0 oy
345 göst.
Diğer kategorisinde (14 puan) tarafından
Doğumuma 28 gün kaldı Sezeryan olcam temizlik için bayan alicam annem rahatsız kayinvalidem yaşlı tek başına yapabilcegimide sanmıyorum ben artık alıyım diyorum ama erken diyorlar kızlar sizce bekleyimmi içim hiç rahat değil kendime stres yaptım sanki temizlik yapılsa huzur bulucam

7 Cevaplar

0 oy
(2,484 puan) tarafından
Temizlikci kadinla konus canim son 1 hafta kala gelip yapsin sende simdiden basla yastiklari ortuleri falan yikamaya yapabildigini yap bence sende acilirsin rahatlarsin bi sezeryana gitmedende esinle evi bi makina silme yapar cikarsin 
(14 puan) tarafından
Benim duramamak gibi bi derdim var dün buzdolabını temizliyim dedim bi baktım duvarlar dolaplar hepsini silmisim
(2,484 puan) tarafından
Ee canim sen yap o zaman yavasca bosun temizlikciye para verme kardesin falan varsa yada yegenin o gelsin yardima elinin altinda dursunlar ben kendi kardesimle yaptim valla 1 haftada her yer tertemiz oldu
-Reklam-
0 oy
(206 puan) tarafından
Canim yap ne kalmış zaten biliyorsun bebek erkende gelebilir tek basinasin nasıl halde çeksin okadar işi sindi den başlayın bence 
(14 puan) tarafından
Tek başıma halledemem zaten tansiyon var bide fazla yorulunca yükseliyor kendimi biliyorum bi başlarsam duramam kadına is kalmaz camida siliyim duvarlarda siliyim derken is biter
0 oy
(1,379 puan) tarafından
Daha çok planLiymis zaten onun  için  2 gün kala bile yaptırabilirsiniz daha iyi olur bosuna yapmayın 
(14 puan) tarafından
Ben biraz tezcanliyim iki gün kalana kadar bekleyemem sanırım :)
(1,379 puan) tarafından
Temizlik nankördur canım ama ben 35. Haftada yaptım ve hala.her gün yapıyorum her an doğum başlar diye 4 hafta oldu perde yikayali  bir daha yıkamak. İstiyor insan nerdeyse
0 oy
(3,149 puan) tarafından
Ben 34ncu haftamada yaptım kendi başına 1 hafta sürmüştü şimdi 10 günüm var örtü yikayacayacim camları bir daha silersem tamam sezeryan olacağım için bi süre yapamam gibime geliyor kadın gelecekse son 15 yada 10gun kala yaptirabilirsin sonuçta geri batiyor
0 oy
(207 puan) tarafından
Gununu aldin mi canim doktordan? Gununu aldiysan ondan 1 hafta oncesi yeterli bence.
(14 puan) tarafından
Ayin 15 i ile 20 si arası ne zaman istersen dedi doktorum
0 oy
tarafından

Benimde 1 haftam kaldı sabah mutfağı yaptım eşimde evleri sildi süpürdü sonra beraber cam sildik <3

(14 puan) tarafından
Bnm eşim esnaf pazar günleri bile çalışıyo yani ondanda Hayır yok :)
0 oy
(929 puan) tarafından
Benim 7 gün kaldı canım dün yaptılar benimde annem teyzem kuzenim falan geldi sağolsunlar dip bucak temizlendi. Çok erken yapma istersen çünkü tekrar aynı olucak . Ben mesela kaynanamda kalıcam 1 hafta bütün mutfak silindi falan yemek yapıcam edicem tekrar batıcak hep 
(14 puan) tarafından
Oda doğru canım en iyisi son hafta almak sanirim
(929 puan) tarafından
Evet canım Allah kolaylık versin :)
(14 puan) tarafından
Amin cnm tsk ederim

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 342 göst.
16 Mart 2019 Diğer kategorisinde 1kız1oğlan annesi:) (673 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 225 göst.
26 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Sevgi99mr (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 82 göst.

379,663 soru

11,365,085 cevap

34,842 kullanıcı

...