0 oy
497 göst.
Diğer kategorisinde (10,411 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Merhaba hanımlar ben oğlumun saçlarını uzatmak istiyorum ana kaynanamın dışında her kes oğlumun saçları hiç güzel değil kes diyo size de sorayim  sizce oğlumun saçları güzel değilmi 

19 Cevaplar

0 oy
(4,875 puan) tarafından
Resim yok canm
(10,411 puan) tarafından
Şimdi bakabilirsin canım
(4,875 puan) tarafından
Allahım hayatta kıyamam ben bu saçlara  maşallah kuzuma bence sende kıyma annesi
-Reklam-
0 oy
tarafından
Oyyy masallah saca bak yaaa❤❤❤❤
(10,411 puan) tarafından
Güzelmi bana çok güzel geliyo belki annesiyim diye öyle geliyodur diyorum çünkü herkes kes güzel değil diyo
tarafından
Valla guzel abla ama sac cocugun gelisimini filan aliyo
0 oy
(79 puan) tarafından
Cnm saçları onun gelişimini kilosunu herseyini etkiler bencede kes 
0 oy
(481 puan) tarafından
Maşallah çoook tatlı çok da yakışmış. Keseceksen mayıs ayında kestirirsin şimdi soğuklarda kestirme
0 oy
tarafından
Masallahh cok guzell bende boyle yapicam oglumun saclarinii insallahh uzadiklarindaa. 

Yuzunede cok yakismiiss canim 
0 oy
(452 puan) tarafından
maşallah ALLAH bağışlasın bence kesme çok güzel duruyor şlerde hafif kısaltırsın gözüne girmesin diye olur biter. kimseyi dinleme kesmede o güzelim saçları 
0 oy
(366 puan) tarafından
Canım maşallah ne kadar güzel kimseye bakma kesme sakın ben olsam hayatta kıyamazdım 
0 oy
(10,046 puan) tarafından
Maşallah sübhanallah paşaya çok güzel saçları var canım sakin kesme:) 
0 oy
tarafından
Çocuk bu güzeli çirkinimi oluyor ya maşallah canım çok uzarsa kesersin sonra pişman olursan tekrar uzatırsın 
0 oy
tarafından
Ayy maşallah çok tatlı birazcık kisalt bence çok kestirme insan kıyamaz yaaa
0 oy
tarafından
allahim bu kadar tatlilik cok fazla ya ☺ Masallah ona yerim ben onu ☺ Saclari cok yakismis kim ne derse takma bosver sen kendi istedini yap senin cocugun sonucta
0 oy
(119,321 puan) tarafından
Hayiiirrr sakın kesmeee lütfenn
0 oy
(2,241 puan) tarafından
oy masallah saclara tatliliga bak :) boyle cok guzel bundan fazla da uzatma bence ama kestirmede bu boy harika
0 oy
tarafından
Valla benim bebeğim 5 aylık hala kel isterdim böyle uzasın saclari güzel cünkü ,bu saclar doğduğundaki uzayan saclarimi canım :)
0 oy
tarafından
Maşallah kuzum Allah nazardan korusun ❤️
0 oy
(1,865 puan) tarafından
Maşşallah kuzum bu saçları ben kesmezdim. Amazbiraz şekil verdirebilirsin belki saçları göz hizasına geldiğinde. Ayrıca elalemi boşver sen yıkayıp kunutuyonsun sonuçta bakabiloyrsan kestirme.
0 oy
tarafından

Masallah cok guzel saclari var <3

Canim o kes diyenlere bakma benim.2 oglum ikisininda saclari uzun surwkli bana kes yazik vitamini gidiyor ahh yavrum sicakta hic cekilmez vs diyip durdular kestirdik saclari bu defa da ayy nasil kiydiniz o saclara yuzlerine cok yakisiyordu dediler demem o ki onlar hep bisey der sen kafana bak kimseye sorma bile

0 oy
tarafından

Oğlusun çok yakışıklı masallah ")) ama ben erkek bebekte uzun saçtan hiç hoşlanmam şöyle subay tıraşı olacak miss gibi tertemiz ")) bana kalsa ben kızımın saçlarını da kısacık kestirerecem de babamız izin vermiyor :happy:

0 oy
tarafından
Keseceksen şimdi kesme yaza doğru kes ki kafası üşümesin 

İlgili sorular

+1 oy
10 cevap 417 göst.
4 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 170 göst.
5 Şubat 2021 Aile kategorisinde Minik mucizemm1 (491 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 492 göst.
19 Ocak 2021 Aile kategorisinde Paşa'mın Annesiyim (1,690 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 516 göst.
16 Kasım 2020 Diğer kategorisinde Memuranne& (1,793 puan) tarafından soruldu

379,865 soru

11,371,242 cevap

34,854 kullanıcı

...