0 oy
590 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (3 puan) tarafından
Merhaba bayanlar 

Bebeğimin beşiğin alacağız fakat istediğim modelin sıfır fiyatı 1000 TL kadar bunların 2.elleri 400 500 TL ye bulunuyor sıfır alma imkanım da var ama o kadar para vermek mantıklı mı bilmiyorum aranızda benim gibi düşünen 2.el beşik alıp memnun kalan yada kalmayan var mı artılarını eksilerini öğrenmiş oluruz. Şimdiden teşekkürler. 

15 Cevaplar

0 oy
(675 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Ben 4 sene önce letgo dan aldım ama hiç kullanılmamisti tertemizdi şu an ikinci gebeliğim ikinci bebeğimi de bu beşikte büyüyeceğim inşallah hiç bi sıkıntı yaşamadım az kullanılmış çok ürün var birini alabilirsin canım geri kalan parayla da başka bi eksiğini alırsın ben bu hamileliğimde hem elektirikli göğüs pompası hemde de puset aldım uygun fiyata yani besikle kalmadım şimdi de piyanolu oyun halisi araştırıyorum sıfırları aşırı pahalı temiz az kullanılmış çok ürün var bence gerek yok canım 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bencede sıfır alma canim ben ablamın beşiğini getirdik ne yiğenim yattı ne benim kız yattı beşikte sıfır duruyor daha boşuna para verme  yatmayadabilir
(3 puan) tarafından
Aile içi bebek eşyası alıp vermede insanın içi rahat ediyor tabi ama tanımadığımız bir insanın eşyasını kullanmak nasıl olur bilemiyorum ama yinede mantıklı olan sıfır almamak gibi teşekkür ederim
tarafından
Aynen canim araştır biraz belli olur zaten temiz kullanılıp kullanılmadığı içine sinen olursa alirsin
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Ben para verip almadım ama 2.el benim hatta 3.el arkadaşım verdi 2 cocugu da onda büyüdü büyüyen beşik. Güvenilşr bir yerden alabilirsin bence. Ben para verip alıcak olsaydım spotçudan falan alırdım mal için verilen uçuk paralara acıyorum valla
(3 puan) tarafından
Teşekkür ederim dediğiniz gibi 2.el almak mantıklı
0 oy
tarafından
Temiz kullanılmış ise kırık falan yoksa alınır yani 
(3 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(2,597 puan) tarafından
Ben oğluma almıştım ikinci el.. kocaman beşikti.. ama yataşı kendim koydum. Kullandım çokta iyiydi. Şuan o beşiğin kenarındaki tahtayı çıkarttım oğluma yatak olarak kullanıyorum. 
0 oy
(233 puan) tarafından
Ben letgodan sepet beşik aldım 250 tlye sıfır gibi içinde yatağı cibinligi falan yanında da 100 adet bez gayet ekonomik oldu temiz olduktan sonra neden olmasin 
0 oy
(742 puan) tarafından
Bence sıfır  al hijyen acısından da iyi  
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Imkan meselesi ama ilk çocuğum ne ikinci el bisey aldim ne giydirdim benim içim rahat etmez ama imkan yoksa tabi yapacak bisey yok 
0 oy
(10 puan) tarafından
Biz kardeşimi benimkilerle kuzenimin eskileriyle büyüttük bende şimdi bebek arabası yatak ne varsa kuzenimden aldım hepsini Allah nasip ederse onu kullanacağım hiç bir şey olmaz israfa gerek yok 
0 oy
tarafından
Cnm bende bir tane sipariş ettim 180 uzunluğu falan çok büyüktü yeni eve taşındık odam küçük anca dolabım yatağım sığdı iptal ettim siparişi sonra arandım baktım letgo da sıfır bir beşik buldum 200 TL ye hiç kullanilmamus döşeği falan tertemiz onu aldım 3 aydirda kullanıyorum çokta memnunum 
0 oy
(1,164 puan) tarafından
2. El aldım 2 sene olcak nerdeyse alalı oğlum 14 aylık hala kullanıyoruz biraz soyulma vardı aldığımda o kadar
0 oy
(652 puan) tarafından
İmkanın varsa sıfır al ikinci bebeğinede kullanırsın kaldırırsın mecbur kalmadıkça kullanılmış birşeyi kullanmam hem hijyenik açısından hem imkanım var bebeğime herşeyin iyisini almak isterim 
0 oy
(3,816 puan) tarafından
bence kullanilabilir , ben cok esya satip aldim . kiyafet de dahil .kirik catlak falan yoksa , temiz de duruyorsa al bence . 
0 oy
(351 puan) tarafından
Ben letgodan aldım 1 buçuk binlik beşiği 500 aldım yatağıyla aleziyle şiltesiyle beraber valla taş gibi oğlum 3 4 yaşına gelsin normal yatak yapacam o kadar büyük 
(3 puan) tarafından
Teşekkür ederim cevabınız için ❤️
0 oy
(105 puan) tarafından
Biz aldik alha kullannmadik ama asssiri temiz geldi hic hic amigirum soylemesem kimse anlamaz 2. El oldugunu oikkat etmen gerken en onemli sey sey belkide ne kadarr kullanildigi ve cizik kir faoan var mi o canim bizim besigine eski sahibi bebis kolikmis besikte hic hitmamis nerdeuse mesela oyuzden aifir gibi
(3 puan) tarafından
Bende buldum Bi tane 3 ay kullandım sadece dedi bayan haftaya gidip bakacağım çilek marka sıfırı 1500 den aşağı değildir 500 TL ye satıyor pazarlık payıda var 2.el mantıklı gibi
(105 puan) tarafından
Emin oo son derec mantikli bide bizim 3. Bebekti ilk olsayfi muhtelemen 0 alip digerleinde de kullannirdim kacinci cocuk oldugi da bir kroter bence bide bazilari hijyen afisindan falann demis alakasi yok deterjanla siliuorsun ne pislik kaliuor ne mikrop
(3 puan) tarafından
Yani yatak yıkamaya verilebilir yada sıfır alınabilir çok pahalı değil çünkü teşekkür ederim cevabınız için ❤️
(105 puan) tarafından
Aynen tabiki yok be. Ahsap kismi dedim deterjanla silmak diye

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 869 göst.
27 Ocak 2020 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 364 göst.
0 oy
4 cevap 373 göst.
0 oy
10 cevap 431 göst.