0 oy
889 göst.
Diğer kategorisinde (1,250 puan) tarafından
Uzun olacak biraz kusura bakmayın şimdiden.. Ben 1.5 yıllık evliyim. 3 aylıkta bir kızım var. Doğum öncesi şeker cıktı hastanede yattım zindan gibi bi yerdi kimseyi yarim saatten fazla göremiyordum bebeğinin kalbi durur dediler ölür dediler psikolojim mahvoldu. Bu dönemde eşim çok destek oldu araya adamlar soktu her gün görüştük falan. Ama doğum sonrası zehir oldu.. Kaynanam ortalığı karıştırdı bebegimi benim ailemden kıskandı. Evde ondan bahsedilmediği halde başkasına söylenilen birseyi kendine söylenmiş gibi sırf onları evden uzaklaştırmak için eşime ağlayarak anlattı.. Tabi aileler birbirine girdi bu dediğim olay doğumdan 3 gün sonra oluyor.. Ben sezeryan doğum yaptım birde anneme hakaretler etti oğlumun parasını yiyosunuz diyerek evden kovdu bende bağırdım çağırdım ama annem çok kırıldı ve gitti. Tek başıma kaldım çocukla. Dikişlerim enfeksiyon kaptı sürekli eğilip kalkmaktan açılmalar oldu kendime bakamadım haliyle.. hastanede sütüm hemen gelmisti ve iyiydi yetiyordu. Ama olaylardan sonra damla damla geldi ne yaptıysam çoğaltamadım. 4 buçuk kilo doğan kızım 1 hafta içerisinde 3 buçuk kiloya düştü mamaya başladım mecbur ve süt tamamen gitti.. O olaydan sonra eşim çok değişti.. Annesini daha önce hiç böyle görmediğini falan söyledi tabi yalan hepsi daha bir sürü şeyler katmış demedigim halde bana bunları söyledi diye.. Allahından bulsun. Bir sekilde kabullenemesem bile kızım yeni doğduğu için içime attım konuyu kapattım tabi mesafemi koydum. Simdide kizimi benden yani annesinden kiskaniyor. Kızım anne dedi.. Öyle belli belirsiz şekilde değil baya baya anne dedi ve bunu hazmedemedi kaynanam.. Bebeğimin karşısına geçip annem annem ben burdayım siz gidin sizi aramaz bile diyor kafasına gore sarıyor su veriyor ben olsam şöyle bakarım sana falan diyor yanında çocuğu kucağıma almamı bile kıskanıyor dengesiz.. Eşim deseniz annesinden korkuyor resmen benim aileme gideceğimiz zaman söyleyemiyor bile. 30 yasinda ve cocuğu var hala anasından korkan bi adam.. Ne kadar itici ve iğrenç bi durum. Artık çok bunaldim ne yapacagimi şaşırdım boşanmayı düşünüyorum.. Okuyanlara teşekkürler..

