0 oy
457 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (11 puan) tarafından

Merhaba anneler 19 gunluk bebegım var sezerysb dogum yaptık gobegimn kalmasını ıstemıyorm sz ne önerrsnz korsede takmk istemiyorum zararı olur dıye. Şal mı baglasam? Szler nsptınz nasıl erıdı bu gobek

8 Cevaplar

0 oy
(2,332 puan) tarafından

Doğum yapalı 4 ay oldu Benim göbek kaldı ya ;) annem çok ısrar etti bi şal falan bağla dedi ama dinlemedim keşke dinleyip bağlasaydım. Sende bi şal falan bağla bence canım. Biraz daha iyileş sonradan da korse takmaya başlarsın.

(365 puan) tarafından
Valla kuzum ben de doğum yapali 9 ay oldu hayla gören hamile saniyo gitmedi göbüş bende deli gibi dinlemdim annemi annem bana da çok dedi bu sofrabezi dar şal dar diye birey olmaz dedim  amaaa olduu koca bi göbüşş kaldı
-Reklam-
0 oy
(1,048 puan) tarafından
Ben temizlik yapmak zorundaydım. Evi temizlerken 2. Günümde korse taktım rahat hareket edebilmek için. 3 gün taktım takmadım korseyi.

Şuan doğum öncesindeki gibi . amacım göbek değildi ama harbiden yok etti göbeğş. 

Bir zararını da görmedim. 

Doğum sonrası koraesi diye aldım medikalden. Ten rengi cırt cırtlı bişey 

20 30 liraydı yani 
(1,048 puan) tarafından
Acıdı patladı kenarları hatta. Ama yapmak zorundaydım :) 3 katlı evde kalmak zorundayım bir süre. Bu evden kurtulmak istiyorummama maalesef.
tarafından
evlw gobek ne alaka canim:)
(1,048 puan) tarafından
He sen korse takınca mı dikişin acısını sordun.
Acıdı o zaman da
tarafından
hatlar karisti :)
(454 puan) tarafından
Evi temizlemek icin korse takmis ..hatlar karismamis:)
0 oy
(164 puan) tarafından
Aa keşke korse taksaydınız bu zamana kadar bence hemen takmaya başlayın çok faydası oluyor. Hem ağrıya iyi geliyo hem içerideki toparlanmaya yardımcı oluyor hemde sıkılaştırıyor
(164 puan) tarafından
Doktorum ilk gğnden kullanmamı söylemişti ilk 5 gün takmadım korktum kontrole gidince sordu ve eve gidince hemn takmaya başladım ama rahatsızlık verdiği için arada bikaçgün aksattım ve ağrılarımın arttığını fark ettim. Gece gündüz kullanmaya başlayınca iyileşmeye başladım resmen
0 oy
(16 puan) tarafından
Ben 19gun oldu sezaryenle dogum yapali ve dogumun ertesi gunu korse kullanmaya basladim simdi bile korse var uzerimde. Banyo yaptigim zaman cikariyorum yalnizca. Sen gec bile kalmissin canim. Kullan gobegin kalmasin. Benim gobegimi topladi sarkma falan yok
(336 puan) tarafından
Ne tarz korse kullanıyosunuz?şortlu gibi olanlardan mi yoksa fransız korselerine benzeyenlerden mi?bende alicam ama hangisi rahat olur bilemedim
(16 puan) tarafından
Ameliyat sonrasi korse cirt cirtli ve cok rahat. Eczaneden aldim ben
(336 puan) tarafından
Tamam canım saol..ebebekte baktim 150tl civarı biraz pahali geldi bana bide eczaneye sorıyım
0 oy
tarafından
ben hastaneden ciktm eve geldim korse taktm alt gobegm vardi azck okadar oda sonra sonra gtti sporla az kaldi tamamen gtmedi ama
0 oy
(534 puan) tarafından
Bence emzirerek kilo verilip gobek gidiyor canim ben gibegim boyle kalir diye korkuyordum sezeryan oldum korse kullanmaya da korktum hep emziriyorum bebegimi kilolardan eser kalmadi 1 ayda 7 kilo vermisim bile
0 oy
(645 puan) tarafından
Canım bana hastaneden çıkarken  doktorum bi tülbent bağla dedi bağladım göbeğim pek yok az boğazımı tutsam olanda gidecek 
0 oy
(185 puan) tarafından
Sıkı tayt varsa öyle de giyebikirsin ben 3. Günü giymistim 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 107 göst.
6 Eylül 2023 Aile kategorisinde Cekirdek ailem (3,853 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 106 göst.
9 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Cekirdek ailem (3,853 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 86 göst.
0 oy
9 cevap 341 göst.
15 Temmuz 2020 Aile kategorisinde Ayseyildiz (79 puan) tarafından soruldu

378,977 soru

11,343,956 cevap

34,809 kullanıcı

...