0 oy
298 göst.
Aile kategorisinde (2,844 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

3 haftaligina esimle memlekete geldik normalde almanyada kaynanamla yasiyorum pazartesi ucagimiz dönüyoruz.

Neyse bir iki gun once kaynanamla konuşurken dönmeyin isterseniz orda kalin dedi kaloriferleri taktirdik az bi işimiz kaldi şu anda ev sobali para gonderim isitmayi tamamlayin dedi kayin babamda gurbet yetmedi mi kalin dedi benim canima minnet esimle birlikte kalicam ama esim razi gelmiyor herneyse ben bisey demedim donucez derse döneriz ama bir iki defa sakayla hadi kalalim yaa dedim bugun demediğini bırakmadı yok iste sen annemle yasamak istemediğinden oyle dedin ben donucam dedi sen istersen gelirsin bben kimseyi zorla götüremem dedi. 

Oysa ki bana koy hayatı guzel geldi dışarıdasın kedi kopeklerimiz var  sehir bize 5 dk arabayla yank cok ta koy de sayılmaz ta.** hadi diyelim o istemiyor ama hep annesinin tarafını tuttugunu bi sekilde belli ediyor ayrica evet istemiyorum annesiyle kalmak ev iustine ev cok zor ama adamlar ne anlasin anası yüzüne gulunce o bana da oyle sanıyor soyleyince de kotu sen sinn artik 10 sene ileriye isinlanmak istiyorum ya kendi çekirdek ailemle olan insallah 

Post ve yorum paylaşırken gönderi kopya gibi görünüyor yazısı çıkıyor neden acaba zor paylaşıyorum 

2 Cevaplar

0 oy
(983 puan) tarafından
Bende almanyada yaşıyorum keşke bana da kaynanam isterseniz dönmeyin dese :)) canım sen eşinle oturup konuşmalısın bence kendi fikrini söyleyip onu da dinlemelisin ikiniz için en doğru kararı birlikte vermelisiniz 
(2,844 puan) tarafından
O istemiyor aslinda banada almanya daha iyi gibi ama burası da fena degilmis demek ki 2 kisi olunca her yer güzel sen almanyanin hangu seherindesin canım
(983 puan) tarafından
Ben frankfurttayim canim 3 yil oluyor geleli sen ?
(2,844 puan) tarafından
Evlenmeden berlindeydim kocam nürnberg de idi bende onun yanina geldim münchene yakin
(983 puan) tarafından
Hmm uzagiz baya
-Reklam-
0 oy
tarafından
E kaynanan kalin deyince hic aklina gelmiyo mu acaba annemler mi bizi istemiyo diye. Ilk onlar teklif etms sen dememissn ki

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 575 göst.
12 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Buket masal (2,351 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 450 göst.
18 Kasım 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 928 göst.
3 Şubat 2019 Aile kategorisinde Belinay (4 puan) tarafından soruldu

377,277 soru

11,290,426 cevap