24 Cevaplar

0 oy
tarafından
Merveemmm canim arkadasiimmm 
(1,250 puan) tarafından
Ah hanife haykırasım geldiii
tarafından
Haklisinn. O.kaynananin allah bildigi gbi yapsin inss
(1,250 puan) tarafından
Aminnnnn Canımmm
-Reklam-
0 oy
tarafından
Allah o kaynani ıslah etsin kocanada akıl fikir versin herşey orta da annesinden neden korkuyor senin halini bildiği halde ya
(1,250 puan) tarafından
Daha benim bilmedigim şeylerde vardır tabi ne anlattıysa bambaşka bi insan oldu eşim.
0 oy
(345 puan) tarafından
Aynı şeyleri bende yasadim canım hastanede doguramadm tam 24 saat sancı çektim kaynanaya dedik para verin özele gidek burda olecem dedim hiç umrunda olmadı sonra sezeryan oldum eve geldim bana bakan yok annem onlar yüzüne gelmedi evime aynı senin ki gibi tartıştılar o yüzden gelmedi kaynana bakmadı dikişlerim zorlanmaktan enfeksiyon kaptı çok çok çok zor günlerdi ve şimdi de aynı senin dediğin gibi çocuğu eline alır izinsiz sarar eder bana vermeye zor verir sanki anası o tövbe yarabbim kuzum inanmazsan önceki postlarima bak görürsün zaten ama İnanki lafını sözünü sakınma söyle gitsin eşin bişey dese sende ananın yanına git o zaman de kafana takma mesafe köy inan ki herşey daha iyi olur rabbim yardımcın olsn 
(1,250 puan) tarafından
Ne kadar zor değil mi.. Hesabını nasıl verecekler bilmiyorum ama hakkım helal değil kesinlikle. Teşekkür ederim canım Allah seninde yardimcin olsun..
(345 puan) tarafından
Amin canım sadece sabır
0 oy
tarafından
benmde hemen hemn aynı seyler ama bnimki daha beterdi ben suan bosanma asamasındayım terkettim hamile olduqumu öqrenince affettim bir yasında oqlum ama deqisen bişi yok bosanacam qaliba
(1,250 puan) tarafından
Zor bir süreç ama yaşanmaz hale gelince gerçekten olduramıyorsun. Hakkinda hayırlısı olsun canım
0 oy
(1,175 puan) tarafından
Kaynanaya bak anasını. Kız al elinden de benim bebegim karısma ben dogurdum sen km oluyorsun. Böylelerine saydırcaksın
(1,250 puan) tarafından
Zaten bağırıp çağırdım az gurur olsaydı evime gelemezdi. Ama nerde işte
(1,175 puan) tarafından
Ay valla eşinin korkması dedigin gibi itici. Benm annem babam hayır yok dersem hemen geri cekilirker biraz basgın olcak esin. Bu kaynanalar hep aynı nası yetiştiriyolr ogullarını varya alttan alttan işliyorlar ahhnoglum vah oğlum diye
0 oy
tarafından
Cok üzüldüm inanki sanki benim basima gelmis kadar üzüldüm Allaha havale et canim inanki o herseyin en iyisini bilir hani diyor ya hak etmedigin bir muamele gördüğünde unutma o kisi senin degerini anlamadan ölmez oda er gec yaptigindan utanacak senden helallik istiycek inşallah 
(1,250 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canım o kadar zor ki. Ben hakkimi helal etmicem benim kızım mama yemek zorunda değildi. Onunda hakkına girdi.
tarafından
Allah görmüyor mu olanlari kimsenin hakkini kimsede koymaz sen rabbine sigin o en güzel cevabi verir
0 oy
(31 puan) tarafından
Anlamiyorum su ana meraklilarini ben Allah sabir versin canim 
(1,250 puan) tarafından
Teşekkür ederim  canım benim
0 oy
tarafından
Hemen bosan demem ama o eşine iyi bir ders vermen lazım seninde canına yazık çok istiyorsa kaynanan bir tane daha doğursun onca doğurmuş büyümüşler hala bizim çocuklarımıza göz dikiyorlar ya ne diyim ki allahindan  bulsun 
(1,250 puan) tarafından
Kesinlikle öyle canım teşekkür ederim yorumun için
tarafından
Rica ederim canım keşke elimizden bir şey gelse sadece üzülüyoruz "(
0 oy
(1,422 puan) tarafından
Kadının ağzına terlikle vurasim geldi yemin ederim nasıl can vericek böyle fitne insanlar hiç düşünmüyor öbür dünyayı Allah sana sabır versin canım ama ne olursa olsun o senin kızın kayınvalidem asla senin yerini dolduramaz bırak konussun eşin demiyosa laf arasında annemde şöyle dedi böyle yaptı filan de bilen gittiginizi
(1,250 puan) tarafından
Onu çok yapıyorum canım. Ondan sonra eşimi arayıp ona saydırıyor küsüyor bile. Ben insanları idare etmekten sıkıldım artık gerçekten
(1,422 puan) tarafından
Daha çok yap belki küser de düşer yakaizdan ne şirret insanlar var ya valla üzüldüm sana canm Allah yardımcın olsun eşinin gözleri de açılsn olanı biteni görsn insallah
(1,250 puan) tarafından
Inşallah canım benim sağol
0 oy
(5,323 puan) tarafından

