0 oy
2,391 göst.
Aile kategorisinde (1 puan) tarafından
Arkadaslar eşimin her telefonunu aldığımda aldatildigimi yakalıyorum üstelik hepsinde de farklı kişilerle belirli bi kişiyle de değil ve 4 5 kişi geceleri uyurken telefonunu saklıyo arıyorum bulamıyorum şifresini bilmiyorum istediğimde telefonunu vermiyo sürekli telefonla oynuyo birileriyle mesajlasiyo kim diye sorduğum da kavga ediyoruz kendimi çok kötü hissediyorum sürekli aglamakla geçiyo günlerim asla benimle ilgilenmiyo sabahtan aksama kadar evin temizliğiyle ugrasiyorum kendime fazla bakamiyorum bende öyle sürekli güzel kıyafetlerle makyajla gezemiyorum evin içinde uyurken bile ben uyuduktan snra gelip uyuyo kaçta uyudugunu bile bilmiyorm benim yanımda hiç oturmuyo başka odalarda oturuyo ne yapabilirim nasıl düzene sokabilirim daha önce bosancam diye babamın evine gittim herseyi duzelticem dedi Yuvam dagilmasin diye çıktım geri geldim babam gidersen seni silerim dedi konuşmuyo suan benmle eşimde de hiç değişme yok bana yardımcı olun

36 Cevaplar

0 oy
(76 puan) tarafından
Hiç bi iş yapma. Sadece süslen. Yapma iş falan bırak herşey darmadağınık olsun sen dağınık olma bak kendine otur al eline çayını kahveni keyfine bak. O telefonu ben olsam paramparça ederdim zor durumun ve bu şekilde maşallah iyi sabrediyon canım. 
(1 puan) tarafından
Sabretmekten başka çarem yokki:((
-Reklam-
0 oy
(27 puan) tarafından
Canım bende evliliğin ilk yıllarında eşimden çok çektim.

Aldatmadı ama ilgisizdi konuşmazdı, severek evlendim sanıyodum ama sonradan beni sevmediğini düşünmeye başladım. Kafam çok karışıktı kavga küslük hepsi vardı. 

Ilk 1-2 yıl böyleydi gözü dışarda diyordum. Sonra hamile kaldim. Tamda ayrılık kararı vermiştik. 

Sonra oğlundan sonra biraz değişti şimdi yine hamileyim. Ve.evine yuvasına çok bağlı çok şükür. 

Aşık mi bana bilmem ama aldatma falan veya huzursuzluk hiç yok çok şükür. 

Inşallah seninki de düzelir.  Ama benim pişmanlığın biraz ders vermek isterdim gözünü korkutmak isterdim kaybetmekten korkmalı erkek. 

