+1 oy
331 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Sabahtan kahvaltısını ettirdim hemen mutfağa giriştim dolaplar iç dış, ara fayanslar, erzak dolabı, buzdolabı, icerden camını sildim dış taraf balkonda balkondan silerim oğlan uyuyunca dedim. Halısını yıkadım astim perdelerini yıkadım ettim. Oğlanı uyuttum normalde bir saat kalkmaz bir saati doldurunca bazen kalkar su içer geri uyurdu. Neyse bende camını sildim bide balkonu yikayayim dedim bir baktım balkon kapısında dikeliyor ödüm patladı sapik birisi girdi eve sandım kalkmış gelmiş. Geri kucakladım geri yatırdım neyse gene uyudu ki uykusu da ağır uyanmaz. Gene gittim balkona devam edeyim dedim ikidakka gecmedi gene dikiliyor biri kapıda eyvah gene zimbildadi geldi dedim . İş yapacagim zaman yada gezmeye gideceğim zaman uykusuna bişey oluyor bunun ya 

20 Cevaplar

0 oy
(5,557 puan) tarafından
Annelerin işleri olduğu zaman bu çocuklar öyle . Benimki de öyle 
tarafından
Neden acaba ya çok canımı sıkıyor bu durum cidden uykuyu almayınca da agresif oluyor suratından geçilmiyor
(5,557 puan) tarafından
Şans işte
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hahahahahahaa onsuz iş yapma annesi ☺
tarafından
Ya aglamasa sorun yok benimki sıkıntılı habire ağlıyor ona laf yetistircem diye iş te yapamiyorum
0 oy
(6,671 puan) tarafından
Hicbisey anlamadım :)
tarafından
Gayet açık yazdım valla ne diyem
0 oy
tarafından
Hakkını helal et istemsizce çok güldüm yazdıklarına:) Allah kolaylık versin inşallah
tarafından
Ya çok sinir oldum iş yaptirmiyor uyuyan çocuk iş olacağı zaman uyumuyor . Gül canım gül napcan
tarafından
Hissediyorlar sanki ya:)
0 oy
(12,995 puan) tarafından
Ahahah güldüm valla ☺️☺️ 

İş yapmak zor bebelerle ☺️
tarafından
Zor ya kucukte değil iki yaşında ya uyuyan çocuk uyumuyor hayret bksey
(12,995 puan) tarafından
Hissediyor işte annesi otursan uyurdu ama ☺️
tarafından
Yemin ederim oturunca uyuyor iki saat üç saat hatta canım sıkılıyor uyandırmak istiyorum bazen
0 oy
(8,581 puan) tarafından
Hissediyor. Anneme rahat vermiyom diyo :D 

Benimkilerde ben keyf yapcagm saat hissedip uyaniyolar :)
tarafından
Aynı buda ya biryere gidecek olurum uyuturum mesela uykusunu alsin iyice diye bir saat olmadan kalkar anlam veremedim
0 oy
(985 puan) tarafından
Allah seni ya sapık sandım :))))
tarafından
Ya çünkü hiç kalkmaz biliyorum oğlumu bir saati doldurunca bazen kalkar besiginden çıkmadan anne diye seslenir su içer yatar yada avazı çıktığı kadar bağırır. Bu sefer ziplamis gelmiş sessizce duruyor öyle birisi girdi herhalde Eve dedim korktum çok
(985 puan) tarafından
Allah uzun ömür versin ya çok güldüm
tarafından
Amin canım amin tüm evlatlarımıza inşallah
0 oy
(119,280 puan) tarafından
sjssjjssj dun dusa girdim kuzey kapiyi aralamis bi bakiyo odum patladiydi ☺☺☺
tarafından
İnsan uyuyor diye sartlandiriyor kendini ya hiç aklına gelmiuor evde onların da olduğu
0 oy
(2,699 puan) tarafından