Rabbim yardımcın olsun kuzum, bebişin ve senin için hakkında hayırlısı ne ise o olsun. İçinden çıkılmaz ve çok zor bi durum :(

(1,250 puan) tarafından
Evet canım.. Teşekkür ederim sağol
0 oy
(35 puan) tarafından
Allah kimseye tasiyamiyacagi yük vermez sabrın sonu selamet.senin en dayanamıyorum dediğin zaman belki dönüp noktan bilemezsin.inan herkes çok şey çekiyor üzülüyor zor günler geçiriyor ama bi şekilde duzeliyor.bende zamanında çok şey yaşadım sonra benim.ser dediğim şeyi allah basima verdi sonra olaylardan sonra eşim düzeldi.inan dayanamıyorum dediğin zaman bile gücün var sadece duzelecegine inan .Allah eşinde akıl fikir nasip etsin kaynanan kötü düşünüyorsa icindekiyle alsın Allahim...Sende üzülme senden sağlığından ve bebeginden önemli değil bende yeri geliyor çocuklarımı kıskanıyorum ama iyi tarafından bakıyorum olaylara.bak güzellikle kaynanana yaklaş sonra arkadaş gibi ol sonra samimi olunca bütün yaptıklarını yüzüne söyle yanlışları ozaman esin iyi olduğun için annesiyle sana hak verecek emin ol bunları denedim yaşadım sen iyi davran iyi olsun. Elbet düzelir en kalpsiz kötü insan bile
(1,250 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canım. Sadece bana yapılsa inan bi süre sonra unuturdum. Ben tek çocuğum annem babamla kaçarak evlenmiş ve bütün akrabaları silmiş.. Yani benden başka kimsesi yok. Ona yapılanı bir türlü hazmedemiyorum bu yüzden de yanaşamıyorum hiç bi şekilde
(35 puan) tarafından
Aynı şeyleri bende yasadım fazlasıyla ama duzeliyor sabır
0 oy
(1,348 puan) tarafından
Canım konuş sert bi dille anlat bunu yoksa boşanma olayı olacak falan diye söylesen gôzü korkmaz mı ki ya
0 oy
(2,130 puan) tarafından

Allah yardimcin olsun cok uzuldum bense tektim o sezaryanli olmak cok zor yanliz kalmak :(

0 oy
(1,794 puan) tarafından
Ne desem bilemedim Allah yardımcın olsun canım. Hemen hemen aynı zamanlarda evlenmisiz benim kizimda 5 aylık oldu. Bende çok çektim ama artık kurtuldum kaynanam vefat etti darısı başına mı desem . 
0 oy
tarafından
Ayyyy okurken gözümün önüne geldi sinir oldum ya çok merskliysa dogursun baksın be 
0 oy
tarafından
cok zor bir durum benim esim de 30 yasinda hâlâ annesinden babasindan ablalarindan cekinir ustune beni eve hapseder surekli onlara yedirir paralar verir ne yapacağımı şaşırdım Allah yardimcin olsun esini al karsina konuş ciddi olduğunu söyle böyle devam ederse yuvanin yıkılacağını söyle
0 oy
(119,251 puan) tarafından
Allah kocana akil sana sabir versin
0 oy
tarafından
Rabbim boyle insanlarin serrinden korusun ne diyeyim canim sana sabir versin 
0 oy
(230 puan) tarafından
Canım allah yardımcın olsun çok zor bir durum. Boşanmayı düşünce şuan bence bebeğin küçük eşinle konuşmayı ona anlatmayı dene belki bi çıkış yolu bulabilirsin çok üzüldüm.
0 oy
(16 puan) tarafından
Vallahi bende de aynı koca aynı kaynana var iki buçuk yıldır evliyim bir türlü çare bulamadım öyle insanlarla hayat geçirmek zor 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 140 göst.
18 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde sevlev (982 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 100 göst.
20 Eylül 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Birdilektut (1,271 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 116 göst.
8 Kasım 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 216 göst.
18 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,359 soru

11,355,514 cevap

34,830 kullanıcı

...