Alalh sana da yardım etsin.
(1 puan) tarafından
Amin inşallah düzelir bilmiyorum mutlu bi Yuvam olmasını çok istiyorm
0 oy
(417 puan) tarafından
Bensizlikle sınarım tabi bensizligi istemeyecek biri ise ne bilim yaa aldatilmak hicbir kadinin kaderi olmasin 
(417 puan) tarafından
Degilse sen de kaybetmekten korkma sonucta yaslanmasi da var bu evliligin dimi hastalikta saglikta olani da var birgun yatalak biri oldunmu yaslaninca ana baba olmayacak belki evlatta kendi kabuguna cekilcek sevgi barindiran o koca yeri geelecek senin hasta yataginda temizligini ustlenecek Allah gsotermesin yapacak kadar sevgisi varmı yaa bu evlilik böyle tahammul edemeyeckse sana bilemem bu kadar soru soruyorsan snein kalvin esini istiyor ama hazmedemiyorsun dogru bencee bana gore esinlr ilgili karar vereceksen istiareye yat en guzeli Allaha danismak hayirlisimi hayirsizimı
(1 puan) tarafından
Benim savaşım çok farklı gerçekten sürekli dua ediyorm allahım hayırlısı neyse o olsun diye gidecek sebeplerim çok ama bişey beni tutuyo benimde hayatm böyle geçecek galiba
(417 puan) tarafından
Seni tutan sey esine sevgin var ondan ne kadar kizgin olsanda iste mantık git diyor kalp.dur diyor amaa böyle biseyi burda herkese danisarak degil cunku herkes ayri soyler sen istiareye yat bakeb iyisini Allah bilir cunku gelecek te onun elinde kader de
(1 puan) tarafından
Sevgi değil ben kendimi cezalandiriyorm
(417 puan) tarafından
Kendini cezanlandirmak mı neden cok sacma suan soyledigin
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Durma canım. Böyle evlilik olmaz zaten. Daha fazla kendini yıpratma çocuğunuda böyle bir adamın yanında yetiştirme.. Kimseye güvenmiyorum ben. Herkes herşeyi yapabilir. Insanoğlu nankördür sonuçta. Daha fazla kalma onun yanında 
(1 puan) tarafından
Elimden başka hiç bişey gelmiyo gitmek istiyorm ama gidemiyorum yanımda kimse yok kapıyı çarpıp ciksam 5 kurussuz sokakta kalicam
0 oy
(1,348 puan) tarafından
Babanla barış bence canım eşin bunlardan vazgeçmez gibi gözüküyor bir insan 7 sinde neyse 70 dede odur canım 
(1 puan) tarafından
Ailemlede huzurlu olamam ki
(1,348 puan) tarafından
En azından bu kadar canın yanmaz emin ol
(1 puan) tarafından
Daha fazla canım yanıyo ailemin yanında
0 oy
(196 puan) tarafından
aldatıyorsa bosancan gircen bi ise çalışcan  yeni bir hayat kurcan  para biriktir ev tut kendine olay bu defalarca aldatan  onursuz bi adamin sana deger vermesini beklemen  cok yanlış hic kimseye ihtiyacin yok ne ailene ne de kocan olacak o gurursuza. sadece kendine inan yapamican birsey degil ben  2 cocukla tek başıma yaptm bunu  ev tutugumda esyam hic yoktu kuru kartonda yattim aylarca kendine inan yapabilirsin 
(196 puan) tarafından
benim kadar gerisinde başlamış olabilrmisin annesiz babasız cocuk esirgeme kurumdan evlatlik verilip eziyetle cileyle buyuyup ablanin intiharıyla yıkılıp. değer vermez bir adamla evlenip bitmek bilmeyen siddet eziyet sonra 1 oglumla 6.5bucuk kizima hamileyken aldatilma   sonucu ayrildim ve  tek basima hayat mucadelesi vermek nedir cooook iyi bilirim
(196 puan) tarafından
çocuğun varmi bilmiyorm ama yoksada sakn yapma duzelir diye bir hayal sakın kurma çünkü duzelmicek aksine daha da kötü olacak yasadm ve cok iyi bilirim... ve sen cok güçlü birisin yeterki kendine inan. sen kadınsın herseyi başarırsın sen aciz degilsin kimseye muhtac degilsin inan kendine
(1 puan) tarafından
Allah yardimcimiz olsun her zaman ama gerçekten senin kadar güçlü bi insan değilim ben iradem çok zayıf çok çabuk pes ediyorum herseye hayata tutunamiyorm
(196 puan) tarafından
kac yaşındasın
(1 puan) tarafından
19 yasindayim
0 oy
(5 puan) tarafından
Malesef simdiki nesil telefonla evli resmen aliskanlik haline gelmis baskalariyla mesajlasmak konuşmak allah yardimcin olsun islah etsin ne diyelim
(1 puan) tarafından
Amin inşallah aynen dediğin gibi telefonla evliler telefonmu benmi diye sorsam telefon diyecek yani
(5 puan) tarafından
Sabret canim sabrin sonu selamet benim kardesimde oyle gelin hep onun kiriklariynan ugrasiyor ama pesde etmedi iki cocugu oldu simdi ha duzeldimi hayir ama umut kesilmez baba evi de çözüm degil ki bir yerde bir kere ayaklariyinin üstünde degilsen baba evide bos kader degismez mis yastik degisir derler sabirla bekle biraz daha ilgi li ol ohallerini gördükçe geri cekme kendini
