0 oy
545 göst.
Diğer kategorisinde (616 puan) tarafından
Kzlar esim is geregi gunduz akilli teleodn kullanmiyor aksam eve gelince bir daliyor sormayin bunu o dan cok istedim cok rica ettim dinlemiyor napmaliyim artik . En sevmedigim konu bize vakit ayir diyorum ama duyan yoik

19 Cevaplar

0 oy
(4,650 puan) tarafından
Takmiyacan onu o zaman seni farkeder
(616 puan) tarafından
Anlasin diye oyle yapiyorum . Kararliyim ama ya 2 3 gun cok net onun gibi davranacgm isim olmadikca knsmayacgom
(4,650 puan) tarafından
Ayn öyle yap bak nasıl akilanacak
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ilgisini çekecek bir şeyler yap bırakır cnm ne bilim süslen gel otur bırakır yada televizyonu kapat teli elinden al çay yaptım sohbet edip içelim desen olur bence 
(616 puan) tarafından
Canim bunlari malesef denedim zaten bebsimiz var gel hepbirlikte oynayalim diyorum bugun iyi yarin gene ayni .
tarafından
çak suratına bir tane ya:))) benim ki de bir ara sarmıştı küstüm kavga ettim bıraktı
0 oy
tarafından

Benimki iki telefon kullanıyor biri şirket telefonu evde de uğraşıyor bazen ama kızınca bırakıyor girip kurcalıyorum ikisini de :D

(616 puan) tarafından
Yok allaha sukur oyle bir sey gelmiyor aklima klasik turk erkegi sahibinden filan
tarafından
Benimki de youtube dan aslan kral izliyor şaka gibi :))
(616 puan) tarafından
Bizimkindede iki telefon var uzman cavus akillisi gunduz yasak . Oda aksam acisinjmi ckartiyor napiyor neyse bi mesaj atayimda ona gorsun :)
tarafından
Ahaha manyak at bari
0 oy
(119,248 puan) tarafından
Bizim sosyal medyamiz yok esim bagimli degil o kadar yaa
(616 puan) tarafından
Bizimki surekli instagram facebook degil ki bazen ***** sacma komik video izliyor filan neyse not bolumune guzel hir mesaj dosedim yarin atacagim beyefendiye naya istikrarli konustm
0 oy
(2,596 puan) tarafından

Utanmasa telefonla yatacak o kadar bağımlı :D

0 oy
(12,854 puan) tarafından
Uyumadan önce yarım saat falan bakar 
0 oy
(5,519 puan) tarafından
Esim eline tlfonu alinca bende aliyorum sonra tlfonu birakir ki bende birakayom
0 oy
(3,136 puan) tarafından
Benim eşimde telefona çok takılır ama takıldığı yerler belli olduğu için pek takmıyorum kafaya. Daha doğrusu ufak şeyleri kafaya takmam umursamam. Ama aynı zamanda bana da vakit ayırıp sohbet eder 
0 oy
tarafından
Ben pek kullanmaz evdetken zaten is geregi cok kullaniyo sıkılıyo
0 oy
tarafından

Aynı öyle isten gelir telefonu bi alır bi daha işe gidene kadar bırakmaz ben saldım artık istediği kadar oynasın ben de aynısını yapıyorum :D

0 oy
(2,613 puan) tarafından
Off benimkide oyun oynuyo cildryorm
0 oy
(3,078 puan) tarafından
Benim ki de cok oyun oynar bende  susarım anlar üzüldüğümü bırakır gelir sarılır hemen 
0 oy
tarafından
Gelen mesajları bile bakmıyor çok şükür bağımlı dgl 
0 oy
tarafından

Benim eşim hiç başını kaldirmiyor sürekli oyun oynuyor

0 oy
tarafından
Aynı sorun bizde de var canım.  Gündüz oynayamıyorum zaten bi rahat bırak diyor. Ben de elime alip oymuyorum ilgisiz ilgisiz ama kafasini kaldirip bakmiyor bile. Canim cok sıkılıyor bu duruma. 
0 oy
tarafından
Video izler youtubeden sahibinden araba bakar öyle çok bağımlı değil ama 
0 oy
tarafından

ben artık diyorum ki boyle olmuyor sana dikeyim telini daha rahat olur diye :D

0 oy
(25,224 puan) tarafından
Bizde oynarız telefonla ama bağımlı değiliz. Yemekte sohbet ederiz uzanıp dinlenirken karıştırırız tabi ki sorun değil bnm için bu Allah başka dert vermesin 
0 oy
tarafından
Bir ara benim eşim de öyleydi oyun oynuyordu surwkli ama bağırdım cagirdim yeter dedim ya o telefonunla oynuyorsun geldiğinden beri yüzümüze bakmıyorsun dedim ne bu böyle dedim yaa ama baya baya bağırdım kendiliginden bıraktı sonra tuvalete bile oyunla giriyordu şimdi artık sadece 1 saat oynuyor oda ben bulaşık yıkayana kadar sonra bırakıyor 

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 3,264 göst.
5 Eylül 2020 Diğer kategorisinde Seher demir (3,859 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 788 göst.
1 Haziran 2019 Aile kategorisinde Berilnur (1,151 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 564 göst.
10 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Damla berna (1,752 puan) tarafından soruldu
0 oy
54 cevap 2,053 göst.
5 Mart 2020 Diğer kategorisinde ☻❣îpek❣kozalağı ❣☻ (12,264 puan) tarafından soruldu

379,212 soru

11,351,606 cevap

34,822 kullanıcı

...