0 oy
681 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (370 puan) tarafından

image

image

hangisini alsam karar veremedim tahta beşik hayalim ama park beşikde kullanışlı tahta beşik bin lira park yatak 600 lira fikir verin çarşıdayım eşimi bekliyom gelince alcaz hangisi sizce

19 Cevaplar

0 oy
(63 puan) tarafından
Ben park kullandım oncekilerde sevmedim şimdi tahta alacağım
(557 puan) tarafından
Mobilya olanı tavsiye ederim
(370 puan) tarafından
Bende park kullandım daha önce bende sevmedim tahta olanı aldım
-Reklam-
0 oy
(2,028 puan) tarafından
Park beşik çok kullanışlı kullanıyorum tavsiye ederim
(370 puan) tarafından
Park daha öncr kullandım kullanışlı evet ama bununda çekmece gözleri olduğu için istedim canm
0 oy
tarafından
Ahşap olani al park besikte genelde bebekler rahat etmiyor sallanmiyorda salamaya alistirmam diyoruz ama malesef illa sallaniyor
(370 puan) tarafından
Evet canım ahşaba karar kıldık
0 oy
tarafından

Tahta beşik al bence , daha kullanışlı olur diye düşünüyorum

(370 puan) tarafından
Evet canm çekmece olayı hoşuma gitti onu aldım
0 oy
(535 puan) tarafından
Kesinlikle park besik bende cok kararsizdim hatta esimin kuzeni filan mobilya besik aldi esim cok begeniyordu onu yok dedik park besik alacam daha rahat oluyormus diye kuzeni bi odaya atti mobilya besigi komsusu park besik vermis onu kullaniyor bende valla park besigi odamda bi yatagin yanina koyarim bi pencerenin onune bide simdi yatagina alisti yatili gidersem katlar gotururum
(370 puan) tarafından
Canım park beşiği önceki oğlumda kullandım yer dwğişimi hafifliği açısından rahat ama tahta beşik hem içimde kaldı hem çekmecelerini kullanırım hem ilerde büyütürüm diye düşündüm onu aldım birde ufak beşiğim var sallanan onuda yanımda gezdirirm
0 oy
(497 puan) tarafından
Tabi ki park beşik. Arkadaşım da mobilya beşik vardı 6. Aydan sonra kaldırdı bebeği hareketlendigi için. Tahtadan tutup ayağa kalkıyordu kendini atıyordu. Park kullanıyoruz alt kademede su an dönse de otursa da boyu yetmiyor çıkmaya 
0 oy
(2,130 puan) tarafından
Sepet besik kullaniyorum ilk 6 ay cok rahat kullanilcak bir besik salkamasi sesizligi valla sknra park besik alcagim ins oda guz kullanisli tahta cok agir mobilyada kullandim daha once sevmedim canim ..park besik al 
0 oy
(3,078 puan) tarafından
Ben daha çok taşınabilir portatif beşik taraftarıyım canım onlar daha ucuz ve  kullanışlı oluyor
(370 puan) tarafından
Ondan var canım bunu odasında sabit olarak kullanocam onuda neredeysem orya yanıma taşıcam
0 oy
tarafından
Ben ahşap olandan aldım kuzum 
(370 puan) tarafından
Bende öyle yaptım içimde kalocaktı yoksa :))
0 oy
(1,964 puan) tarafından
Bnde ahşap istiyodum ama kullananlar tavsiye etmedi park besik daha kullansli dediler park besik aldm. Senin attiginin aynisinn grisini aldm 450 tl ye
0 oy
tarafından
Bence tahta al canim hem sallaniyo hem bak cekmeceliymis ivir zivirr koyarsin bence
(370 puan) tarafından
Bende öyle düşündüm canm öyle yaptım inşallah memnun kalırım
0 oy
(2,597 puan) tarafından
Bence tahta beşik canım.. 
0 oy
(156 puan) tarafından
Canım park beşik kullanıyorum farklı rengini çok rahatım 
0 oy
tarafından
Valla iki çocuk büyüttüm 3. Ye hamileyim şunda park beşik derim ve bende beğendim 400 lira dedi fotosunu çektim eşime gösterdim ben tahta beşik kulandım sabit olduğu için rahat kullanamıyorsun 
(370 puan) tarafından
Sallanan portatif beşiğim var canım bu sabit olucak abisinin odasında
0 oy
tarafından
kuzum kiraci degilsen mobilya dan yanayim ama kiraciysan sok tak sok tak mibilya zarar gorur bence park besik al
(370 puan) tarafından
Canım kiracıyım ama bebeğim büyüyyene kadar bu evden cıkmam diye düşünüyorum cıksam bile taşımacılar söküyo takıyo ondan sıkıntı olmaz ya :))
0 oy
tarafından
Bence park canım gene de sen bilirsin tabi benim hem hamak var hem tahta ikisinde de çok memnunum
0 oy
(1,639 puan) tarafından
Canım benim tavsiyem mobilyalı ve sallanabilen bi beşik al bazıları sallanmıyor çok Sıkıntı
(370 puan) tarafından
Mobilyayı aldım canım sallanıyo
0 oy
(434 puan) tarafından
Ben ikisini de almıştım tahta beşiğin sonradan yatak olanından aldım. Daha uzun süre kullanılıyor.
(370 puan) tarafından
En fazla o yuzden istedim birde çekmece olayı hoşuma gitti canım
(434 puan) tarafından
Evet benim de o hoşuma gitmişti. İlk aylarda onda yatıramayacağım için ikisini de almıştım.
0 oy
(1,826 puan) tarafından
Buyuyen besık ıkı karıs anca buyuyo gereksiz dıgerı de bana basit gelıyp en guzelı anne yanı ben onu kullanıyorum bebegım bu sekılde kucaga da alısmadı uykusu gelince yatagına koyuyorum yanıma yanastrdım yatagı kenarını indirip yatagıma yapstrdm aynı yataktaymısız gıbı el ele uyuyoruz yoklugumu hissetmiyor sakınlesıuo
(370 puan) tarafından
Anne yanı daha kısa süreli diye istemedim canım bu büyüyen beşik kenarlarını cıkarım büyütürüm diye düşündüm
(1,826 puan) tarafından
4yasa kadar kullanılıyor anne yanı olanlar buyuyen besık de bı genc odası olmuyor yani p yuzden mantıklı olan 4 yasından snra normal cocuk odası yapmak evlenene kadar yatar :)

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 48 göst.
31 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde nefestugce.asaf (832 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 589 göst.
23 Ocak 2022 Aile kategorisinde Buket Baykal (87 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 177 göst.
20 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Azkaban (2,746 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 150 göst.
15 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Nalan0718 (12 puan) tarafından soruldu

377,329 soru

11,292,099 cevap

34,710 kullanıcı

...