0 oy
2,384 göst.
Aile kategorisinde (1 puan) tarafından
Arkadaslar eşimin her telefonunu aldığımda aldatildigimi yakalıyorum üstelik hepsinde de farklı kişilerle belirli bi kişiyle de değil ve 4 5 kişi geceleri uyurken telefonunu saklıyo arıyorum bulamıyorum şifresini bilmiyorum istediğimde telefonunu vermiyo sürekli telefonla oynuyo birileriyle mesajlasiyo kim diye sorduğum da kavga ediyoruz kendimi çok kötü hissediyorum sürekli aglamakla geçiyo günlerim asla benimle ilgilenmiyo sabahtan aksama kadar evin temizliğiyle ugrasiyorum kendime fazla bakamiyorum bende öyle sürekli güzel kıyafetlerle makyajla gezemiyorum evin içinde uyurken bile ben uyuduktan snra gelip uyuyo kaçta uyudugunu bile bilmiyorm benim yanımda hiç oturmuyo başka odalarda oturuyo ne yapabilirim nasıl düzene sokabilirim daha önce bosancam diye babamın evine gittim herseyi duzelticem dedi Yuvam dagilmasin diye çıktım geri geldim babam gidersen seni silerim dedi konuşmuyo suan benmle eşimde de hiç değişme yok bana yardımcı olun

36 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Keşke nin bi anlamı yok ama keşke babanı  dinleseymişsin.  Şu vakitten  sonra  babanın gönlünü  almaya çalışmak evliliğini  kurtarmaktan çok daha iyi bence. 

Babanın gönlünü al ve baba evine dön.
(1 puan) tarafından
Suphelerim var ama hastaneye gitmedm
tarafından
Test alıp yapsana erken gebelık testı yp adetın gecıkmedıyse
(1 puan) tarafından
Adetim gecikti en son 27 kasımda adet oldum suanda da 2 gündür çok az bi şekilde ilk pembemsi bugün de kahverengiye dönen kanamam var kafaya çok taktigimda bunları kan kırmızı oluyo cogaliyo gelip biraz uzanıp dinlendigimde tekrar kahverengiye dönüyo
(3,187 puan) tarafından
Hakkınızda hayırlısı olsun inşallah..
(1 puan) tarafından
Inşallah
-Reklam-
+1 oy
(1,164 puan) tarafından
Ben eşime sevgiliyken demiştim aldatın mı senle direk ayrılırım şimdide öyle mesela ki yaparımda bi gram korkum vs yoktur yok çocukla baba evine dönersem laf yaparlar ederlerhhiç düşünmem direk biter yani
(1 puan) tarafından
Ben öyle yapamıyorum işte gitsem de çok umrunda değil ztn
0 oy
tarafından
Sizin evliliginiz bitmiş zaten 
(2,267 puan) tarafından
Senin ki körü körüne sevmek o zaman
(1 puan) tarafından
Bilmiyorm
tarafından
Bu sevgi ya da bağlılık değil bu bağımlılık ayrılırsam yalnız kalırım oda giderse kimsem kalmaz ben tek başıma ne yaparım düşüncesi yüzünden ayrılamıyorsun ama şöyle bir şey var o senin hayatında fiilen varlık gostersede esasında yok sen sadece olmasına bel bağlamışsın hatimda olsa her şey düzelecek zannetme kendinide iflah olmaz biri için heba etme haram ger daim tatlıdır harama bulaşan bırakamaz dönemez o yoldan niyetlere dahi toplum beni kabul etmez ben daha bundan başkası olamam düşüncesiyle zaten değişmez kendine yazık etme yarın bir gün birde bebek olur o yavrununda günahına girersiniz
(1 puan) tarafından
Aslında benm 6 senelik konuştuğum birisi vardı cezaevine girdi bi iftira yüzünden o ceza evine girdiğinde bununla tanıştım evlendim cezaevinden çıktıktan snra konuştum onunla normal bi şekilde bana boşan öyle konuşalım dedi bana kendini guvendir ben seninle yine evlenirim dedi yapamadm çünkü ailesi artık beni kabul etmiyo o kadar pişmanım ki onu biraktigima simdi sevgilisi var ben bi nevi de kendimi cezalandiriyorm ona böyle yaptığım için
tarafından
Sakın hayatını başkaları için değil kendin için yasa olan olmuş artık önüne bak kendi hayatını kurtar bir size ne sok bu şekilde omur geçmez
0 oy
(119,126 puan) tarafından
Simdi seni gazlamak istemem allah esine akil fikir versin 
(1 puan) tarafından
Amin inşallah
0 oy
(679 puan) tarafından
Valla bacım şaşkımlıkla okudım allah yardımcın olsunnnn
(1 puan) tarafından
Amin inşallah allah hiç kimsenin başına vermesin böyle bişey katlanilmasi mümkün değil insan kendinden dış gorunusunden bile nefret ediyo
(679 puan) tarafından
Kendını hiç bırzaman suçlama sakın o eşinin edepsızlığıı
(1 puan) tarafından
Sorun bende mi diyo kendimi de suclamiyo değilim
0 oy
(11,505 puan) tarafından
Allah eşine hidayet versin canım. Ötür bir konuş verdiği sözlerini hatirlat
(1 puan) tarafından
Çok konuşmaya çalıştım beni dalgaya alıyo dinlemiyo bile usteleyincede kavga ediyoruz
0 oy
tarafından
Buna rağmen hala nasıl düzene sokabilirim dedgne göre seviyon yada.babann evine mi gidemiyon
(1 puan) tarafından
Kimsem yok
tarafından
Canin falan sıkıldıginda yazabilirsin
(1 puan) tarafından
Burdan nasıl mesaj atıldığını bilmiyorm ki
tarafından
Benim profilime giriyorsun mesj gonder yaziyor ordan atabilirsin yani moralin bozuk oldugunda en azindan burdan birilerile konusuarak bir nebze iyi olursun
(1 puan) tarafından
Allah razi olsun çok teşekür ederm
0 oy
(1,755 puan) tarafından
Sen susmakla beklemekle yapmissin be kuzum inanki hep oylede gidicek allah esine vicdan versin ne deyeyimki
(1 puan) tarafından
Susmasamda değişen bişey olmuyoki ağlarken bile gizli gizli Ağlıyorum agladigimi görünce aglatmiyo kızıyo hatasını bilmeden bide neye agliyon diyi
0 oy
(5,436 puan) tarafından

