0 oy
977 göst.
Diğer kategorisinde (2,765 puan) tarafından

Vallahi hayattan sıkıldım bunaldim iki gün önce eltime yani öz ablama gittim evi karsimizda kaynanamla ben alt ust oturuyoruz bilen bilir ben ablamdayken 16 yasindaki görumce aradi bende geleyimmi diye gel dedik bunun bide 13 yasinda kardesi var oda kız rabbim ikisinide düşmanimin basina vermesin bunlar evden cikarken kavga ettiler kucuk olan gorumce buyugun yeni ayakkabisini giymis daha bahce kapisindan bile cikmadilar benle ablamda pencereden baktik niye kavga ediyorlar diye sonra kucuk olan iceri girdi buyukde kosarak yanimiza geldi daha oturmadan kayinbaba aradi bu benim gorumce gitti hic bisey demeden sonra benle ablam kaynanamlara geldik eşlerimizle birlikte cay icmeye benim kaynana bi anda bagirmaya benim daha karnimdaki dogmamis cocuga insallah ölür diye beddua etmeyw basladi ki ablamda hamile onada ayni sekilde cocuguna beddua ediyor sorduk ne oldu diye bu kücük olan iftira atmis demiski beni evden kovdular buyuk olanda demiyor yalan soyluyor hic yengemlere gelmedi diye demiyor allahim bildikleri gibi yapsin eşim sinirlendi görüsmiycen bidaha dedi ikiside iftiraci seytandan farki yok dedi bugun de benim gaynana benim eve gelmis dunki kavgayi tekrar yapiyor her gun sinir stres bana dioki insallah dogumda zorlanirsin bebegi kucagina alamazsin yani ölsun demek istiyor bana akil fikir verin allah icin yaaa:'(

20 Cevaplar

+1 oy
(5,913 puan) tarafından
Deseydin senin gibilerin duasi kabul olsaydi dunya sen gibilerle dolup tasardi nasil daha dogmamis cocuga ki anne olacak bir insana sen boyle laf edrrsin Rabbim sorsun insaAllah
(2,765 puan) tarafından
Dur eger yarin gelirse boyle diycem evden kovalar gibi yapcam ben zaten gorusmuyorum kendisi cat kapi geliyor yüzsuz
(5,913 puan) tarafından
Bncede soyle sen sessiz kaldikca tepene biniolar
(2,765 puan) tarafından
Valla evde bisey olsa bana suc atiyorlar gormce facebook acmis birileriyle konusmus bu olaydaki gorumce 16 yasindaki ortaya cikincada esra acmis facebooku ben anlamiyorum mesajlasmayi diyor iftiraci
(5,913 puan) tarafından
Offf offf Allah islah etsin bunlari
(2,765 puan) tarafından
Aminn canim amin
-Reklam-
0 oy
(5,436 puan) tarafından

O kaynana doğacak olan onun torunu degilmismi tövbe yarabbi akıl merhamet ver insanlara :(

