0 oy
377 göst.
Diğer kategorisinde (802 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi

Ya Allah aşkına burda neden sürekli bebeğim öldü kalbi durdu düşük yaptım gibi şeyleri paylaşıyorlar başlıkta yazıyor çok kötüyüm diye bende belki bı sorun vardır yorum atayım diyorum bı bakıyorum anne karnında bebek ölümü demiş 16 haftalık karnimda bebeğin kalbi durdu altında bussuru kisi yok benimki düşük oldu yok benimkide anne karnında oldu yine doğum yaptım faln yazanlar var lütfen böyle şeyler yazmayın vallahi korkuyorum geceleri artık bebegimle ilgili kötü rüyalar görüyorum heran çocuğuma birşey olucak diye korkuyorum hep bu yazılan şeyler yüzünden lütfen böyle şeyler yazmayın biz hamileler çok etkileniyoruz vallahi hamileligimiz zehir oluyor böyle :'(

11 Cevaplar

+1 oy
tarafından
kbkmayn insanın kafasında bitiyor herşey bende çok uzuluorm kotu şeyler okurken benim hamilelgm çok zor geçti düşük t. vardı hastanede de yattm kanamayla vs vs kaç defa dstm vs vs ama hc bir zmn kotu dsnmedm heleki burada paylasln kotu anlılarla asla dsnmerm kizmadm hic kimseye aksine sukrettm sukredck noktlr buldm kndme en azndn suyum buyum yok dedm kendi kndme insanlar hersylerni paylaşmaya hakları var HERSEY KAFADA BİTER İNSANN UNTMA BUNU
-Reklam-
+1 oy
(1,424 puan) tarafından
Canım burası hamile sohbet yeri bebeğinin kalbi duran yada ölen,anneler napsin derdine ortak arıyor acısını paylaşmak rahatlama içini dökmek istiyor ateş düştüğü yeri yakıyor bende çok üzülüyorum etkileniyorum ama yapacak bişey yok.. bazen öyle başlık gördüm mü bakamıyorum bile bazende okuyorum  ağlıyorum biseyler yazıyorum 
+1 oy
(7,412 puan) tarafından
Bura gebelerin olduğu bir platform. Dogum ne kadar normal ise kayipta okadar normal. Psikolojiniz bozuluyorsa okumayin. Saglikli dogum yapanlar paylaşın ca ozaman kaybi olan annelerde otursun ona uzulsun. Sizinki onun gibi bise. Allah kader etmesin. Biseyi okumakla korkmakla basa gelmez. Rabbim evlat acisinida kimseye vermesin yaşayan biri olarak. Ayni seyi yasayip tekrar saglikli doğum yapanları okuyunca mutku oluyorum sahsen. Neyse cok sozede gerek yok. Insanlari kinamadan biraz daha düşünmenizi tavsiye ederim.
(1,948 puan) tarafından
Artı oyumu verdim ayakta alkışlıyorum.
(7,412 puan) tarafından
Ama öyle canim gerçekten böyle tepkilere üzülüyorum :/
(45 puan) tarafından
Aynen çok doğru canım
0 oy
(1,232 puan) tarafından
Canım bebek ölümü düşük.vs çok üzücü şeyler insna o halde bir çare bir sıkıntı atacak yer arıyor kızmıyorum onlara çok zor çünkü ama doğum yaptım yazıp da kendi çocuğunu kucağına almış kendisinden geçmiş artık burda kalkıp kötü doğum hikayesini anlatanlara çok çok kiziyorum
(1,948 puan) tarafından
Git çocuğuna bak burda ne işin var demişsin kimse senden izin alacak değil bu bir burda bebek bakım yeri de var anneler orda da konuşup sohbet edip soru soruyorlar bu iki gebelik dışı soruda herkes istediğini paylaşır bu seni geriyorsa sen git buda üç.
(1,232 puan) tarafından
Ne saçmalıyorsun kim çocuğuna bak burda ne işi var demiş hayal aleminde mi yasiyorsun
(1,948 puan) tarafından
Beka bu postu açan bayan senin yorumunun altına burda ne işin var dogurduysan git çocuğuna bak burası hamilelik platformu yazmış ona sinirlendim seni tuttum bayanda yorumunu silmiş zaten.
(7,412 puan) tarafından
Beka burda öyle yorum vardi hemen silmis. Arkadas ona cvp vermis.
0 oy
tarafından
Canım sende aynı durumdayız psikolojik olarak şu an kötüyüm ya gerögerçe çok kötü oluyorum
(802 puan) tarafından
Bende öyle sonra eşim kızıyor niye böyle yapıyorsun ne yapiyim aklıma geliyor karnım ağrıyor yok birşey olucak diye korkuyorum hamileligimin tadını çıkarıyorum birde ilk hamilelgim daha çok korkuyorum .
0 oy
(758 puan) tarafından
Ben o postlari  acmiyorum canim hatta sadece gebelik disi sohbete giriyorum obur tarafi acar acmaz hicbirine gozum kaymasin die hemen sohbet bolumune  basiyorum
(802 puan) tarafından
Ben de öyle ama arada sorulara yorum atarim ama başlık farklı yazıyorlar anlamıyorum
(758 puan) tarafından
En son bi bayann birsey yzmisti cok cok uzuldum ve cok etkilendim erkek bebekleriyle ilgili o gun bugundur okumuyorum
0 oy
(112 puan) tarafından

