0 oy
727 göst.
Aile kategorisinde (143 puan) tarafından
Deliricem ya valla anası kılıklı cimri cidden ilk defa baba olacak şunu alalım mı desem hemen lazım mı dıye önce sorar insana vicdan yaptırıyor uucuzsa hemen alır 6 yıllık ilişkimiz vardı evlendim ymnle yeni tanıyorum eşimi 

11 Cevaplar

0 oy
(751 puan) tarafından

Ahahahaha Allah yardımcın olsun can çıkar huy çıkmaz :ermm:

-Reklam-
0 oy
(1,348 puan) tarafından
İnsanlar 10 senelik eşini yeri geliyor tanıyamıyor kız benim eşimde değişti valla erkek milleti insanı deli ediyor
(143 puan) tarafından
Ay hiç sorma evlendim evleneli ymnle ay başını getirmek için k... Cımı yırtıyorum yine yaranamıyorum para konusu oldumu adam bir tuhaf oluyor
0 oy
(119,275 puan) tarafından
Abooo cimri insanda zor olur yaa
(143 puan) tarafından
Hiç sorma ya hamileyim şurda kaldı iki Ay bişeye yanasmıyor önce fiyatını sorar anası öyle bedava mezar bulsa girecek zaten
(964 puan) tarafından
Alıver bir mezar cnm kaynanana. Ne güzel kendi girsin yatsın uyrastirmasin sizi. ☺☺
0 oy
tarafından

Ah benim kaynana da böyle cimri buna ne gerek var a o çok pahalı  bu kadar para harcamayın:angry:allah sabır versin bacım eşinin acilen huyunu değişmesi gerekiyor eşim annesini karıştırmaz asla 