(5,436 puan) tarafından
Aynen allah sabır versin sana ne diyim
(2,765 puan) tarafından
Aminn rabbim butun kötü kaynanalarin belasini onlardan ceken eziyet goren gelinlerinde sabrini versin insallah
(5,436 puan) tarafından
Eşinde farkında en azından cnm sen yinede bela okuma boşver
(2,765 puan) tarafından
Elimden baska bisey gelmiyor ki yüzunede bisey diyemiyorum esim varken bisey dersem adım saygısız oluyor sonra esim savunamiyor beni
(5,436 puan) tarafından
Rabbim bolcana sabır versin sana
0 oy
(419 puan) tarafından
Allah ıslah etsin cnm onları. Beddua ya sormuşlar nereye gidiyorsun çıktığım yere demiş.. Sen alakanı kes cnm onlarla elinde senden yanaymış zaten Rabbim şerlerinden korusun sizi.. 
(2,765 puan) tarafından
Aminnn amin canim cuma gunu obür torunlarinin yanina gtcek uzun yola 16 saat surcek insallah gidisi olurda donusu olmaz
(419 puan) tarafından
Öyle deme cnm sende beddua etmiş oluyorsun. Rabbim ıslah etsin bizrn uzak etsin de.
(2,765 puan) tarafından
Amin benden de cocugumdan da uzak olsun insallah rabbim görüyor biliyor
0 oy
(762 puan) tarafından
Ilişkini kes allah ıslah etsin böyle insanları nasıl bir akla sahipler yarabbim 
(2,765 puan) tarafından
Ben zaten konusmuyorum soru sordugundada cevap vermiyorum ama kendisi ısrarla beni sinirlendirmek aglatmak icin herseyi yapiyor
0 oy
(119,251 puan) tarafından
Boylelerinin duasi kabul olsa gokten kemik yagardi oz torununa dogmamis bebege beddua edenin rabbim iki yakasini bi araya gatirmesin ins 
(2,765 puan) tarafından
Aminn rabbim benim hakkimi ondan hem bu dunyada hemde obur dunyada alsin insallah bebegimin hakkida helal olmasin
0 oy
tarafından
Sakın bir daha evine sokma terbiyesizi eşinde doğru demiş konuşma neler demiş bebeğe sende sakın evine gitme
(2,765 puan) tarafından
Kendisi geliyorki benim kapi kilitlenmiyor altli ustlu mustakil oturuyoruz
tarafından
Yüz verme konuşma laflarına dikkat et de
(2,765 puan) tarafından
Ben zaten konusmuyorum hic bir sekilde ama iste o yüzume laflari beddualari vurup gidiyor
tarafından
Kavga çıkar bence eşimde söylesin gelme diye
(2,765 puan) tarafından
Kavga cikarsam evde tek basima kalirim yani esim benden yana olur tmam ama geri kalan hepsi ustume yurur 12 tane cocugu var kaynananin ben sadice Allaha havale ediyorum elimden dua etmekden baska bisey gelmiyor :(
0 oy
tarafından
ne bos bir insan..

gorusme Kaynananla gorumcelerinle evladima beddua edemez ne demek ya
tarafından
okuyor mu napiyor acaba
(2,765 puan) tarafından
Bilmiyorumki bana dio ben evliyayim diye belkide muska falan da yaptirdi buyu falan ben beklerim yapar yani
tarafından
tovbe ta evliyalar oyle beddua edermiymis acaba
(2,765 puan) tarafından
Iste deliye yüz verirsin kendini padisah sanirmis ya benim kaynanaya cok yuz verdim zamanin ne derse yuttum ne yaptiysa gormezden geldim ama artikin dili cocugumada uzandi
tarafından
diyorum ya is esinde bitiyor o koyacak o sınırı ona
0 oy
tarafından
Ne pis bu kadn o ağzına cakmadnmi iki tane o çocuk doğsun o karıyla tek aman brkma o cocgu bisey yapr pislik
(2,765 puan) tarafından
Zaten asla birakmam ki asla ben ilk haftalardayken bana dioduki sen olmazsan karni aciktiginda ben emzircem diye bugunde ölsün diye dua ediyor
tarafından
Boğasım geldiii o nasl laflar iyi kaldırma biliyorsun ha
(2,765 puan) tarafından
Ben zaten ölduresim geliyor oldursem yaptiklarini anlatsam cezada yemem ama iste obur dunya var Allahin'ın verdigi cani ALLAH alir
0 oy
(196 puan) tarafından
birak kaynanayi kendi esim yada kendi çocuğum bile ölsün bebegin dese annda silerim onu hic affetmem ki babami bu kelime yüzünden sildim görüşmüyorum 
(2,765 puan) tarafından
Bende anamla babamla gorusmuyorun sildim ikisinide ailevi sebebplerden ablamla eltiyiz onunlada sorunlar yasiyoruz ama su bir aydir cok iyiyiz eskiden ya benimle kavga ederdi yada ablamla simdi ikimizin arasi iyi aramizida bozmaya gucu yetmiyor bu seferde karnımızdakilere takti
0 oy
(557 puan) tarafından
Bunlar nsl insanlar allah size iki kardeşe sabır versin ya diyecek başka şey bulamıyorum cnm 
(2,765 puan) tarafından
Amin canim amin
0 oy
tarafından

Insallah kendi ölür...Pslik sinir oldum şuan:angry:

(2,765 puan) tarafından
Bende boyle dua ediyorum cuma gunu 15 gun tatilinde urfaya gitcek 16 saat yol suruyor insallah gidisi olurda donusu olmaz
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Inşallah o kaynanan geberir doğmamış çocuk tan ne istiyor mikrop
(2,765 puan) tarafından
Bi bilsem daha dogmadan emzirme hayalleri kuruyordu simdide hem benim dogmamais cocuguma hem ablamin dogmamis cocuguna beddua ediyor
(6,053 puan) tarafından
Donsun dolaşsın onu bulsun bedduasi
(2,765 puan) tarafından
Allahdan korkusu olsaydi 13 yasindaki kizinin lafina bakipda iki gelininde dogmamis cocuklarina beddua etmezdi bide bana diyorki ben evliya gibiyim dua etsem kabul olur diyor
(6,053 puan) tarafından
Mikrop kadın vijdansiz
0 oy
(758 puan) tarafından
o kaynanana deki agzindan cikani allah etegine düşürsün 
(2,765 puan) tarafından
Onun kızıda hamileymis 7 haftalik obur kizida daha yeni dogum yapti 3 aylik bebesi var hic demiyor kadın kucucuk cocugun lafina baktimda gelinlerime dogmamis torunlarima beddua ettim bana geri doner dolasir diye demiyor
0 oy
tarafından
Cocgun dogunca sakina sakin o kadinin eline vermeee. Sende takma boswer itin duasi kabul olaudi gokten kemik yagardiii :))+
(2,765 puan) tarafından
Ben vermem zaten ama iste zorla almaya kalkarsa falandiye dusun dusun piskoloji kalmadi bende
tarafından
Dusunme cnm iki laf sokustur o onuda istemez zatenn
(2,765 puan) tarafından
Insallah hic istemesin yavruma benle babasinin sevgisi yeter
0 oy
(2,669 puan) tarafından
Vicdansız onun da kızları var Allah onların başına verse ne yapacak merhametsiz çok sinir oldum ya şimdi 
(2,765 puan) tarafından
Iki tane kizi evli birinin 3 cocugu var daha 3 aylik kizi oldu simdi obur evli kizida 7 haftalik ilk cocuguna hamileymis gercektende ne merhamet var ne düsünce var benim kizimda hamile ettigim beddua ona donerse diye
(2,669 puan) tarafından
İşte herşeyden büyük Allah var unutuyor galiba onlara gelirse ah vah eder sonra
0 oy
tarafından
Köpeklerin duası kabul olsa gökten kemik yağardı 
(2,765 puan) tarafından
Offf aklim sasti piskolojim bozuldu
tarafından
Boşver kardeşm ya. Kaale alınmayacak kadar manyakca
(2,765 puan) tarafından
Allahim onlari ıslag etsin bana da sabir versin
0 oy
(2,613 puan) tarafından

Insallahda geberirsinde torunlarinin yususunu goremezsin fesat seytan Allahtan korkusu olmayan mahluk deseydinnn giii:angry:

(2,765 puan) tarafından
Ne desem bos ki esimin yaninda borsey diyemiyorum sonra adim saygisiz oluyor esimde beni savunamiyor ama esim yokken neler neler diyorum esim gelince beni sikayet ediyor esim demez oyle benim karim diyor
0 oy
tarafından
Allahimm ne desem.bilemedim ne cirkef pislik bi kadin o nasil beddua ya 

Bu arada ablanla aran duzeldimi cok sevindim gidip gelmenize
0 oy
(2,596 puan) tarafından
ALLAH a havale et canım böyleleriyle başa çıkılmaz
0 oy
(29 puan) tarafından
Canım bence taşın o evden saygısız kadın hiç bir şey haketmiyor torunu olunca istediğinde görememek ne demek anlasın

İlgili bir soru bulunamadı

379,366 soru

11,355,912 cevap

34,832 kullanıcı

...