Vallahi canim benimde oyle bebegi dogru duzgun goremedim kalbini de dinleyemedim 11 haftaya girdim bu sorulari gorunce inan acaba kendi kendime kalbi durmusmudur ki diyorun dun aksamda esime dedim oda o uygulamayi silicem dedi ben yok dedim inan etkileniyor insan :(

0 oy
(8,328 puan) tarafından
Hakkın var canım bende ılk okudugumda kızar gıbı oldum ama onlarda acılarını paylasıyolar.Hepımızın imtihanı farklı burada bır çok kişi de doğurdum diyo.Sen okuduklarından Allaha sığın gerisi onun taktirinde.Sıkma canını böyle şeylere. 
0 oy
(1,048 puan) tarafından
İnsanlar rahatlamak için bişeyler yapmak zorında . paylaşmak zorunda ki acısını  azalsın. 

O halde okumayın arkadaşlar. Bende giriyorum . 

O tür bir soruysa. O an manevi gücüm yerindeyse teselli etmeyw çalışıyorum. 

Değilse tam okumuyorum çıkıyorum bir dua edip. 

Bu kadar büyütülmemeli. Burası sosyal bir ortam kaç bin kadın kullanıyor. Böyle bi kural koyulamaz zaten böyle bir sosyal programa 
0 oy
(2,332 puan) tarafından
Sizdeki nasıl psikoloji arkadaş ya ?? Biz nasıl burda sevinçlerimizi üzüntülerimizi paylaşıyorsak onlar da paylaşıp acılarını hafifletmeye çalışıyolar. Psikolojiniz bozuluyosa az meraklı olup okumadan geçin bi zahmet. 
0 oy
tarafından
Kimse kimseye onu yazma bunu yazma diyemez etkileniyoruz olabilir hamileyiz ama bzde bircok sorunumuzu yaziyoruz. Bnde girdum o postu bayann olmus karninda. İnsan konusmak istiyo byle durumlarda. Benmde basma geldi kimseye anlatmadm icime attim 5 ay etkisinden cikamadm. Gorurusn okumazsn girmezsn posta olur biter. Kalp kirilmasin bnce. 

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 259 göst.
14 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Asaff (235 puan) tarafından soruldu
+1 oy
36 cevap 899 göst.
19 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 448 göst.
14 Aralık 2021 Aile kategorisinde Mestan_00 (12 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 528 göst.
1 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Happymommy (1,893 puan) tarafından soruldu

380,248 soru

11,384,488 cevap

34,884 kullanıcı