0 oy
957 göst.
Aile kategorisinde (195 puan) tarafından

Merhaba kızlar sizinle dertlesmek istiyorum canim çok sıkkın 6 senelik evliyim 2 cocuk annesiyim 22 yaşındayım  fiziği güzel  bir bayanım eşim hamileyken beni aldattı ve bunu 1 ay önce öğrendim 3 aylık bebeğim var şimdi size şöyle anlatayim eşime baskı yaptım ve itiraf etti şüphelerim vardı çünkü o kadınlar konuşmuş sadece öyle dedi yani sadece konuştum dedi benden çok özür diledi 3 gün falan annemlere gittim gelip beni aldı çok pişman olduğunu söyledi bende affetmek zorunda kaldım ama kızlar hiç güvenim yok ona çekip gitmek istiyorum ama gidicek yerim yok aklımda deli deli düşünceler acaba onu başkasıyla aldatıp çektiğim acıyı çeksin ama kendime bu yanlışı yapmam ben öyle karaktersiz değilim.. çok ilgisiz biri söyledim defalarca bana kendimi özel hissettir kadın olduğumu hissettir falan ilişkiyi seven biri mutlu da ediyorum ama sevgi istiyorum ben yüzüne her baktığımda yaptıkları geliyor aklıma acabalarla doluyor aklım ne uğraş bulsam ki onunla ilgilenmesem yokmuş gibi davransam ne olabilir yani boş zamanım oldumu hemen yanına gidip sarılıyorum ilgiyi seven bir insanım ne yapmam lazim ondan uzak olmak için kızlar çok  uzun oldu ama anladiniz yani tavsiyeleriniz neler...

6 Cevaplar

0 oy
(5,938 puan) tarafından

Eda canım senin için de olduğun duruma sadece bir kadın olarak yorum yapabilirim.yasadigin olay atlatılması evet zor bir durum.sadece konuşmuş ise bir anlık aklı gitmiştir diyelim.pişman olduğunu görüyorsun. Ben şimdi benim başıma gelse kapıyı sonuna kadar açıcak bir ailem evet var ama o kadını. Bulur inan ki konuşurdum eve dönmeyi o şekil de kabul ederdim. Karşında ki kadın emin ol anlatırdı herşeyi .madem döndün eşini belli etmeden takibe alacaksın hareketlerine bakacaksın.ama acabalar ile yaşamayacaksın. Evet ego deme ama bende 60 kilo 1.76 boyunda sarışın yeşil gözlü bir bayanım eşim de gerçekten yakışıklı.iyi bir işim de var çalışıyorum hergun bakımlı ve şık gitmem gereken. Eşime güvenim sonsuz üzerime titrer ama bu onun beni aldatmayacagi anlamına gelmez.ara sıra kontrol ederim iş çıkışı denk gelir se esimin ofisine giderim.1 gün olsun yanlışını görmedim ama erkek milleti işte kadın 'in düşmanı gene bir kadın .ihmal etme takip et kontrol u elden bırakma 1 şansı verdim asla affetmem de eşine seni kaybetmeyi anlasin.

(195 puan) tarafından
Takip ediyorum ama korkuyorum ya bir daha yaparsa ben ne yapacam kaldıramam bu yükü  kiyarim canim a bizde boşanma yok imkansız kendimi affedemiyorum nasil affettim ve hala yatağına giriyorum ben çok mu iğrenç bir insanım herşeye rağmen onunlayım hala kendimden nefret ediyorum asla asla affetmem derdim zamanında ama başıma geldi bu arada bir kişi değil kötü kadınlarla konuşmuş  birden çok
(5,938 puan) tarafından
O zaman anlaşmalı boşanacaksın canım ev kıranı ödeyecek katkı sağlayacak sana .Allah ıslah etsin pis kadınlar ile ne işi olur insanin ki  cinsellik içerikli konuşup kendisini tatmin ediyor galiba
(3,695 puan) tarafından
Çoğu evli kadınların sorunu bu değil mi kuzum zaten.. madem gözün dışarı kayacak neden evlenirsin be adam misal ben üvey anneyle büyüdüm hemen hemen eda hanımla aynı sorunları yaşıyorum ve hamileyim bebeğim de benim gibi anne baba özlemiyle ilgiye muhtaç büyümesin diye  katlanıyorum sadece kendimi düşünsem bir saniye bile durmam ama düşünmem gereken bir bebeğim var :/
-Reklam-
0 oy
(77 puan) tarafından

Canım bende senin gibi sorunlar yaşadım ilk hamileliğimde doğuma 1 hafta kala kızla mesajlarını gördüm berbat Bir lohusalık dönemi gecirdim.. asıl olay nerdeyse biliyormusunuz sosyal medya da çünku orda yaptıklarıni takip edemiyoruz ve ben mesajları da sosyal medyada yakaladim ve biz bı karar aldık sosyal medya hesaplarını kapattık eşimin çocuk gibi hüngür hüngür ağladı pişmanım diye tabi bunu atlatmak inan hiç kolay olmuyor sürekli aklında şüpheler acabalar tilki gibi dolaşıyor.. 2 sene olmasına rağmen hâlâ telefonunu kurcalarim ama şükürler olsun artık öyle bişey yok. Önceden tel. Gizlerdi şimdi ise giderken unutuyo bile. Yani demem o ki inşallah düzelir ama sen takibi bırakma pişman olduğuna eminsen bi şans ver . Çünkü ben eşime  bı daha olursa eğer mahkemede görüşürüz dedim aslında erkekler boşanmaktan korkuyor. Sende öyle de inşallah herşey yoluna girer

0 oy
(242 puan) tarafından

Eda sen benim instagramimda eklimiydin sanki ya ? Hatirlayamadim ekliysen ordan konusalim mi seninle müsaitken. Canim bu arada takma kafana atlatmasi evet cok zor ama inan bana gecicek. Esin sadece bir boşluğa düşmüş sen bunun her zaman iyi yanindan bak ve kötü düşünme hep iyiyi çağır iyi olsun kötüyü cagirmada anmada. Esinden uzak olma tam tersi daha cok yakinlas. Sana iyi bir yanını söyleyeyim.  Her evlilikte cifleri birbirine baglayan acı bir olay vardır. Kimse yok diyemez buda sizi bir birinize baglayan aci bir olay olmuş. Bundan sonrasi sizin için daha güzel olucak. Buna inan inanmazsan hic birsey güzel olmaz. Mesela bizide birbirimize baglayan iki olay var ilki esim uyusturucu kullaniyordu ve ben cok korkuyordum onun hallerinden cok kavgalar ettik mahkeme kapilarindan döndük aylarca görüşmedik ben o sirada hamileyim tabi. Neyseki esim birakti cok şükür biz bu olayda bir olmayi öğrendik destek olmayi sirtimizi dönmemeydi öğrendik . Ikinci olaysa dogumdan sonra evladimizi kaybettik bu olayi cok kolay atlattık cok şükür bin şükür. Çünkü bir olmayi destek olamayi zaten öğrenmiştik o yüzden bunu cok kolay atlatabildik iman ettik cok şükür ki simdi birbirimize cok bağlıyız.  Evliligi yipratir gibi görünen tüm sorunlar aslında sizi guclendirir ve bir birinize bağlar . fedakarlik yapmak lazim insallah sizde atlatirsiniz kendine inan ve inandigin yolda mücadelene devam et çünkü bu mücadele hayat boyu bitmiycek. Ilk savaşında kaybetme. 

0 oy
(13 puan) tarafından

Bnce gerekn tavrı serglyp annene gtmşsn yani brz belki gözü korkmştr onun dşnda aynı şkl bnm de başma gelse gdeck yerim yada kndi ayaklrmn üzernde durableck bi konmda olmdgma göre daha ck yapıcı şeylr üretmye çalşrdm bn olsam mesela al karşna knş karşdknde bulupta sende göremdği şey ne onu anlmya çalş nye byle bşy ypms vs bi hatasnı gördktn snra güvn kalmz her an aklna gelr ama sürkli bi gözün acık uyrsn artk.. Nyse ilgi alaka muhabbt kndne bakım vs bunlrıda ihmal etmmk lazm üstlk cock ta var eşine göstrmn gerekn ilgi alaka brz cocuğa da kayack kısacsı bz kadnlrn işi ck zor erkeğn vicdan taşmsı ahlklı anlyşlı olmsı ck önmli

0 oy
tarafından

Canım bu hayatta kendini asla ezdirme bu kadar kolay affetme bu konuyu. İlişkiyi bitiren ya ilgissiz eş ya da aldatmadir. Diğer her şey halledilir. Ama aldatan ne malum bı daha yapmyck neden aldattı. Eminim her kadın her anne güzeldir bu iş güzelliğe bakmıyor ki. Taviz verme. Gidicek yerim yok deme çoğu kadın bu yüzden yılları bitti. Aileler bilse eşinin öyle yaptığını kim bilir ne olur Allah'ım düşmanın başına vermesin ama sen üzülme seni kaybeder

0 oy
(280 puan) tarafından

Ben esime güveniyorum ama telefonumuzda bi uygulama var nerde oldugunu takip ediyorum baktim iste degil ariyom interneti kapatmis ariyom konumu kapatmış ariyom basina herhngi bisy gelebilir aradigimda acmaz bakarim buraya gitmis suraya gitmis derim 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 188 göst.
24 Ekim 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 648 göst.
29 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 188 göst.
7 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mlktn (69 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 1,046 göst.
10 Şubat 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

377,143 soru

11,287,041 cevap

34,694 kullanıcı

...