0 oy
303 göst.
Diğer kategorisinde (405 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Bu sabah kizimin kulaklarını deldirdim. Ama baya kirletti kendini yikayamadim korktum :D acaba yarın yikasam bı sıkıntı olur mu 

3 Cevaplar

+1 oy
(3,163 puan) tarafından
Bebegin ne kadarlik canim
(405 puan) tarafından
5 aylık
(3,163 puan) tarafından
Nerde deldirdin benim bebegim de 5 bucuk aylik delmediler cunku eczanedemi deldirdin
tarafından
cok erken degilmi bes ay canim
(405 puan) tarafından
Evet ezcane de deldirdim. Siz ne zaman isterseniz o zaman deliyoruz ama kulak memesine bakmak lazım eğer tam olusmamissa yapamayız dedi orda çalışan. Sordum ortalama kaç aylıkken olusuyo diye tüm bebeklerde farklılık gosteriyomus bazıları çok erken bazıları çok geç.
(405 puan) tarafından
Bence ay olarak en ideal aylardan biri. Benimkini 40 günlükken deldirmisler hiç bir sıkıntı da olmadı zaten. Ki 7 günlükken yapmak daha sünnettir ama insan kiyamıyor işte. Hem şimdi farkında olup tutup çekmez büyüdüğünde de çekmez alisacagi için
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Kulaklı düş şapkası takip aldır canım su gelmwz
(405 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Ondan yok işte şu değse bisey olur mu ki
tarafından
Hiç bilemedim ki şimdi ya 15 lira felan e bebek de alamaz misin canım daha önce hiç duymadımn etrafkmdan  da birsey demek istemem yanlış
(405 puan) tarafından
Ben anca internet sitesinden alabilirim o gelene kadar zaten yıkama zamanı da gelir kız :D
tarafından
Analar eve hapis yavrum hele ki bu havalar da :)
(405 puan) tarafından
Ayynen ya :D
+1 oy
(2,596 puan) tarafından
Bilmiyorum canım postun yukarı çıksın diye yazıyorum belki okuyan cevabı bilen olur
(405 puan) tarafından
Teşekkürler ☺️

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 143 göst.
20 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Cngls (899 puan) tarafından soruldu
0 oy
36 cevap 515 göst.
14 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Azizeak (153 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 160 göst.
20 Kasım 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Ilayda124 (47 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 472 göst.
15 Kasım 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,014 soru

11,406,748 cevap

34,944 kullanıcı

...