tarafından
Ay ne kadar kötü bir durum ya baba oluyorsun az hevesli ol yani:/ allah yardımcın olsun inşallah düzelir annesinden uzak kalırsa anca duzelir
(143 puan) tarafından
Demiii az heves valla yok arkadaş Ben derim konuş bak senı hisseder Die anca öyle aklına gelir çok üzüyorum ymnle ya
tarafından
Üzülme cnm çoğu erkek böyle maalesef napsan aynılar
(616 puan) tarafından
Bu baskasinin cocugu degil de ben arada dalgayla karisk soylerm
(143 puan) tarafından
Söylüyorum deliye dönüyor bende bağırıyorum o zaman Biraz istekli ol bendr görimmm neyi eksik de ne alalım de Die valla yoruldum
0 oy
tarafından
Ayy caniiim ne çektim ben o cimrilikten zamanla bence anliyolar evin çocuğun senin ihtiyco olduğunu 
(143 puan) tarafından
Kız öyle tabı ama kuzum iş işten geçtikten sonra ne fayda kapı süsü yaptırmak istiyorum diyor sen yap neyse aldım bişeyler olmadı oturdum ağladım diğer abilerinin karıları borç üstüne borç yapıo Bu manyak anası kılıklı
tarafından
Valla bende çok agldim hala cekirim bişey alirken istersen ama yavaş yavaş alisiyo ,mesela ilk.bayram bayram şekeri almadı kimse gelmez diye gelen giden olunca utandı diğer bayram geç saate şeker aradı ben ne kadr desem de aklına girmemişti şimdi kendisi goruyo aliyo yapiyo yani az da olsa olur inşallah düzelir o da
(143 puan) tarafından
Valla ister ki düzelmesi yarın çıkıp bakıcam alcam bu çocuğu beraber yaptık parasını da vercek kimseden eksiği kalmayacak
tarafından
Kalmasın canım kimseden eksik tabiki
0 oy
(1,466 puan) tarafından
Çok üzüldüm benim eşim 2 eli kanda olsa alır 
(143 puan) tarafından
Ne güzel valla çok üzüyorum sanki karnımdaki başka birinin çocuğu diyorum alalım benm ilk çocuğum herşeyi olsun ben millete ozenmeyim Tamam diyor ertesi gün geliyor oralı bile değil birde önce parasını sorar
0 oy
(616 puan) tarafından
Hic sevmedigim erkek tipi basit gibi gorunsede zor bir konu arkadasimin esi oyle . Allaha sukur esim beni hamikeyken gezdirdi yedirdi icirdi ama hamileligmz bir di onun bu dediklerim pek olmadi . Hala daha oyle . Yalniz esim beni bilir ben bisiy alacagim zaman 10 siteye bakar hangisi uygunsa onu alirim . Gereklimi diye cok nadir sorar veya alternatif sunar almayalim gereksiz demez diyemez :)
(143 puan) tarafından
Ne güzel valla bekarken her hafta gezerdik yerdik adam bonkördü şimdi ise inan hep evdeyim haftada bir gün annem gile gidiyorum o onada gezdin ya oluyorartık tartışmıyorum bile 8 ay oldu evleneli inan yıprandım kendime bakasım bile gelmiyor içimden ev iş ev iş bitmiyor
(616 puan) tarafından
Boyle gecmez canim kendinede vakit ayir tabiki alinacak edilecek
0 oy
tarafından
Canım benim eşim ve ailesi de çok çok cimriler hatta ben nişanlıyim eşimden biseyler istiyorum mesela o zamanlar beş taş istiyodm konusu geçti benim yanımda hiç bisey demedi ama eşimle telefonla konuşuyorz annem dedi ki iste kübraya söyle çok şey istemesin masraf yapma her dediğini alma demiş şok oldum oysa ben çalışıyorum fatura dahil kendi masraflarimi kendim karşılıyordum neyse evlendik düğünde para konusu açıldı düğün günüm zehir oldu evimize gittik bağırdım çağırdım tabiri caizse burnundan fitil fitil getirdim bizde bakamiyosan alma derler para konusu her geçtiğinde bunu söylerdim bi ton laf ettim ondan sonra hiç bir şekilde cimrilik yapmadı hayır musrif biri olsam gam yemem gereksiz asla para harcamam üstelik eşim askeri personel yanımda değil alsam alırım her istediğimi görmüyor nasılsa derim ama çok şükür ihtiyacım olmayan bisey almam birde bu cimrilik konusunu hep söylediğim için oda ailesinin yanında şaka karışık bir şey der bende hiç saklamam ben bekarken her istediğimi alır yer içer gezerdim madem aldı aynı şekilde oda bna bakicak derim hiç biri sesini çıkarmaz son olarak ilk eğlendiğim zamanlar utanıyorum bisey diyemiyorum ailesi de söyleniyor baktım olmuyor açtım ağzımı yumdum gözümü cevap veriyorum sert değil iğneleyerek şuan çok şükür eşim öyle değil sen bilirsin ben karışmam der
(143 puan) tarafından
En iyisini yapmışsın valla bende aradım eşim bekçi ağzıma geleni saydım baktım tmm fln demeye başladı kuzum inan kıyamıyorum da ev hanımıyım Ama o sokakta Bu soğukta nöbet tutuyor ama biraz heves istiyorum daha üstüme başıma almadım bişey doğru düzgün hamileyim 4 tane tuniğim var onlarla idare ediyorum canı saolsun Ama çocuğuna karşı biraz hevesli olsun ben göreyim yetr
tarafından
Valla bende öyleyim kıyafetim yok giymeye almıyorum ama evladım için bunu yapmam kusura bakmasın
0 oy
tarafından
Iyy kayinpederim aynı 

Cimri insandan nefret ötesi bi duygu hissediyorum o derece 

Allah'ım cimriyle hayat zorki ne zor
0 oy
(1,722 puan) tarafından
Ayy geröekten oğlu anasın çekiyo :) bnimkierde fazla savurtkann kaynanam pazardan gelse 5 lirası artsa yolda mutlaka harcayacal bişey bulur eşime kavha dövüş bu huyunu bıraktırıyorum şdareli kullanmayı öğretiyprum :) ama cimri insanla geçim çok zor 
0 oy
(2,596 puan) tarafından

Merak etme canım babalık duygusunu hissedince tadınca geçecektir muhtemelen.. Yani inşallah:D

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 572 göst.
11 Şubat 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 233 göst.
10 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 87 göst.
9 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Anne.adayii (818 puan) tarafından soruldu
+1 oy
13 cevap 458 göst.