Cnm gidip korkutmuşsun olcak olsa olurdu düzelirdi diye düşünüyorum allah yardmcn olsn :'(

(1 puan) tarafından
Düzelmedi işte sadece 2 gün saklamadi telefonunu snra yine saklamaya basladi
(5,436 puan) tarafından
Seni üzmek istemem sözlerimle ama ortada bi evlilik kalmamış gibi neden böyle esin baştan berimi boyleydi
(1 puan) tarafından
Evlendikten 3 gün snra böyle oldu ben bide çok sessiz bi insanım herseyi içime atıyorum kavga Dövüş gormedigim için en ufak bi ses yukselince donup kalıyorum belki de o yüzden böyle yapiyo
(5,436 puan) tarafından
Ah cnm ya üzüldüm inanki allah sabır versin yardmcn olsun
0 oy
(2,765 puan) tarafından

Yok kardesim evliligin bitmemis gayet güzel bi evlilik yapabilirsin tavsiyem su gunluk ev isi yaparken bakara suresini ac hem dinle hem isini yap evinide sirkeli suyla temizle eminim daha onceleri bayagi iyiydiniz simdilerde kötü oldunuz bunhn sebebi kem göz nazar günlük ac dinle hep abdestli git esinin yanina ama biraz kendine ceki duzen ver tamam makyaj yapmaya guzel kiyafet giymeye vaktin olmuyordur ama en azinda güzel kokulu parfum *** üstune bide kirmizi bi ruj sürdünmu tamamdir erkegin kalbini feth etmek cok basit yeterki nasil yapacagini bil<3

(1 puan) tarafından
Evlendikten 3 gün snra böyle olmaya başladı önceden de iyi bi evliligimiz yoktu ben kaçarak evlendim hayatımdaki en büyük pismanligim bu eşimle hiç bulusmadik birbirimizi yüz yüze hiç görmedik telefonda konuştuk sadece ilk bulusmamiz evliligimiz oldu ztn benim fiziğim biraz iyi değil açıkçası evlendikten snra beni begenmemeye başladı gibime geliyor buda çok ağır bi yük oluyo bana
(2,765 puan) tarafından
Üzme kendini canim benim hersey olacagina varir ama sen burdakilere degilde bence Allah a yönel seni en hayirli cikis kapisini göstercek olan yüce rabbim deminde dedigim gibi belki esinin ustunde göz vardir bakara suresi evliligin kurtaricisidir allah yardimcin olsun canim zor bi durum kolay degil ama burdakilere sorarak kendini daha cok üzersin bak ilk yorumda olumsuz cevap vermisler
(1 puan) tarafından
Dua mi ediyorum kuranimi okuyorum namazımı kılıyorm ama hiç bişey degismiyo ben burda kuran okuyorum adam diğer odada iciyo :((
(2,765 puan) tarafından
Himm iste butun kotuluklerin anasi içki ilk once ondan kurtulmasi lazim allahim rabbim butun ne sikintin varsa düzeltsin insallah güzel rabbim
(1 puan) tarafından
Kurtulmak istemiyo ki kabul ediyosan böyle etmiyosan kapı orda diyo
0 oy
tarafından
ilk esimle evlenirken ne olursa olsun herseyi affederim ama aldatilmayi asla dedim basima gelse o dakika esimi siler atarim
(1 puan) tarafından
Bende evlenmeden once öyle dedim ama silinmiyoki öyle hemen
tarafından
hakli olabilirsin canim basa gelmeyince bilinmiyir
(1 puan) tarafından
Aynen öyle :(
0 oy
(1,240 puan) tarafından
Evliliginiz bitmis gibi sadece ayni evde yasayan ortak esyalari kullanan arkadas gibi olmussunuz bilmiyorum allah yardkm.etsin
(1 puan) tarafından
Evet biraz öyle bide biz eşimin annesigille yaşıyoruz o yüzden bende evin içinde fazla ilgilenemiyorum o yüzden de uzaklasiyo biraz
(1,240 puan) tarafından
Ooo zorrrr vallaha
(1 puan) tarafından
Evet aynen öyle
0 oy
tarafından
Bence ailene iyi veya kötü bişi anlatma el oğlu sen onla iyi olursun Baban kötü olur 

Kedinizi bu kdr evin işine vermeyin yaaa adam napsin ihmal edilmekten başka şeylere gidiyo olan size olur 

Evde erkeginize bakımlı olun dışarda zaten çok ****** var 

Önemli olan ev !! 

Eşine çay koy güzel giyin rutinleriniz olsun 

Kafanda ayrılmak varsa bişi diyemem bunları yapma ama evliliğin güzel olsun istersen düzene sok derim

Yani yemek işin bitince üstünü değiş güzel kokular sur erkeğini öyle karşılama derim 

Her erkek ister temiz bakımlı kadın kimse havuçlu anne istemez şahsen eğer hıyarlı baba deilse
(1 puan) tarafından
19 yasindayim
(196 puan) tarafından
daha coook gençsin bak ablacm akıllı ol çocuk yapma koru kendini çünkü cocuk olunca degismicek daha kötü olacak yaşamış biri olarak söylüyorum o çocuk olunca duzelir diyenler hepsi yalan.. ilk esimde cok cileler cektim cocuk olunca degismiyormus anladm oğlumu senin yasndayken kucağıma aldm yillarca siddetine eziyetine katlandim ama degmezmis kendimo bos yere yipratmism kizima hamileyken aldattigini ogrendim ayrildim çocuklarımın ikisinide kendim buyuttum tek başıma cok zorluk gördüm cok cektm ama pes etmedm az aşim vardi ama huzrluydum çünkü kendime deger veriyordum  suan oğlum 13 kızım 10 yasinda...   2 sene önce yeniden evlendim. cocuklarimi cok seviyorm onlar benim  herşeyim  ama bazen keske o seref yoksunu adamdan  çocuk yapmasaydm diyorum
(1 puan) tarafından
Eşimin de yaşı küçük zaman geçtikce aklı başına gelir belki suan çok cahilce düşünüyo karşına alıp konuşsan 5 yaşındaki çocuk gibi konusuyo
tarafından
Her erkek de aynı deil senin beyin demek ki sevmiyo veya ne bilcen sevmediğini blki hoşuna gider yaparsan ben açıkçası inanmıyorum buna
Paspal şekilde karısına delidivane aşık hiç görmedim ama aşıkmış gibi yapan çok o ayrı
Bir de evliliği canlı tutan cinsellik o da yoksa sizin ki ovulcek ilişki deil boşuna özenme arkadaşım
Aldatan erkek evet karakterizdir ama bunu sürükleyen cokk kadın var kusura bakmayın
(196 puan) tarafından
iste sorun da bu beni ben olduğum icin sevmicek görünüse deger verecekse zaten o adamla hayat yürümez simdi gencsiniz iki süs pusle görünüşünüz duzelir peki yillar sonra yaslannca cirkinlesince ben çekinlestm aldatti mi diceksiniz alakasi bile bu karakter meselesi.. görüntüye dayali yapmacik bir sevgi olacağına hic olmasn daha iyi.. benim eşim macodur oyle süslü püslü laflardan anlamaz  seni seviyorum demez mesela. ama ben bilirim sevgisini gece uyuduğumda sarılır saçlarımı koklar öper.  sabahları çogu kez beni uyuyor sanıp defalarca öpüpde işe gider seviyorum demez ama bilirim ben oyle cicek micek almaz benim eşim aksam isten gelirken sevdiğim cikolatayi alir gelir yada sevdigim pastayi alir  koyar mutfaga kendisini onu sevmese bile.. sevgi hissettirilir   sozlerle değil eylemlerle gosterilir sevgi ne gorunusle nede süsle püsle olmaz. çünkü guzellik görüntü geçicidir. gerçek sevgi ve saygı baki kalandir...   cinsellik evlilikte önemlidir evet ama herşey değildir. onurlu serefli bir erkek esi cirkin diye yada cinsel hayatı yok diye başka kadına dokunmaz yapamıyorsa ayrılır ki ne eşinin nede kendi onurunu haysiyetini hiçe saymaz
0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun kuzum
(1 puan) tarafından
Amin inşallah
0 oy
(3,078 puan) tarafından
Allah eşine oyle bir şey yaşatsın ki seni  değerini anlasin tövbe etsin canım inşallah 
(1 puan) tarafından
Amin inşallah benm tek istediğim de çaresiz kalsın benm gibi
0 oy
tarafından
Sen evladisin her koşulda yine kabul eder seni. Ailenden yana bi cekincen olmasın. 
(1 puan) tarafından
Cekincem yok ama annemle anlasamiyorm
tarafından
Eşinle de cok anlasiyo gbi durmuyosun:(
(1 puan) tarafından
Evet:(
0 oy
(128 puan) tarafından
Çocuğun var mı canım varsa kaç yaşında? 
(1 puan) tarafından
Çocuğum yok
(128 puan) tarafından
Tek başınada bir düzen kuramaz mısın canım o zaman. Paşalarr gibi gider çalışırsın. Bir miktar kenara koyacak kadar ailenin yanında kslmaya çalış.. Şahsi fikrim tabi.
0 oy
(2,479 puan) tarafından
Kendine yaoacagin en buyuk iyilik bu adami boşamak 
(1 puan) tarafından
Gidecek yerim yok
0 oy
(4,101 puan) tarafından
Cnm keske babani dinleseydin zamaninda bende babamin evine gittim onlar gelmemi istedi arkmda durmadi babam hic bi zaman guvenmiceksin erkeklere onlar icin aileni karsina almicaksin
(4,700 puan) tarafından
Ay canım benim babam asla geri yollamaz ya yani geri dönülmüşse ben salaklık yapıp gitmişimdir babam bir daha arkamda durmaz ama ben ona sığınırsam onla da konuşmaz herşeyi toplar gider başka memlekete bir daha da beni asla gostermez hele ki böyle aldatma mevzusu çok ağır bence
(1 puan) tarafından
Babam geri ben geri dönerken benim lafımı cignersen bidaha yüzüne bakmam diye mesaj atti cevap vermeye bile yüzüm yoktu cevap vermedim
(4,101 puan) tarafından
Bunu yapmasaydn keske ya ailen arkanda deglse hic bisey yapamiyosn malsef
(1 puan) tarafından
Keşke yapmasaydim işte
(4,700 puan) tarafından
Ama babadir o emin ol bu sefer yüzüstü bırakmasan yine sahiplenir o seni babalar hiç kıyabilir mi kızlarına
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Canım ALLAH  korusun ama.azalttığını  Git sen suslenirmiyim  

Barindirmam  yanimda  
(1 puan) tarafından
Belki düzelir diye barindiriyosun yuvani dagitamiyosun işte

İlgili sorular

+2 oy
23 cevap 564 göst.
16 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Tatlibiranne (671 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 794 göst.