0 oy
271 göst.
Aile kategorisinde (802 puan) tarafından
Sözde bugün gezmeye gidicektik okadr 1 hafta önceden konuşmuştuk çocukları cikaricaktik nerdeyse 1 senedir hicbiryere gezmeye gitmedik eşimle gitmek umrumda değil oğlum sevinirdi gezerdi ama olmadı Allah'ın belası adam yine işe gitti artık gerçekten tahammül edemiyorum bir evlilik hayatımız bile yok haftanın yedi günü çalışıyor akşam da 12 de eve geliyor yani evi otel gibi kullaniyor onu hordugumjz bile yok bazen Esra Erol'da izliyorum ya kadınlar kocalarını bırakıp gidiyorlar vallahi onlara okadar hak veriyorum ki demek onlada ne cekuyorki kocalarını bırakıp gidiyor sonunda bende birakicam o olucak 

7 Cevaplar

+1 oy
(8,898 puan) tarafından
Kocanla boşan ne yapmak istersen yap. Terkedip gitmene gerek yok hele ki çocuklarnı
(802 puan) tarafından
Canim eski postalarimi oakusan bu adamdan neler çektim bilemezsin bosanamam bosansam nereye gidicem iki çocukla kackere küsüp anne evine gityim ama ailem tekrar yolladi
(8,898 puan) tarafından
Ee terk edip yani kaçıp nereye gideceksin
-Reklam-
0 oy
(850 puan) tarafından
Nasıl bir işte çalışıyor eşiniz? 
(802 puan) tarafından
Canim kendi işimiz yani baskasinin yanında çalışmıyor yani kimseye hesap verme derdi yok ama yok sürekli çalışıyor mermer atölyesi var ama sanırım o bizi istemiyor ben onu anladim
(850 puan) tarafından
Eşinizi tanırsınız, eğer böyle düşünüyorsanız doğrudur, isteyen zaman ayırır, ayıramıyorsa bile dile getirip gönül alır.
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Kimse mutlu yuvasini yıkmaz eşinle konuş zaman ayırmalı sizlere
(802 puan) tarafından
Sürekli konuşuyorum sakın konuşuyorum olmuyir kavga ederk konuşuyorum olmuyir adam iş aşkından vazgeçmiyor kendimi bu evde hizmetçi hissediyorum birgün bir sevgi bile görmedim
(7,654 puan) tarafından
%100haklisin tamam çalışsın para kazansın arada kaynayan manevi açlık sevgisizlik ilgisizlik ne olacak hödük bu erkekler valla ya
0 oy
tarafından
Aynı durumdayız cnm haklısın bnce
0 oy
tarafından
Üzülme sıkma canını otur eşinle güzelce konuş sürekli çalışmak olmaz biraz size zaman ayırmalı
0 oy
(3,532 puan) tarafından
Benim eşimde çok çalışıyo ama vakit ayiriyo 2 saatte olsan

Bence eşinle konuş  yaptığı  doğru değil sürekli iş olmaz  az senide  mutlu etmeli
0 oy
(24 puan) tarafından
Adam eve gelmek istemiyor ve mutluluğu dışarıda bulmuş olabilir. Aldatıyor demiyorum belki arkadaşlarıyla takılmak daha zevk veriyordur. Kocan bunu sana belki söyleyemiyordur. Ben senin yerinde olsam oğlumu da alır cıkarım dışarı.  Maddi durumunuz yerindeyse, bin taksiye oğlunuda al arkadaş gibi dolaşın. Gezin eğlenin bu hayat o kadar kısa ki. Kocana bu konuda sorular sorup kavga konusu oluşturacagına, oğlunun bu güzel günleri kaçırmasına müsade etme. Bırak çalışsın. Sizinle zaman geçirmek isteyen dünyanın öbür ucunda olsa da gene sizinle olur. 
(802 puan) tarafından
Okadar güzel yazmaissinki canım çok doğru diyorsun nasipse ehliyet sınavına giricem inşallah ehliyetimi alırsam çok az bı param var onunla küçük bir araba alicam ondan sonra kimsyw minnet etmem çocuklarımla heryere giderim
(24 puan) tarafından
Bak varya onu diyecektim eger ehliyet alırsan dünyanın en mutlusu olursun o arabaya binip kafa dağıtmanın keyfini hiç kimse veremez. Sakın 1 dk bile erteleme bu hayalini. Ben 1 yaşındaki oğlumla yollarda öyle eğleniyorum ki. Kimse ama hiç kimse beni bu kadar mutlu edemez. Çoçuk konuşmuyor bile gülüşü yeter. Büyüsün inşallah en favori arkadaşım oğlumdur. Lütfen kocana onsuz ne kadar mutlu olduğunu göster yuvanı asla yıkma. Sadece cok eğlenceli olduğunuzu göster ona. Katılmak isterse o da gelsin sizle.

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 720 göst.
13 Ocak 2020 Diğer kategorisinde Yiğit mmm (557 puan) tarafından soruldu
+1 oy
15 cevap 515 göst.
2 Şubat 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 175 göst.
25 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Birkullanici00 (121 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 290 göst.