0 oy
372 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (10 puan) tarafından
Kızlar internetten  Büyüyen Beşik alanınız oldu mu Hangi siteden aldınız ⚡

4 Cevaplar

0 oy
(2,332 puan) tarafından
Biz n11.com dan almıştık canım 
(2,332 puan) tarafından
Bütün parçaları eksiksiz geldi aldığımız zaman 500 civarı bi şeydi bi cibinlik yatak korumalıkları beşiğin yatağı dahildi ama cibinlikle yatak korumalıklarını kullanmadım ben ayrı yaptırdım. şu an aynı beşik daha pahalı.
(10 puan) tarafından
Fazla pahallı dğil 700 de var 600 de n11.com da vnmm
(2,332 puan) tarafından
Bütçemiz o kadarına yetmişti
(10 puan) tarafından
Doğrudur canm ama hala 500 tl olanda var 450 tlde var uygun ya ama internetten almaya korkuyomm
(2,332 puan) tarafından
N11.com hepsiburada gitti gidiyor falan büyük güvenilir siteler. Yine de senin bileceğin bir şey canım. Içine nasıl siniyosa öyle yap
-Reklam-
0 oy
(76 puan) tarafından
Aldık ve aynı gün krize girdik resmen. Kargo getirdi apartmanın önüne attı gitti. Yukarı çıkarmadılar. Asansöre koysa zaten çıkacak yukarı hamile halimle napacağmı şaşırmıştım. Nese yukarı çıkardık eşimle. Yapboz gibi saçma sapan parçalar çiviler vidalar o kadar dağınıktı ki. Eşimle arkadaşı 13 saatte yaptılar dolap ve beşiği ve acayip sinirleri bozuldu. İntwrnetten aldığıma pişman oldum. Mağazadan alsam gelip montajını da yaparlardı netten resmen rezillikdi. 
(10 puan) tarafından
Zaten internetten gelip yapmazlar cnm elden almayla çok fark var
0 oy
(28 puan) tarafından
Biz aldik instagramdan bebek odasi besik diye bi sayfadan 650 di sanirim cibinlik filan tam takim gelmisti kurulumu icin cd si vardi ama esim youtubeden izleyip kurmustu ben begendim yani :)
(28 puan) tarafından
Evet suan baktim instagramdan girebilirsin duruyo sayfa bebek odasi besik diye. Serkan avm yazıyor
tarafından
Tamam canm cok sağol sanada zahmet oldu kusura bakma
(28 puan) tarafından
Yok ne demek :) ama guvenilir sayfa ben bak derim :) bayaa alanlar var memnun olanlar
(28 puan) tarafından
Yukariya sayfanın resmini biraktim canim
tarafından
Googlede de sayfası varmış ben bi inceliyim canm gercekten cok tsk ederim))
0 oy
(28 puan) tarafından

image

burdan aldim 650 tlydi galiba gayette memnunum :)
(10 puan) tarafından
Teşekkürler cnm

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 422 göst.
0 oy
8 cevap 464 göst.
7 Aralık 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 359 göst.
0 oy
15 cevap 585 göst.