0 oy
327 göst.
Diğer kategorisinde (3,769 puan) tarafından

Geçen akşam acildeydim tek başıma sabah 3de eve geldim bilen bilir. 1bck gibi oturuyorm yine bi kadın vardı kucgnda bir çocuk benim kız gibi 1 1bck yaşında fln snrm görünce aklıma kuzum geldi çok özledim di yanimda yoktu:(

Neyse kadına geçmiş olsun filan dedim konusrken eşinin gittiğini nerde oldgnu blmedgni çünkü arayamiorms tlinin şarjı çok az diye eşine bırakmış bende üzüldüm gecenin o saati eşimin beklese gelsin filan.s benden aratrdim konusrken söledi çıktık biz neredesnz vs vs geldiler iki adam snra ole herşey kısaca çok normal:) teşekkür etti geçmiş olsun dedik gittiler..

Bugün sabah 3defa aramış o numara beni ben tl le knsmyi sevmem kimseyide ole kolay kolay aramam zaten. Eşime verdim no yu ara sor ddm acmadlr dedi 

Neden aradı anlamınınki ben cumartesi günü acile gittim bugün salı no mu neden silmems anlamdm

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Belki yanlış aramislardir canım numarayi silmedilerse 
(3,769 puan) tarafından
3defa mi yanlış aramışlardır sence kuzum:)
tarafından
Bilemedim canım ya belki o gün başka bi numara daha aradiyss o falan sanmislardir diye düşündüm :)))
(3,769 puan) tarafından
Olbilir herhlde:/ :DD
tarafından
Bende çözümler bu kadar :D
-Reklam-
0 oy
tarafından

Bacim ben ne olursa olsun telefonuma kimseye vermem. Aramasi icin eşim yanimdaysa o verir ki o bile verirken tereddutle verir malum neler duyuyoruz . 

Acaba niye acmadilarki okadar aramis
(3,769 puan) tarafından
O numara beni 3defa aramış sabah 9da fln ben uyuordm uyanınca gördüm eşim aradı snra o no yu ben dedim verdim no yu ara diye ama açmamışlar canım
Bende gemide vermiorm ama hani üzüldüm gecenin o saati çocuk zaten hasta hani dedim vereyim
tarafından
Yok zaten sen iyi yapmissin iyi niyetinden yapmissin. Acaba neden aradilar bende merak ettim ya
0 oy
tarafından
Teşekkür ederler belki
(3,769 puan) tarafından
Belkide ama sanmiorm
0 oy
tarafından

Bende verdiydim hastanede bi numara aradı 4 ay olcak nerdeyse neyse aradı açmadan kapattı ama o numarayı biliyorum daha önce bi kadın aramışdı ailesini falan fisdan beni birkez daha aradı açmadım birde ben arayım dedim cevap vermedi mesaj da attım dönmedi bende en sonunda mesaj attım tekrardan sen benle ........ geciyon lan yavşk beynini dağıtırım senin yerden toplarsın amele sümüğu onlada yetinmem savcılığa kadar bildiririm seni deyince birdaha arayış o arayış biz insanlara iyilik ediyoz *** artık kadınmı erkek mi bilmiyom da  birde durmadan arıyolar seni arıyolarsa sil numarayı ne diye milleti rahatsız ediyolarki birdaha vermemeye tövbe ettim benim adam aksidir ona laf anlatana kadar bi ton katara çıkar durduk yere sende verme daha bendede dakka falan yok dersin 

0 oy
(12,264 puan) tarafından

Ne nalet  insanlar yaaa   ben bir kere arkadaşıma verdim numarami  her kimse verdiysem babamın haber-i  olurdu  

14 yaşındayım  ozaman 

Arkadaşın  babası numarami  almış kizinin  tlfnundan beni aradı ne oldu amca diyorum  öylesine  aradi m diyo :angry: bende azıma  ne gelirse  .........  O arkadaşı  da armalardan engelledim  

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 151 göst.
18 Eylül 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Greyy (933 puan) tarafından soruldu
+1 oy
20 cevap 331 göst.
3 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 562 göst.
4 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Ahsen (2,020 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 509 göst.