(1 puan) tarafından
Bende mücadele ediyorum işte pes etmiyorum
0 oy
(445 puan) tarafından
Allah eşine hidayet versin canım çok can yakıcı çok üzücü bir durum Allah yardımcın olsun. Bebeğin yoksa böyle adamdan asla yapma pişman olursun olan yavruna olur
(1 puan) tarafından
Çocuk olunca belki düzelir diye dusunuyorm
(445 puan) tarafından
Sen daha iyi tanırsın canım ama bu çok nadirdir düzelmeyen adam düzelmez
(1 puan) tarafından
Çocuklara ilgisi çok fazla çocukları çok seviyo belki çocuk olursa düzelir
0 oy
(1,134 puan) tarafından
Boşa gitsin bence ağızdan kolay çikiyo tmm ama cidden boşa gitsin hiçbirşey kolay değil  ihanet asla affedilemez benim için  birde çoğu kez yakaladığını söylüyorsun ve hâlâ aynı sana ilgi alâka yok sevgi yok sen hizmet edeceksin çocuk var mı bilmiyorum ev çocuk koca kaynana kayın baba temizlik yemek bulaşık bilmem ne herşey üzerinde olucak ömrünü adadigin adam sana ihaneti layık görecek baban seni afeder bence yardim iste babandan boşan böyle biriyle ömür geçmez hem oda biliyo senin onun ne yaptığını telini neden sakladığını şifre koyduğunu sen teli arayıp bulamadığını sakladıkları var ve bunları senin bildiğini biliyo bile bile lades çekme cnm bir kere yapan hep yapar bak babanı bile onun için karşına alıp evlatlıktan silindiysen değmez böyle birine ve hâlâ aldatiyo ben olsam 1 dk bile durmam aynı çatı altında 
(1 puan) tarafından
Annem hiç bi zaman bana annelik yapmadı annemle çok skntilarm var olmayacağını bilsem giderm
(1,134 puan) tarafından
Cnm o annen didişirsiniz kavga edersiniz bi yolunu bulursunuz peki ömrün boyunca gözünün içine baka baka seni aldatan bir insanla hayatını geçirmek daha mi iyi herşeyi sineye çekmek bile bile acı yaşamak
0 oy
tarafından
Canım böyle adamı düzelir deye bekleme bırak git neyini bekliyorsun seni sevse zaten yapmaz böyle başkalar için kendini değiştirmeye çalışma hele böyle serefsizler için asla seven böyle yapmaz bırak git çalışırsın çocuğunda bakarsın bide ailesiyle yaşıyorsun temizlikle uğraşıyorum sabahtan akşama kadar diyorsun sen hizmetçisi değilsin onların kendi değerini bil resmen senin gururunla oynuyor ******** ya ama sakin onun için değişirim deye bi çabaya girme unutma seni seven sana böyle yapmaz 
(1 puan) tarafından
Annemle aram iyi değil hiç anlasamiyoruz bana esir gibi davraniyo ağıza alınmayacak laflar ediyo o yüzden gitmek istemiyorm elin oğlunun lafları yaptıkları da insanın zoruna gidiyo ama anneninki çok başka
tarafından
Canım bende annemle anlaşamıyordum ama anne ne yapıcan he diyib geçiyorsun baana sürekli yengemi savunurdu kaç kere ağlatı kırdı kalbimi ama napiyim annem küfür bile ederdi bana yapicak bisey yok canım tek degislin yani bide ben hem abimle hem annemle anlaşamıyordum ben sürekli ablama gidiyordum kavga etmeyim deye ne yaparsam yapıyım kötüydüm ama böyle adamı kahrını çekeceğime gider annemle otururum daha iyi doğrusu ya gider çalışır kendimi bakarım dünya bi kere geliyorsun onuda başkalar için yaşama canım bos ver har kezi kendin için yasa kendini mutlu etmeye bak
(1 puan) tarafından
Benim ablam falan da yokki olsa derdimi skntimi paylasirim yardimci olur bi abim var onunla da konuşmuyoruz ztn oda küs bana
tarafından
Ya canım har kez kendi yoluna abla abi bende burda tekim yalnızım evime gitmek istesem mesela uçakla 5saatlik yol istanbula kadar otobusle 12saatlik istanbuldan evime uçakla 5saat bide bilet parası 3bin tl bende yalnızım tek basima neler neler atlatmadım ya kendine güven diyorum bak har kez git diyor sana ama tabi kararı sen vericen iyice düşün
(1 puan) tarafından
Bnm 6 senelik konuştuğum birisi vardı iftira yüzünden cezaevine girdi o cezaevine girdiğinde ben bununla evlendim o kadar pişmanım ki 1 ay önce eski konuştuğum kişiyle konuşma fırsatımız oldu bana boşan gel dedi ama yapamadm ben ona bu kadar hata yapmışken onun iyiliğini kullanamadm ona böyle yaptığım için ben kendimi cezalandırıyorum suan sevgilisi var ve ben 2 3 gündür sürekli rüyamda onu görüyorum o kadar çok canm yanıyo ki
0 oy
tarafından
