0 oy
314 göst.
Diğer kategorisinde (57 puan) tarafından

Salı günü doğum yaptım kızlar çok riskli bi hamilelik geçirdim  hem bebeğimin hem benim hayati tehlikesi vardı rahmimin alınma ihtimali vardı kan değerlerim çok düşüktü ve sürekli kanamam oluyodu 2 buçuk ay sürekli yoğunbakımda takipte kaldım 1 buçuk yaşında da oğlum var üstelik annemdeydi ama çok üzülüyodum benden ayrı kaldığı için. 

Neyse sorunum şu ki eşimden bu dönemde hiç bi destek göremedim. Sorsan çok ilgiliyim der ama ne bileyim tatmin edici değil. Hastanrye geleyim mi diyo. Yoğun bakım olduğu için içeri giremiyo en fazla 5 dakika görüyodum diye yok gelme diyodum ama aslında kapıda olduğunu bilmek bile iyi gelecekti bana. Ben gelme desemde onun gelmesini istiyodum. Ama o kahvede okey oynamayı tercih ediyodu. Aklı bendeymiş ama ben gelme diyomuşum...Çok zor bi ameliyat geçirdim çok kan kaybettim 6 ünite kan takviyesi yapıldı millet benim için üzüldü ağladı ama o 2 günlük ameliyatkıyken beni bırakıp sinemaya gitti. Ayarlamış etmiş seyanslara bakmış gelmiş gideyimmi diyo. Git dedim bende.. Yani insan karım zor bi yolculuk geçirmiş yanında olayım demez mi. Az önce dışarı çıktı yiyecek bişey alayım dedi akşam yemeği için. Benim sevmediğimi bile bile yürek alayım mı diyo. Nasıl alma diyeyim al dedim. Sen ne yiyeceksin dedi ben aç değilim dedim. Ben olsam üzerine titrerdim yanından ayrılmazdım önceliğim hep o olurdu kendini toparlasın diye.. Çok mu abartıyorum bilmiyorum.

7 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Sen onu öyle alıştırmışsn öyle de gider. Herseyine tamam olur dersen sen üzülürsn. Mesela yurek aliym dedi al dedm diyosun. Sen kendine al ama ben yemem baska bseyler daha al desene onun yerine. 

Karşındaki seni dusunmuyosa sen kendini düşüneceksn
-Reklam-
0 oy
(2,484 puan) tarafından
Sen kendini düşünmezsen kimse düşünmez
0 oy
(1,018 puan) tarafından
Boswer canm hepsi odun bunlarin kadınlar gbi derin ve ince düşünmüyorlar bnmki de şuan kahvede bi gel bebek durmuyor hala yemek yemedim dedim farzetki isteyim dio yapcak bsey yok yani kimininde yapısında incelik düşünce yok 
0 oy
(4,664 puan) tarafından
Cnm belki o anlamiyirdur birçoğu şeyi yürek sevmiyonmu tamam.kendinesine alsın sende canın çektiği şeyi soyliyecen susma konuş 
(57 puan) tarafından
Sitem ediyorum benim sana ihtiyacım varken sen sinemaya gidiyosun hiç mi desteğine ihtiyacımın olduğunu düşünmüyosun diyorum. E sen git dedin diyo. E ayarlamışsın herşeyi sonra soruyosun demi. Ve yapımı biliyo git derken aslında gitmesini istemediğimi biliyo huzursuz gidiyo. Daha ne diyeyim
(4,664 puan) tarafından
Cnm o zaman sende başka dilde konuşacan gitme de o zaman bahane yapmaz
0 oy
tarafından
Canım yanlış anlama beni . Sen kendine değer vermezsen kimse sana değer vermez . Sen hastanede yatıyorsan geliyimmi diye soruyorsa gel diyeceksin . Yürek yemiyorsan  ben yemem bana başka bisey al diyeceksin . Başta sen kendine değer vereceksin . Sonra eşinden değer bekleyeceksin 
(57 puan) tarafından
Doğru söylüyosun. Ben hep kendi akıl etsin kendi düşünsün diye bekliyorum. Ama yok bunlar bu nezaketten anlamıyolar
0 oy
(481 puan) tarafından
Ne istiyosan çat çat çat söyleyeceksin. Başka yolu yok. 

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 506 göst.
+1 oy
5 cevap 190 göst.
3 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 81 göst.
11 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Tavsiginannesi (194 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 181 göst.
20 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu