0 oy
357 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (3,617 puan) tarafından
Kızlar alt kök dişleri hafif çürümüş acilden gitsek bakarlar mı randevu alsam ozamana kadar bekleyemez suan ağrıyor dio yemek yiyemedi o degil ole çikolata şeker yiyen bi cocukda degil duzenli olmasada dişlerini de fircaliyor nasıl çürüdü anlamadm :(

4 Cevaplar

0 oy
(12,264 puan) tarafından
Çok geçmiş  olsun canım dış  hastanesinin  acilnine  gitsen bakarlar bence ari kesici  iğne yaparlar 
(3,617 puan) tarafından
3de babam fizik tedaviye gidiyor olmadi onla gidim araba gidiyorken dolgu yapar diolar daha sut dişi dolgu yaparlar mı ki
(12,264 puan) tarafından
Benim oğlanlara dolgu yapıldı  senin bulunduğun şehirde yaparlar mi  bilmiyorum  canım geçmiş  olsun
(3,617 puan) tarafından
Şehir hastanesi canim insallah ağrısını alırlar yemek yiyemedi aklim kaldi şimdi agrimiyo dio demek yemek yerken agriyor :(
-Reklam-
0 oy
(352 puan) tarafından
Canım süt dişi dolgusu yapiyolar 2.5 yaşında bı bebise yaptırmıştı arkadaşım çok seker yediği için çürümüş dişleri senin yavru büyük yaparlar ona da 
(3,617 puan) tarafından
Ay nasil dayancak bi göturim insallah ağrısı diner
(352 puan) tarafından
İnşallah kuzumm götür de haber et
(3,617 puan) tarafından
Şimdi geldik canim yeni kök dişleri cikiyomus 2 tanede dolguluk varmış randevu alın yapalım dedi antibiyotik ağrı kesici içsin dedi grip zaten suan antibiyotik de ağrı kesici kullanio dedim onlara devam etsin dedi hemen randevu alın dolgusunu yapalım dedi
(352 puan) tarafından
Ooyyyy iyi bari kuzumm bununla geçmiş olsunnn❤️
(3,617 puan) tarafından
Sağol canım :)
0 oy
(537 puan) tarafından
Benim oğlan da 5 girecek geçen sene tam 2 dişine dolgu 2 dişine de kanal tedavisi oldu canım 
(3,617 puan) tarafından
Öyle bi yer yok ki burda şehir hastanesi var bide özel yerler var baska yok canim benim bildiğim
(537 puan) tarafından
Bilmiyorum canım Bi git sor bakalım internetten de bakabilirsin üniversitelerin diş hekimliği fakültesi oluyor
(3,617 puan) tarafından
Araştırma hastanesi var bide ama tam rezil bi yer ölsem oraya götürmem en iyisi şehir hastanesi
(537 puan) tarafından
Sen bilirsin canım Bi götür bakalım çok geçmiş olsun
(3,617 puan) tarafından
Sağol kuzum
0 oy
(214 puan) tarafından
Ufak cocuk kendi dislerini fircalayamaz daha bizim dis dokdorumuz var 11 yasina kadar kizinin dislerini fircalamis annesi ve alman bende öyle yapacam insalalh kizimin dislerini kendim fircalayacam oglumun yaptim sira kizimda
(3,617 puan) tarafından
Yok kiz benden güzel fircaliyo cok da hevesli su soğuk die bu aralar fircalamio
(214 puan) tarafından
Anladim canim ilik su yap canim
(3,617 puan) tarafından
Yapiom canim hamileyim useniom dogrusu kendide ustunu islatio hele bugün acile gidek ne direkler insallah bi çözüm bulurlar

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 95 göst.
11 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Yeni Dertli Gelin (867 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 136 göst.
28 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Nisa17 (304 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 362 göst.
0 oy
5 cevap 138 göst.

381,478 soru

11,421,103 cevap

34,977 kullanıcı

...