0 oy
501 göst.
Diğer kategorisinde (163 puan) tarafından
Cuma sezeryan oldum bebeğim doğmadan önce cam biberon aldim  biberonu kaynatip kurutum  kız kardeşime odaya kaldır dedim kızın elinden düştü kırıldı kazadır dedim fazla takilmadim  doğuma girmeden 1gun önce eşime aldirtim  bebek küvezde sütümü sağıp içine katım buzluğa katmak için eşim eczaneden süt torbası almış bende boşaltıp biberonu tezgaha indirdim kardeşim yikasin diye yürüyüş yaparken yikadim kardeşime daha hayrını görmedik dedim  tam mutfaktan çıkarken elimden kaydı durduk yere camla buz oldu resmen ağlamaktan gözüm şişti bu kırılan 2ci ve diğeriyle aynı yerde kırıldı biberon almiyacam yavrum çıkana kadar 

14 Cevaplar

0 oy
(119,137 puan) tarafından
Biberon alda cam alma
(163 puan) tarafından
Kız oğlumu camla büyütüm düştü ama hiç kirilmadi  1 gün bile
-Reklam-
0 oy
(502 puan) tarafından
Benim bebegim de kuvezde durmadi ama 2 kez sariliktan hastanede yattik kuzum daha ,5 gunlukken..Allah sifa versin sıkma canini hersey duzelir. En guzelinden alirsjn yavruna herseyini. Lohusasin hassassin su an. 
(163 puan) tarafından
Bilmiyorum ama kırılması beni çok etkiledi daha Hayrini görmedi kuzum
0 oy
(10,784 puan) tarafından
İçini ferah tut güzel bacım su an piskolojık alt ust oldu. Dualarımız seninle rabbim tez den kavuştursun kuzuna
(163 puan) tarafından
Allah razı olsun kardeşim
(10,784 puan) tarafından
O bebiş seni hissediyor uzulme ki uzulme sin o da.
0 oy
(16 puan) tarafından

Allah yardimcin olsun uzuldum  :(:'(

0 oy
(3,663 puan) tarafından
Bozma moralini canım kırılsın boşver dünya malı sonuçta rabbim sağlıcakla yavruna kavuştursun inşallah tez zamanda kucağınıza alın sen moralini yüksek tut minik kuzun seni hissediyordur annesi bozma moralini 
(163 puan) tarafından
Sağol canım
0 oy
(3,669 puan) tarafından
Sabırlı ol canı. İnsallah, bebegi eve gelecek stres yapma sütüne zarar verme plastik biberon dene cnm evde biri kuran okusun
(163 puan) tarafından
Almiyacam yavrum çıkana kadar
0 oy
tarafından
Sıkma canını bol bol dua et strese girme ki sütünde azalmasın cnm bende senin gibiydim 1 hafta sütüm gelmedi emiyor die sütümde geliyor sndm meğer sütüm gelmemiş bebek aç kalmış sonra hemşireler mama verdi RABBİM tez vakitte sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin acısını göstermesin
(163 puan) tarafından
Aminnn allah razi olsun
0 oy
(3,759 puan) tarafından
Bende aniden acil sezeryana aldılar sonra 9 gün kaldı çok zor bı durum seni anliyom inşallah bian önce kavuşursun şimdi 40 çıktı paşamin 
(163 puan) tarafından
İnşallah canim
0 oy
tarafından
Bebeğin neden kuvezde canım
(163 puan) tarafından
36+4 kaç gün kaldı seninki
tarafından
Bir hafta canım ilk bebeğim öyleydi buda ikinci 35+3 deyim
tarafından
Kaç kilo doğdu aslında burdan biri 34 hafta doğurmuş ama bebeğini vermisler
(163 puan) tarafından
2750 doğdu 48 cm boyu
tarafından
Aynı benimkide o kadar doğmuştu kuzum
0 oy
tarafından
Tesadüftür canım.  Üzme kendini . Sağlıkla getirrsin evine biberona gerek bile kalmaz inşallah 
(163 puan) tarafından
İnşallah canim
0 oy
(169 puan) tarafından
Benim bebeğim 1 buçuk ay erken dogdu aynı sezeryan. Ameliyat oldu iki defa. Çok zorlu bir süreçtı ama Rabbim sabrını veriyor . Rabbim size de sabır versin inşallah. 
(163 puan) tarafından
İnşallah canim
0 oy
tarafından
Çocuklar kırınca sakar anneler kırınca nazar olur ") üzülme canım benim allahın izniyle sağ salim alırsın bebeğini kucağına daha ne biberonlar alınır ne emzikler onu ona bağlama psikolojini bozma 
(163 puan) tarafından
İnşallah canim
0 oy
tarafından
Seni okadar iyi anlıyorumki bende normal doğum yaptım eve geldik 1 haftalıkken bebeğimi kontrole götürdük orda bebk yoğun bakımında bi kadın doğum yapmış ebbeği yoğun bakımdaymış bebeğini görmeye gidiyordu eşime döndğm allah bu kapıda beklemeyi kimseye nasip etmesin tüm anneler sağlıcakla kucagına alsın cok kötü dedim 1 hafta sonra bebeğimin ciğerinde enfeksiyon cıktı acil yoğum bakıma aldılar nefes alması bile azalmış fark etmeseydim evde düşünemiyorum hüngür hüngür agladom evladım bensiz yapamaz bebim kokumı ister o memede uyur memesiz yapamaz diye günde 4 defa eşimle hastaneye giderdik süt sağar götürürdüm eve gelirdim eşyapları kokusu heryerde 12 gün sonra cıktı sağlığına kavuştu  allah büyüktür dua et onlar bizden güçlüler kuzum 
(163 puan) tarafından
İnşallah bende kavusurum biran önce
0 oy
(193 puan) tarafından
34.haftada doğum yaptım iki hafta kaldı yoğun bakımda. O süreci o kadar iyi biliyorum ki. Biberonun kırılmasına takılma. Ben de senin gibiydim hep yüreğim ağzımdaydı ama orada kalmasa daha da kötü olurdu. Bunları düşün. Tez zamanda kavuş inşallah. Bol bol anne sütü götür çok önemli. 
(163 puan) tarafından
Süt sağıp buzluğa katıyorum şuan

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 401 göst.
2 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Selin&& (1,272 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 240 göst.
17 Haziran 2021 Aile kategorisinde Cio2012 (240 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 430 göst.
27 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Asya17 (218 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 314 göst.
12 Ocak 2020 Diğer kategorisinde Ozglern (57 puan) tarafından soruldu

378,298 soru

11,322,932 cevap

34,773 kullanıcı