0 oy
343 göst.
Diğer kategorisinde (64 puan) tarafından

Sizim kızınzda babasına aşık mı..:)bizmki gözünü babasndan ayrmaz..bi ttlı bakr görmenz lazm..

11 Cevaplar

0 oy
(1,983 puan) tarafından
Benimki daha doğmadı ama simididen babasına aşık olacağı belli ona tepki veriyor hep :)
-Reklam-
0 oy
(12,264 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
1292p3enjdie shslsm
(964 puan) tarafından
Şimdi eşime ekran resmi alıp attım by fotoyu. Dedim ki zeynoya bu resim gösteriyorum sürekli.  Bakalım ogretebilecek miyim gorecez yazdım.
Bana diyor ki o uygulamayı silmenin zamanı gelmiş. Yanlış şeyler öğretiyor size ☺☺
(12,264 puan) tarafından
Hahahahaha kız sileyim bende ☺☺☺☺  ozaman
(964 puan) tarafından
Aman onların demesiyle silecek miyiz ☺☺ ogretecem kızım da kussun babasının ağzına.  Zaten pek sevmiyor babayı. Sürekli üstüne kusuyor ama bide bunu görmek isterim ☺☺
(12,264 puan) tarafından
Bacım eşim bilmiyor buralarda gezdiğimi  aman valla  fotoyu  da görür  falan nete  istegrama  falan koymazsın  deme boşanma sebebi vallah i
(964 puan) tarafından
Yok kız allah korusun. Yapmam öyle şeyler merak etme. Ama başkası yaparsa da benden bilme valla ☺
Ben gece yavrumun resmini attım.  Ne güzel uyuyor diye. Anaaa 10dk sonra sonra uyandı bütün gün ağladı hala uyumaya çalışıyor.  Hemen kaldırdım resmi. Daha da atmam kız
0 oy
(10,046 puan) tarafından

Babası kapıdan girdiği an unutuyor beni, bi gülmeler cilveler bi görsen:D 

(64 puan) tarafından
Ah ah..gün boyu o kdr ilgilenrm..babası gldi mi basar kahkahayıı..
(10,046 puan) tarafından
Aynen yaa sanki tüm gün biz yok gibi:))
0 oy
(2,028 puan) tarafından

Sen bizim eve kameramı döşedin kız  bizi anlatıyorsun:):)

(64 puan) tarafından
canım yaa..rbbm herkesnki bağşlasn bizmkinide..sabır sabr bnlar
0 oy
(664 puan) tarafından
Kızım 3 buçuk yaşında acayip kıskanıyorum hiç bırakmıyor bizi sarilmamizi opmemizi herşeyi kıskanıyor o benim babam diyor geceler i anne sen biraz git ben babamla yatayım diyor acayip bi ilişkileri var şimdi ikinci kızıma hamileyim 2 ay kaldı doğum a beni yatağıma almayacaklar diye çok korkuyorum:)))
(64 puan) tarafından
Allah yrdmcın olsn:)
(664 puan) tarafından
Amin canım:)
0 oy
(947 puan) tarafından

Bizimki dogmadi henuz ama simdiden baba aski var dun ultrason da ugrastik yuzunu koluyla kapatti babasi hadi kizim yüzünü göster dedi oylelikle elini cekti yüzünden :angel:

0 oy
tarafından
Ben de babama aşığım hemde çok ")) benim  kızlarda kendi babalarına aşık ") baba şefkati ilgisi ve sevgisi giren bor çocuk o boşluğu doldurmak için sağa sola kaçmaz Ben bunu esinlere aynı bu şekilde konuştum e tabi içinden gelmezse o başka mesele ama çocuklarını sakin ilgisiz bırakma dedim demez olaydım çocukların gözü beni görmüyor "D hahahahah varsa yoksa baba yemin ederim imkani olsa babasi emzirir o derece
0 oy
tarafından
Akşam babası gelince bambaşka birisi oluyor resmen ya şımarıyor:D 
0 oy
tarafından

Hemde ne aşk , ağlarken bile babamm diye ağlıyor. Babayı görünce çıldırıyor. Ben böyle bir aşka daha önce şahit olmamıştım.<3

0 oy
(2,679 puan) tarafından
Evet babası akşam gelince sesler çıkarıyor konuşuyor gibi:) 
0 oy
(964 puan) tarafından
Valla henüz 4 aylık.  Ama babasını hiç sevmiyor. Ne kucağında duruyor ne babaya gülücük atıyor.  Eşim deliriyor görenler çok şaşırıyor. Tam anneciğim benim kız.  Ama büyüyünce baba kız aşkı başlar mi bilemiyorum ❤

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 180 göst.
+1 oy
30 cevap 556 göst.
25 Mart 2024 Diğer kategorisinde Sumeyyeali (1,040 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 52 göst.
6 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Defneay789 (138 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 79 göst.
22 Aralık 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu