Benimde siyasi gorüsüm farkli diye arkadasım beni engellemiş cokta tın :D
0 oy
(48,733 puan) tarafından
benimde bir arkadasimla siyaset yüzünden aram açıldı takmıyorum ☺️
0 oy
tarafından
++++++++++++
0 oy
(3,869 puan) tarafından
parti konusunda ben ayni dusunemiyorum malesef canim :( benim de asla tahammul edemedigim partiler var   , bilsem ki ona oy verdiler ben de silerim 
(1,462 puan) tarafından
Bir parti var ki o konuda bende öyleyim cnm belirtmeyi unuttun ama sadece ona tahammülüm yok
(7,208 puan) tarafından
Kravatlı teröristler kısaca
0 oy
tarafından
Evet bende çok kızarım öyle insanlara. Önemli olan insanlığı banane onun hayatından görüşünden Haşa eğer Allahı inkar eden biriyse tabiki silerim onun dışında beni ilgilendirmez. Hem ne demişler sevdiklerinizle siyaset yapmayın kazanan başkaları siz birbirinizi kaybetmeyin. 
(1,462 puan) tarafından
Aynen öyle cnm
0 oy
tarafından
Esim asker diye illa bir partili sanıp laf sokanlar bile gordim ki biz ailecek parti tutmuyoruz siyasi hıc bir olay veya konusmamız yoktur bu jep bıyleydı acıgım kapalı arkadaşlarım da var acık da en guselı siyasi gorusler kendinde kalmalı canim bız esımle bile konusmuyoruz siyasi konuları
(1,462 puan) tarafından
Aynen öyle cnm benm
0 oy
(153 puan) tarafından
Bende kapalıyım ve inanç meselesi diyor komşularım. Ne alakası var inanç meselesi değil tercih meselesi  hiçbir açık gezene  inançsız gözü ile bakmadım. Açık gezince rahattır yada kendini öyle daha çok beğeniyor dur bu Allah ile onlar arasındaki mesele kimse birşey diyemez ve kimse onları inançsız ile sorgulayamaz
0 oy
tarafından
O kadar çok tanıdığım var ki dışardan baksan dinle alakası olmayan ama dedikodudan uzak namaz vakti gelince makyajini silip giyinip kuşanıp namazini kaçırmayan o kadar cok tanidigimda var ki sorsan kendilerinden dindar yok işi gücü dedikodu olmus namazdan Kur'an dan bi haber o yüzden kapali açık turk kurt hristiyan müslüman farketmez insan var İnsan var
(1,462 puan) tarafından
Aynen canım tam da böyle

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 1,240 göst.
21 Ocak 2022 Diğer kategorisinde GizemK (86 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 683 göst.
7 Mart 2021 Aile kategorisinde Irmakbskrt (255 puan) tarafından soruldu
0 oy
66 cevap 1,966 göst.
14 Temmuz 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu