0 oy
720 göst.
Diğer kategorisinde (557 puan) tarafından
Bebeim iki aylik bu gece cok agladi oyle ki esimle birlikte disariya bile cikardik uyumadigi icin bebek arabasiyla gezdirdik belki uyur diye ama yine uyumadi 2 civariydi eve geldik zar zor bi sekilde saat 3 gibi uyudu 4.30 gibi uyandi emzirmek icin besiginden aldim emzirdikten sonra (benm bebeim gogsumde uyumayi sever bazi geceler gogsumde uyur) gogsumdr yatirdim ama bende bi kac gecedir cok uykusuz yani yorgundum bu gece o sekilde uyumasi icin kendime pek guvenemedim ama durmadigi icin yine o sekilde uyuttum ve az once bebeim uyurken yere dustu :((( yavrumun aglama sesiyle uyandim hemen kucagima aldim emzirdim uyudu biseyi yok gibi ama ben cok korkuorum ya bisey olursa diye biri icimi rahatlatsin lutfen bisey olmaz diil mi bugunde kontrol icin hastaneye gidicez ondan dolayi hemeb gitmedik bisey olmaz dimi kizlar yaa kendimi cok kotu hissediorumm :(((

13 Cevaplar

+1 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Allahin izniyle bir sey olmaz canim kusması göz kayması yoksa bi sey olmaz diyolar ama yinede ihmal etme insallah bugün zaten söylersin Rabbim tüm evlatlarımızı korusun insallah çok geçmiş olsun bnm kizimda 2 3 aylarındaydı sanirim besikle baza arasına yakın mesafeye koymuştum araya düşmüştü çok şükür bu sey olmadi
(557 puan) tarafından
Aminn canim insallahh cok saol.
tarafından
Sen sagol canım tekrardan çok geçmiş olsun
-Reklam-
+1 oy
(1,635 puan) tarafından
Bişey olmaz Allah'ın izniyle canım korkma. Benim oğlumda düşüyo bu sıra yataktan falan. Sen yinede gözlemle şiddetli kusması falan olursa hemen gidin acile 
(557 puan) tarafından
Tamam canim cok tesekkur ederim insallah bisey olmaz o aglamasi kulaklarimdan gitmio  :(
(1,635 puan) tarafından
Öyle oluyo canım insanın eli ayağı boşalıyo. Bi sersemliyo bilirim o duyguyu. Ama geçer inşallah bişey olmaz. Daha dikkatli olursun artık
+1 oy
(52 puan) tarafından
Keske uyutmasaydin 1saat uyanik kalsin bence birsey olur fark edemezsn 
(557 puan) tarafından
Durmadi kuzumm yaa durmadi ilk defa kendime bu gece guvenmedim olan oldu :((
0 oy
(76 puan) tarafından
Bebişin Allah'a emanet canım benim korkma bebeğine zarar gelse hissederdin
(557 puan) tarafından
Tesekkur ederim canim yorumun icin.
(76 puan) tarafından
Rica ederim ne demek ❤️❤️❤️❤️
0 oy
(5 puan) tarafından
Benim kızıma dw olmuştu allahın izniyle bişey olmamiştir 
(557 puan) tarafından
Amin canim insallah rabbim korusun meleklerimizi o aci aci aglamasi gitmio kulaklarimdan
0 oy
(10,046 puan) tarafından

Uyutmasaydın daha iyiydi canım, çok geçmiş olsun Allah'ın izniyle bir şeyi yoktur inşallah :(

(557 puan) tarafından
Uyutmak istemedim ama emzirirken uyudu. Cok saol canim insallahh
0 oy
tarafından
Inşallah bişey olmaz canım rahat etmiyorsan bir doktora gözük yine 
(557 puan) tarafından
Gittik tatlim kontrolumuz vardi zaten bugun dustugunude soyledim kusma olursa getir dedi cok sukur oyle bisey yok insallahta olmaz
tarafından
Inş canım sevindim
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun kuzum İNŞAALLAH bişey olmaz keşke uyutmasaydın çok iyi gözlemle kusarsa hemen hastaneye götür benim oğlumda 3 kere düştü ne korkular yaşadık çok şükür bişey olmadı ama burda birinin bebeği düşmüştü kafatası çatlamıştı ve maalesef ki kaybetmişti bebeğini RABBİM beterinden korusun İNŞAALLAH 
(557 puan) tarafından
Ayyyy ne diosun yaa :((
0 oy
(458 puan) tarafından
Rabbim onları öyle güzel koruyo ki İnşallah birşey olmaz canım şimdi nasıl durumu iyi mi
(557 puan) tarafından
Iyi  canim kontrolu vardi gittik dustugunude soyledik asiri kusma olursa getir dedi
(458 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun ❤
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun canım Allah'ın izniyle birşey olmaz
(557 puan) tarafından
Cok saol canim amin insallah
0 oy
(70 puan) tarafından
Kuzum bişey olmaz allahın izniyle benim oglanda 3 aylık falan di salincagindan yüzü koyun düştü 2 3 saat uyutmadim kucagimda gezdirdim merak etme bişey olmaz 
(557 puan) tarafından
Insallah canim ama insanin elinde olmuor uzulmemek
0 oy
tarafından
Cnm bebişi yatırma iki saat boyunca aşırı kusma gözde kayma halsizlik olursa hemen doktora götür rabbimin izniyle inşallah hiçbirşey olmaz sen dikkat gözlemle
(557 puan) tarafından
Kontrolumuz vardi zaten canim bugun dra goturdum dustugunude soyledim asiri kusma olursa getir dedi insallah oyle bisey olmaz
tarafından
İnşallah cnm sen bol bol dua et bebişimeze benimde dualarım seninle
(557 puan) tarafından
Cok tesekkur ederim allah razi olsun
tarafından
Cümlemizden allah razı olsun

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 273 göst.
4 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Aslicikk (802 puan) tarafından soruldu
+1 oy
15 cevap 539 göst.