Elim kolum tutmuyo kanka ama çaresiz yapıyorum hemde sürüne sürüne napim ben yapmasam başka yapan yok valla maddi durumum iyi olaydı temizlikçi tutardım ahh para ahhh 

tarafından
Temizlikciler uçmuş rahimem
0 oy
(2,348 puan) tarafından

:Dguldurdun beni yazinla yaa. Aynen tam tersi oluyor çocuklara iş olduğu zaman uyumaz boş boş otururken saatlerce uyurlar

tarafından
Yemin ederim öyle ya genelde sabahtan islerimi hallediyorum oğlan uyuyunca bende çamasir falan katliyorum boş işler yapıyorum yemin ederim üç saat uyuduğu oluyor artık kaldırmak istiyorum ama bugün çok sinir etti ya
0 oy
tarafından
Gene şükret bacım uykusu iyiymiş benimki gündüz diken üstünde uyur sanki çıt çıksa uyanır. Uyku süresi de 45 dakka en uzunu 1 saat
tarafından
Şükür gündüz uykusu güzel de boylebir yere gidecek olayım birisi gelecek olsun hani isim olsun uyumuyor çocuk ve tüm günde aglak oluyor uykuyu alamadığı için. Aglamasa sorun yok yarım saat uyusun ama almadığı zaman hiç cekilmiyor
tarafından
İşte bende diyorum gene şükür benimki 9 buçuk aylık hep öyle alamiyo uykuyu ağlıyo bana sarıyo
0 oy
tarafından
Hakkini helal et güldüm yaaa
tarafından
Gül yavrum ya komikmi sinir bozucu mu anlamadum
tarafından
Oğlunun tipi biran gözümün önüne geldi ondan güldüm hahahah
tarafından
Dikilmiş kapida ya kaldı işler uyumuoda
0 oy
tarafından
O haltı ben ettim azonce çok kötüyüm halı yıkayım dedim baya büyük mutfak halısı okadar pişman oldum koca yokken yıkayım yoksa izin vermez dedim psikolojim bozuldu hali yüzünden çok kirliydi dayanamadım ama şuan çok kötüyüm bayılacak durumdayım hani bir kişinin yıkayacagı birşey değil balkonada büyük geldi halı ya olur dedim attım balkona ıslandı artık hızlı hızlı yıkadım sandalye koydum altına  güneş çok iyi vuruyor buraya ama kurumaz balkon demirinede koyamiyorum 12.kattayım aşağı kadar su gider milletin üstüne ya:((
tarafından
Anaaaa ben kendim yikamadim kuzuum makina da yıkanır hali var makinaya atmıştım neden eziyet ettin kendine
tarafından
Kız benimde eşim dedi gönderelim diye yikamaya ama bir türlü gonderemedik sildim supurdum sinir oldum hiç belli etmiyordu deli gibi yıkadım bende çok pişman oldum kocayı aradım dedim önceden söyleyeyim eve gelince kavga çıkarma diye
0 oy
tarafından

İş yapacan ya peşini bırakmaz ama işin yoksa uyur da uyur şimdi benim sipanin yaptığı gibi:D

tarafından
Aynen öyle oluyor ya işim yokken iki üç saat uyur uyansın diye beklerim
0 oy
(194 puan) tarafından
hahahas valla bnmkide dikiliyor oyle 
tarafından
Tövbe ya sinir oldum çok
(194 puan) tarafından
is olunca nedesnse boyleler ya
0 oy
(2,529 puan) tarafından
2 yaşındaki sapığa kurban olayım ajsjfjdje
0 oy
(1,070 puan) tarafından
Bayaiş yapmıssın buna şükür ama gülmekten koptum okurken rabbim sağlık sıhat uzun ömür versin 
0 oy
tarafından
:D yerim yaaa, kız ben de o günleri görürüm inşallah yaa ☺️☺️☺️
0 oy
tarafından
Bn 2 aydır temizleyemiyorum evi 3 bebekle en küçüğüm 8 aylık olacak oğullarım da peşimden ayrılmıyor 
0 oy
(12,993 puan) tarafından
Genel.de böyle oluyor hissediyorlar herhalde 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 151 göst.
18 Eylül 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Greyy (933 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 562 göst.
4 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Ahsen (2,020 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 509 göst.