Bütün verdin cevapları baştan sonuna kadar okudum çok üzüldüm gerçekten  senin için Allah kimseye muhtaç etmesin ama lütfen bunu kendine yapma umutsuzluğa kapılma kimsem yok deme Allah var tek başınada yaparsın öyle kendini ezdirme güçsüz gösterme kimseye ben yabancıyım 20yasimda tek basima istanbula gelib çalıştım evde temizlik yapıyordum şimdi turkle evlendim turkiyede yasiyorum haylada tek başımayım ama hiç bir zaman ben yapamam edemem demdim her zaman ben yaparım ALLAHA şükür çok güçlüyüm deye kendime güvendim sende öyle yap utanma hiç birseyden değerini kıymetini bil zaman geçiyor ömür geçiyor böyle adamla da ömür geçilmez ya az kendin için yasa yarın çok pişman olursun canım seni seven insanlar var mutlaka çıkar seni seven değer veren biri ne yapicanki seni sevmeyen adamla ömür geçirib hicmi düşünmüyorsun kendini yapma böyle gerçekten okurken yazdıklarını  çok üzüldüm senin için 
(1 puan) tarafından
Hiç tanımadığım kan bağı can bağı olmayan insanlar bile yaşadıklarıma üzülüyo ama o yasattiklarina üzülüp duzelmiyo yaa gelip bana bi sarilsin ona bile agliyorm saçı oksanmaya muhtaç bi insanım bunu bile bile bana böyle yapiyo
tarafından
Canım böyle adamlar için göz yaşını dökme değmez o giz yaşlarına yazık seviyorsun demek o adamı ama sevme canım böyle adamları sevme hak etmiyorlar kendini topla güçlü olmaya çalış yok ben çirkinim ben soyleyim deye kendini insanlar öyle gösterme bende evde çok bakimsizim hiçte bakmıyorum kendime ama eşim ALLAHA şükür bugüne kadar bana yalnis bisey yapmadı ilerde ne olur bilmiyorum belki senin başına gelen benim başınada gelebilir ama ben kendimi çok iyi bilirim ve oyle adam için asla ve asla kendimi üzmem canım sende üzme kendini toparla düşün ama iyi düşün kararını ver çünkü dunyaya  bi kere geliyorsun böyle insanlar için ömrünü harcama değmez
(1 puan) tarafından
Bende biliyorum degmeyecegini tutunacak bi dalim olsa belki hayatım böyle geçmez ama tutunacak hiç bi dalim yok suan da zaten hamilelik şüphem olduğu için ilerletmeye çalışıyorum eğer hamile değilsem kendi yoluma bakmaya caliscam
tarafından
Bebek için bekleme evligimi kurtariyim deye sakin çocukta yapma guven bana sonra dahada zor olcak senin icin hem bebegin icin
(1 puan) tarafından
Bilmiyorm
0 oy
(1,175 puan) tarafından
Canım eskiye dönmez bu iş ve seni aldatan biri icin kendine özen göstermene gerek yok. Evliliği anlamamıs oyun sanmıs. Üzgünüm canım babanın gönlünü al boyle hayat gecmez aldatmakda aldatılmakda cok büyük seyler. Sen göz yumdugun icin rahat takılıyor ve sürekli yapıyor artık Allaha havalet ve ayrılderim. Biliyorm eşini seversin üzükürsün aglarsın ama ihanetni unutma canım
(1 puan) tarafından
Çok yufka yürekli olduğum için böyle heralde bi güzel söz söylesin hemen yumusuyorum allah beni niye böyle yaratmiski asla küs kalamiyorm bosanincada tekrar yalanlarina kanip barisirim diye korkuyorm
(1,175 puan) tarafından
Bende oyleyim kinci degilim asla. Sen eşini seviyorsun anladıgm kadarıyla onun icin kıyamıyorsun ama o seni haketmiyor canım. Siz sevgili degilsiniz karıkocasınız buna müsade etmemelisin. Bole seyler yanlıs. Dediklerini dinleme sen sans vermissin bidaha yapmıs. Akıllanmıuor yani üzgünüm canm gercekten. Cok zor bi durum kalbne gömceksin artk
(1 puan) tarafından
Sevgi değil herkese karşı öyleyim ben
0 oy
tarafından
Babanla iyi olmaya bak sen onunla.olmaz bacım maalesef ki 
(1 puan) tarafından
Olmayacağı kesin bide eşimin yaşı daha 22 belki yaşından dolayı böyledir yaşı ilerledikçe düzelir diye dayaniyorm işte
0 oy
(1,102 puan) tarafından
Dayım karısını çok seviyor deli divane aşık ama aldatmaktan da vazgeçmiyor bu bir hastalık mı bilmiyorum ama bence babanın gönlünü al elin oğlunun kahrını çekmek yerine ananın kahrını çek 
tarafından
2020 nin postu.
0 oy
(2,512 puan) tarafından
Valla kurtarılacak bir evlilik görmüyorum bu mevzu senin evdeki giyimin susunle alakalı degil onun karaktersizligi sen babanın gönlünü al huyuna git hakliymissin de arkanda dağ gibi baban olsun kurtar kendini ben hataya ikinci şans asla vermem tek celse 
tarafından
Eski post ya

İlgili sorular

+2 oy
23 cevap 567 göst.
16 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Tatlibiranne (673 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 796 göst.
1 Mart 2020 Aile kategorisinde Hbbykp (249 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 538 göst.
27 Şubat 2022 Aile kategorisinde Misafirr12 (5 puan) tarafından soruldu